Kövess minket -on és -en!

A Betyársereg két tagját is támadás érte Mezőberény városában, de ezt a hazafias mozgalom nem hagyhatta szó nélkül.

A Békés megyei kisváros több mint 100 betyár és 200 rendőr érkezésével az ország legbiztonságosabb települése lett. Tyirityán Zsolttal beszélgettünk.

Miért ment a Betyársereg Mezőberény városába?

A Betyársereg két tagját, támadás érte, miközben Mezőberényben egy ismert szórakozóhelyen tartózkodtak. A támadást egy 15 fős antiszociális elemekből álló banda követte el, a szórakozóhely ellen, ahol a Betyársereg tagjai is szabadidejüket töltötték. A srácoknak határozott fellépésükkel, sikerült meghiúsítani a támadást. A veszély elhárítása közben ők is elszenvedtek sérüléseket. A Betyársereg alaptörvénye az, hogy ha bármilyen tagunkat támadás éri, akkor azt minden egyes tagunk a saját személye ellen elkövetett sérelemként fogja fel. Alapelv az is, hogy bármilyen tagunkat ért támadás, az egész közösségünk ellen elkövetett cselekménynek számít. Ezen események következtében a Betyársereg egy gyors mozgósítás után közel 100 fővel jelent meg a településen.

Mi volt a tervezett cél?

Szándékunkban állt ezeket az antiszociális lényeket megkeresni és felvilágosítani őket arról, hogy milyen általános magatartás szabályokat szegtek meg. Ezeknél a garázda elemeknél (akik egy bizonyos kissebséghez tartoznak) rendkívül dominál az erőszak központúság, ezért csak úgy tudtuk megfelelően elfogadtatni velük az általunk közölt viselkedési normákat, ha érvelésünket erős alapokra helyezzük. Ennek az erős alapnak a szerepét látta el a Betyársereg közel 100 tagja. Így érvelésünk rendkívül meggyőzően sikerült.

Olyan információim vannak, hogy a rendőrség is nagy számban képviseltette magát. Igaz ez?

Teljesen jók az információid. Amikor beérkeztünk a településre először azt hittem, Atya Úr Isten, talán robbantott az iszlám állam. Teljesen le voltam döbbenve, azon, hogy milyen komoly erőkkel szállt ki a helyszínre a rendvédelem. Utána megnyugodva vettem tudomásul, hogy hál istennek sem robbantás, sem pedig túszejtés nem történt, ugyanis miattunk érkeztek a városba körülbelül 200 fővel rendvédelem szervei. Tényleg mellbevágó volt ez az óriási jelenlét, de a dolgok jó oldalát néztük: Mezőberényt aznap estére az ország legbiztonságosabb településévé tettük.

Mi történt ezen az estén?

Előzetes felderítésünk alapján tudomásunkra jutott, hogy aznap este hol fognak tartózkodni azok a személyek, akik megtámadták a testvéreinket. Szervezetten és rendkívül fegyelmezetten, erőt demonstrálva, átvonultunk a törzshelyüknek számító discóhoz. Természetesen mire odaértünk a várost rettegésben tartó, két család tagjai elmenekültek. Komikus volt a helyzet, hiszen Betyársereg vonulását, közvetlenül a rendőrség hosszúra nyúlt konvoja kísérte. A helyszínre való érkezésünk után bementünk az épületbe, ahol párbeszédet folytattunk a disco tulajdonosával. Tisztázni akartuk, azokat a vádakat, amik a személyével kapcsolatban felmerültek, ugyanis többen őt nevezték meg a támadás értelmi szerzőjének. Úgy gondoltuk, valószínűleg financiális okok, illetve a konkurencia rombolása és gyengítése motiválhatta. Ő tagadta ezeket a vádakat. A beszélgetés végére kiderült, hogy ezek az állítások elvileg alaptalanok. Ő is átlátta azt, hogy a kompromisszum és a tolerancia elve kihangsúlyozott fontossággal bír a szórakoztató, illetve a vendéglátóipar világában.

Végül visszavonultunk a városon keresztül a kiindulási ponthoz és ott értékeltem a végrehajtott akciót. Sajnáltuk, hogy nem sikerült a találkozás az ösztönlényekkel (gyáván elmenekültek), de magával a demonstrációval komoly és fegyelmezett kiállást mutattunk bajtársaink mellett. Az erődemonstráció kiválóan sikerült.

Mivel nem propagandarendezvénynek szántuk, ezért nem tudunk róla komolyabb képanyaggal szolgálni.

Mi motiválja ezt az összetartást és bajtársi kiállást?

A vér szava.

(Betyársereg)

Kövess minket -on és -en!

Öt év börtönbüntetéssel fenyegetik kaphat Karl Münter, a 96 éves volt SS-katonát, aki az ascq-i megtorlásért felelős parancsnok egységében szolgált. 

Harrisburg belvárosában a Blood Tribe fehér fajvédő, nemzetiszocialista csoport tartott demonstrációt, amelyet a zsidók és liberálisok hisztérikusan elítélték, mondván, hogy a résztvevők „gyűlöletkeltő üzenetet terjesztettek, és álarcok mögé bújtak, hogy elrejtsék kilétüket”.

Hanna S., egy német antifa terrorista ellen emeltek vádat Németországban. A német ügyészek szerint a vádlott feltételezhetően ahhoz a bandához tartozott, amely erőszakos támadásokat hajtott végre Budapesten.

Az 1920. június 4-én bekövetkezett trianoni tragédiát követően a két világháború közötti megcsonkított Magyarországon nem lehetett nem beszélni a területi revízióról.

A Szent István csatahajó építése idején nemzeti ügy volt, a sajtó rendszeresen nyomon követte a magyar hajógyártás legnagyobb vállalkozásának minden mozzanatát.

Izrael immár Libanont is támadja, de Irán mindenféle okokból (félelem, korrupció, zsarolás, gyilkosság, „stratégiai türelem”) nem fog határozottan beavatkozni.

„Cinkos, aki néma!” felkiáltással szerveznek rendőrségi engedéllyel és biztosítással antifasiszta tüntetést Budapestre február 8-án.

Egy fiatal nő tett feljelentést, miután tanúja volt egy antiszemita kifakadásnak a párizsi metrón.

Sokan vérmes reményeket fűznek Trump következő elnöki ciklusához, egyebek mellett a világbéke megteremtését is várva tőle. Számos előjel azonban arra utal, hogy csalódni fognak a várakozásaikban. 

A propaganda, a „marketing” és az „üzenet terjesztése” szféránk egyik – ha nem a legfontosabb – küldetése. Mindig is kulcsfontosságú része volt a küzdelemnek, a Kampfzeit napjaitól mindmáig.

Talán sohasem derült volna ki, hogy mit rejt a zernikowi erdő, ha nincs egy lelkes gyakornok az Ökoland Dederow nevű cégben.

Amikor a kommunisták átvették a hatalmat egy ország fölött, az első dolguk, amit tettek, az volt, hogy elkobozták a magánkézben lévő összes fegyvert, hogy megtagadják a néptől annak fizikai lehetőségét, hogy ellenálljon a zsarnokságnak.

„Nem engedhetjük meg, hogy a zsidókból nácikat csináljanak” – üzente a rabbi, aki büszke a garázdaságra, amit elkövetett.

A brit kormány pénzügyi szankciókat vezetett be a nemzetiszocialista Blood and Honour hálózat ellen, amely a skinhead zenei szcnéával évtizedek óta aktív kapcsolatban áll.

Miután egy ruandai néger „fiatal” azt adta, ami lényege, vagyis fehérek mészárlásába kezdett, szerte az Egyesült Királyságban demonstrációk kezdődtek, melyek gyakran csaptak át erőszakos megmozdulásokba.