Kövess minket -on és -en!

A Washington Post egy olyan javaslatot népszerűsít, amely szerint afgánokat kellene letelepíteni Wyoming államban, mivel ott elsöprő többségben vannak a fehérek.

Ismeretes, hogy Joe Biden közel 95 ezer embert akar betelepíteni Afganisztánból az USA 46 államába. Ez idáig Hawaii, Dél-Dakota, Nyugat-Virginia, Wyoming és Washington nem kívánt ebben a programban részt venni.

Közülük Wyoming az egyedüli, amely eddig nem fogadott be menekülteket.

A Washington Post megjelentetett egy cikket „Egy állam, amely sosem fogad be menekültet. Vajon az afgánokat befogadnák?” címmel, amelyben a wyomingi Episzkopális Egyház arra vonatkozó javaslatát vizsgálják, hogy hogyan fogadhatna be az állam migránsokat.

A cikkben olyanokat szólaltattak meg, akik egyetértenek azzal, hogy a „letelepítés segíthet a lakosság színesebbé tételében és a konzervatív meggyőződéstől való elszakadásban”.

Egyikük azt állította, hogy Wyoming túlnyomórészt fehér és keresztény, így soha nem fogadna be menekülteket. Emlékeztetett, hogy néhány évvel ezelőtt a menekültek betelepítéséről szóló vita iszlámellenes tiltakozásokba és Korán-égetésbe torkollott, ami megriasztotta a minimális számú muszlim lakosságot.

A szudáni nemzetiségű Mohamed Salih azt állította, hogy az államnak még jobban ki kell vennie a részét a betelepítésből, ha azt akarják, hogy az emberek oda költözzenek.

„Voltak barátaim, de összességében a közösség valóban nem fogadja be szívesen az idegeneket. Azt hiszem, ez a konzervatív beállítottságukból fakad: Wyomingot Wyomingként szeretnék megtartani – bármit is jelentsen ez” – mondta.

Biden jelenleg a legnagyobb áttelepítési programját hajtja végre. Ha megvalósul a terv, az Egyesült Államokba betelepített afgánok száma messze meg fogja haladni Wyoming legnagyobb városai – Cheyenne, Casper, Laramie és Gillette – lakóinak számát. A betelepített afgánok kilencszer többen lennének, mint Wyoming legnépszerűbb turisztikai célpontja, Jackson város lakossága.

Wyoming összlakossága kevesebb mint 580 ezer fő.

Kövess minket -on és -en!

A soha nem létezett zsidó-keresztény kultúrát (amely egy filoszemita politikai termék) megvédeni igyekvő Magyar Péter egy keménynek gondolt odamondással kezdte beszédét a közmédia épülete előtt.

Szülővárosában, a nyugat-franciaországi La Trinité-sur-Merben szűk családi körben eltemették Jean-Marie Le Pent, a francia Nemzeti Front alapítóját.

Korábban az athéni magyar nagykövetet támadták meg szélsőbaloldaliak, most Stuttgartban rongálták meg a magyar konzulátus épületét a Budapesten fogva tartott bűnöző, Ravi Trux elvtársai. Az esetről a Stuttgarter Nachrichten nyomán a Magyar Jelen számolt be.

Budapest belvárosában „neonáci, fajvédő eszmék terjesztői verhettek tanyát” – kongatja a vészharangot Niedermüller Péter, Erzsébetváros polgármestere.

1945 február közepén Európa szívét, Budapestet megfojtotta a szovjet-halál. Most itt ül velünk szemben egy akkori német ezredes, aki a Gellért-hegy és a Citadella utolsó parancsnoka volt.

„A »Lázadó Franciaország« (LFI) egy antifasiszta aktivista megmentésére sietett, akinek Magyarország kéri a kiadatását erőszakos cselekmények miatt” – írta meg a Le Figaro.

A világháborús légi harcokban a légi fölényt a vadászgépek vívták ki. Azok teljesítményében pedig igen nagy szerepe volt a hajtóművek teljesítményének. A mostani cikkünkben ennek járunk utána a Luftwaffe esetében.

Kongatják a zsidók a vészharangot, miután Adolf Hitler és Joseph Goebbels beszédeivel lett tele a TikTok. 

Harrisburg belvárosában a Blood Tribe fehér fajvédő, nemzetiszocialista csoport tartott demonstrációt, amelyet a zsidók és liberálisok hisztérikusan elítélték, mondván, hogy a résztvevők „gyűlöletkeltő üzenetet terjesztettek, és álarcok mögé bújtak, hogy elrejtsék kilétüket”.

Feszült hangulatban kezdődött az antifa támadások tárgyalása a Fővárosi Törvényszéken, miután kezdés előtt közel egy órával a Betyársereg, valamint a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom és a Légió Hungária tagjai zászlókkal, csendben tüntettek a törvényszék épülete előtt.

Egy most előkerült rendőrségi dokumentumból kiderül, hogy a több a híres német orvos, doktor Josef Mengele 1959-ben megpróbált Argentínából visszatérni Németországba – írja az MDR német televízió értesülései nyomán a világsajtó.

1977. augusztus 15-én üres szobával szembesültek a római Celio hadikórház őrei, amikor reggel tízkor kinyitották az ajtót. Pedig nem akárkinek kellett volna bent lennie.

Miután a britek megválasztották Keir Starmert, a hatóságok gyorsabban bebörtönzik a „rasszista anyukákat”, mint az erőszakos bűnözőket.

Talán sohasem derült volna ki, hogy mit rejt a zernikowi erdő, ha nincs egy lelkes gyakornok az Ökoland Dederow nevű cégben.

Szórakozni érkezett, súlyos testi sérüléseket kapott emlékbe Magyarországon az a tel-avivi nő, akit az Ozora Fesztivál biztonsági őrei megvertek, amiért a rendezvényen megismert szintén izraeli társával renitenskedtek a feszvitálon.