Kövess minket -on és -en!

Zsidókat a koronavírussal társító plakátok jelentek meg Neuquén argentin városban.

Neuquén városának különböző pontjain antiszemita plakátok jelentek meg. Neuquén a hasonnevű tartomány központja Argentínában. Az esettel kapcsolatban a zsidó érdekeket képviselő "Coordination Forum For Countering Antisemitism" (CFCA – Koordinációs Fórum Az Antiszemitizmus Ellen) nevű szervezet kongatta meg a vészharangot.

Néhány a plakát-üzenetek közül:

„Argentína vedd észre: a koronavírus – a globális zsidó diktatúra létrehozására irányuló manőver”

„A vírus – maga a zsidóság”,

„A koronavírus – ideális fedezék a zsidó világkormány létrehozásához”.

Az argentin zsidó közösségek ernyőszervezete "aggodalmát fejezte ki" az incidenssel kapcsolatban.

Nem világos, kik állnak a plakátolás mögött, de hasonló esetek a múlt évben is gyakran előfordultak.

A zsidók felsőbbrendűségét hirdető Simon Wiesenthal Center helyi képviselője, Ariel Gelblung a tettesek kézre kerítését és megbüntetését követelve azt nyilatkozta, hogy egyébként nem csodálkozik a dolgon, hiszen a 230 ezres városban az itt induló szélsőjobboldali erők két évvel ezelőtt 30 ezer szavazatot söpörtek be.

Kövess minket -on és -en!

Egy fehér patriótát, akit Ausztráliában bűnösnek találtak abban, hogy megszegte a tavaly elfogadott elnyomó törvényt, amely megtiltja a nemzetiszocialista köszöntés nyilvános használatát, börtönbe küldenek a nézeteiért.

1971. február 5-én halt meg az oroszországi Gorkijban (Nyizsnyij Novgorod) Rákosi Mátyás kommunista politikus, volt miniszterelnök, "Sztálin legjobb magyar tanítványa", a magyar történelem legsötétebb korszakának névadója.

Ausztriában kerültem a szovjet hadsereg hatalmába 1945. május 11-én. Szörnyű utazás után – miközben a vagonlakók 25 százaléka elpusztult – lázas betegen szálltam ki a vagonból Focsaniban.

Az ODESSA nevű titkos SS szervezet üldözött nemzetiszocialisták ezreit mentette ki Németországból a világháború utolsó hónapjaiban, a menekülés fő célpontja a biztonságos Argentína volt. A zsidó szupremácisták keresik, hogy élnek-e még olyanok, akiken még bosszút állhatnának.

Isabel Peraltat három és fél éves börtönbüntetéssel fenyegetik, mivel a vádirat szerint „gyűlöletet és diszkriminációt” szított muszlimok és marokkói bevándorlók ellen.

Kiadták annak a német katonának a memoárját, aki az első világháborúban együtt harcolt a fiatal Adolf Hitlerrel, és bepillantást nyert annak az embernek a gondolkozásába, aki aztán a történelem – Jézus Krisztus után – legismertebb embere lett.

Miután egy ruandai néger „fiatal” azt adta, ami lényege, vagyis fehérek mészárlásába kezdett, szerte az Egyesült Királyságban demonstrációk kezdődtek, melyek gyakran csaptak át erőszakos megmozdulásokba.

Nyolcvanhárom, nemzetiszocialista iratokkal és propagandaanyaggal teli dobozt foglaltak le a hatóságok az argentin legfelsőbb bíróság épületének pincéjében. 

Gyorsított bírósági eljárással két év börtönbüntetésre ítéltek egy patrióta francia férfit, aki akciót tervezett az olimpiai fáklyát vivő staféta ellen.

Kiadta a német hatóság a 2023. februárban Budapesten elkövetett támadássorozat egyik feltételezett elkövetőjét.

Egy fiatal nő tett feljelentést, miután tanúja volt egy antiszemita kifakadásnak a párizsi metrón.

A második világháborúban utolsó évében, 1945. február 13-án foglalták el a szovjet csapatok teljes egészében a magyar fővárost.

1943 elejére az SS vezetése a múlt évben engedélyezett 30 000 fős keretet időközben 50 000 főre akarta emelni Magyarországon.

Az ötödik júniusi tárgyalási napot tartották Budapesten Simeon Ravi Trux, antifasiszta aktivista ügyében, aki a vád szerint részt vett a 2023-as támadásokban. Az utcán ezúttal a Betyársereg jelent meg jelentős létszámban a Fővárosi Törvényszék épületénél.

Archív filmfelvétel került elő a Magyarország történő német bevonulásról, ami 1944. március 19-én történt. A film tanúsága szerint a magyarok barátságosan fogadták a szövetséges csapatokat.