Kövess minket -on és -en!

A történelem folyamán még egyetlen nemzedék sem kényszerült arra, hogy ennyiféle kombinált élettényezőket kezeljen.

Egy átlagos nyugati fiatal manapság tízből hét esetben az alábbiakkal szembesül a magánéletében. Az anyja elhagyta az apját, mert unatkozott, és tönkretette a családját, mert unatkozott. Házasságon kívüli kapcsolatból született. Elmebetegséggel diagnosztizálták, és pszichotróp gyógyszereket (szorongásoldókat, altatókat, antidepresszánsokat, hallucinogéneket stb.) szed. Internetpornó-függő. Valamelyik közvetlen családtagja nyílt homoszexuális. Élete során már többször foglalkoztatta az öngyilkosság gondolata. Gyermekként szexuálisan zaklatták. Valamelyik közvetlen családtagja vegyes párkapcsolatban él. Rendszeresen létesít promiszkuus (válogatás nélküli, egyéjszakás) szexuális kapcsolatot. Nem képes munkahelyi párkapcsolatra. Egyáltalán nem tud nőkkel ismerkedni. Valamilyen tudatmódosító szer rabja. Noha a húszas vagy a harmincas éveiben jár, még mindig tizenévesként gondolkodik. Munkanélküli vagy alulfoglalkoztatott. Harcolt valamelyik háborúban Izrael érdekében harmadik világbeli polgári lakosság ellen. Diákhitele van, amelyet sohasem fog tudni törleszteni. Egyáltalán nincs karrierlehetősége. Nem hiszi, hogy valaha is lesz saját családja. Teherbe ejtett valakit, aki abortusszal szabadult meg „szerelmük gyümölcsétől”. Házasságon kívül született gyermekei vannak. Túlsúlyos. Olyan nővel él, akinek más férfitől vannak gyermekei. A húszas-harmincas éveiben jár, de még mindig a szüleinél lakik. Valamelyik családtagjától teljesen elidegenedett. Sohasem lesz saját otthona. Felnőttként rajzfilmek és/vagy videojátékok jelentik az élete legizgalmasabb részét…

A történelem folyamán még egyetlen nemzedék sem kényszerült arra, hogy efféle kombinált élettényezőket kezeljen, vagy bármit, ami távolról is ezekre hasonlított. Eközben a tágabb világban… Nap mint nap járókelőket mészárolnak le idegenek véletlenszerűen az utcán, és a kormányok azt mondják, hogy nincs ok az aggodalomra, mert mindez csak a harmadik világbeli bevándorlással járó multikulturalizmus, faji/etnikai/vallási sokféleség és „kulturális színesítés” természetes velejárója. Naponta fehéreket ölnek meg, rabolnak ki, erőszakolnak meg színes bőrűek, de a média leplezi ezt a tényt, mert a legtöbb nyugati országban tilos a bűnelkövetők faji-etnikai profilírozása, meg aztán a színes bőrűek tudvalevőleg a születetten rasszista fehérek előítéletességének teljesen vétlen áldozatai…

Topless fúriák (vö. Femen) parádéznak az utcákon „progresszív” jelszavakat üvöltözve, és tisztázatlan okokból háborgatnak embereket. Kormányok szándékosan lecserélik a népességeiket primitív barbárokra, azt állítva, hogy ha nem így tennének, az a „bőrszín gyűlölete” lenne. Hetven éve arra kondicionálnak az iskolákban, hogy a fehér ember egész történelme maga a gonoszság. Az embriógyilkosság olyan méreteket öltött, hogy már „orvosi rutineljárásnak” számít. A nők uralkodnak a férfiakon állami felhatalmazással. Az egész nyugati gazdaság adósságon nyugszik. „Tudósok” rezzenéstelen arccal állítják, hogy a fajok és a nemek nem léteznek, pusztán csak érzéki csalódások. A Nyugat terroristákat pénzel kormányok megdöntésére. Történelemformáló politikai döntéseket hoznak arra alapozva, hogy a média halott gyerekek képeit mutogatja. Az emberek (főleg az USA-ban) kórosan elhízottak. Az utóbbi évtizedekben exponenciális ütemben nőtt a diagnosztizált autisták száma (az USA-ban például minden 67. csecsemő autizmussal születik), de az illetékes hatóságok igyekeznek bagatellizálni a jelenséget…

Háborúkat indítanak az „emberi jogok” nevében és a demokrácia exportálásának céljából. Az egyetlen etnikai/faji/vallási csoport a világon, amelyik apartheid államban él, ugyanaz az etnikai/faji/vallási csoport, amelyik más országokba megy, és megvádolja az őshonosait rasszizmussal. Nyugati kormányok Oroszországot hibáztatják mindenféle képtelenség miatt, hogy fegyveres összecsapást provokáljanak vele. Vezető nyugati kormányok élén (többnyire gyermektelen) megérák állnak. A nyugati segélyek és a nyugati orvostudomány jóvoltából a harmadik világ gátlástalanul szaporodik – Afrika népessége legalább négymilliárdra fog nőni a századfordulóig – és nincs semmiféle terv a probléma kezelésére…

Németországban és Hollandiában törvényesítették az állatokkal való fajtalankodásra szakosodott bordélyokat. Egy pedofil „világpolgár”, aki szinte kérkedett vele, hogy kislányokat molesztált szexuálisan, az Európai Parlament képviselője és különböző kitüntetések tulajdonosa. A svéd miniszterelnök azzal a 19 éves néger szexuális ragadozóval fotózkodik, aki 16 évesen elrabolt és megerőszakolt egy 80 éves mozgássérült asszonyt, és kilenc hónap börtönbüntetéssel megúszta. A kanadai kormány elveszi a gyermekeiket azoktól, akik nem hajlandók megengedni, hogy az ellentétes nem hormonjaival injekciózzák be őket. És így tovább, és így tovább…

Mindez totális őrültség, de a mostani világban, amelyben élünk, normálisnak tartják az annak felismerésére való képtelenséget, hogy mindez mekkora őrültség, ugyanakkor pedig abnormálisnak, konspiracionistának vagy fasisztának titulálják azt, aki egyszerűen csak kimondja mindezt. Ezért tart ott a nyugati társadalom, ahol tart. Az igazsághoz azonban az is hozzátartozik, hogy a legnagyobb őrültséget mégis azok követik el, akik miután elmenekültek az elcseszett, harmadik világbeli putriból, ahol éltek, azt követelik, hogy az ország, ahová menekültek, a kedvükért változtassa meg a társadalmi, kulturális és gazdasági berendezkedését, hogy végül ugyanolyan elcseszett, harmadik világbeli putrivá váljon, mint az, amelyikből elmenekültek.

Náluk már csak azok az őrültebbek, akik a tolerancia, a humanizmus és a politikai korrektség nevében tétlenül asszisztálnak ahhoz, hogy ez bekövetkezzen. Márpedig a nyugati őshonosok pontosan ezt teszik. Az életüket évtizedek óta mérgező családi, társadalmi és politikai tényezők ismeretében az ellenkezője lenne meglepő.

Kövess minket -on és -en!

A Nordic Sun Kulturális Központ idén februárban nyitotta meg kapuit. Azóta a szélsőbaloldal támadásainak kereszttüzében áll. Idén márciusban több napon át tartó rongálás-sorozat vette kezdetét, amelyet a Momentum erzsébetvárosi szervezete vállalt magára.

Az első világháborút követő nemzetközi megszorítások nem kedveztek, sőt hatalmas hátrányt jelentettek a magyar harckocsizás kialakulásának és fejlődésének.

Erre már sokan nem emlékeznek: 1919 júliusában a hajdúböszörményi "Ébredő"-nyomda tulajdonosa, Szabó Ferenc kirakatában megjelent egy plakát. Rajta kormánykerék, amelyet egy kemény kéz fog.

A szélsőbaloldali, kommunista szellemiségű Mérce azon sajnálkozik, hogy úgy tűnik, idén nem várt akadályokba ütközik a szokásos tiltakozás a Becsület napja ellen. Érdemes azonban tényszerűen végigjárni az állításaikat.

Az első világháború után, az 1920-30-as években számos kisebb fasiszta, nemzetiszocialista párt alakult meg Magyarországon. Az első egyik legjelentősebb ilyen szerveződés a Böszörmény Zoltán alapította Nemzeti Szocialista Magyar Munkáspárt, ismertebb nevükön a Kaszáskeresztes Párt volt. 

Miután Izrael hat Hirosimára elegendő (százezer tonna) bombát dobott Gázára, elpusztítva infrastruktúrájának 92 százalékát (436 ezer épületet) és megölve legalább 61 ezer (főleg polgári) lakosát, most az enklávé teljes elfoglalását tervezi.

1940 decemberében, három hónappal a német-olasz-japán háromhatalmi egyezmény aláírását követően japán tisztek kontingense érkezett Berlinbe újdonsült szövetségeseikkel konzultálni.

Az amerikai–kínai vámháborúban átmenetileg fegyverszünet van érvényben, a frontvonalak megmerevedtek, a szembenálló felek készülnek a végső (?) összecsapásra.

Németország katonai erejét az első világháború után a győztes hatalmak szétzúzták. Már a weimari időkben elkezdődött az a folyamat, amely a versailles-i békeszerződés katonai rendelkezéseinek áthágására törekedett.

1943. szeptember 12-én délután 2 órakor német vitorlázó-repülőgépek szálltak le a 2112 méteres Gran Sasso hegycsúcsán, és mindössze háromnegyed óra alatt kiszabadították Olaszország vezérét, a Duce-t. 

Egy friss YouGov európai közvélemény-kutatás szerint az európaiak (hat európai nemzet) nagy többsége immár ellenszenvet érez Trump Amerikájával szemben (a franciák 62, az olaszok 63, a britek 64, a spanyolok 66, a németek 72, a dánok 84 százaléka).

A második világháború minden karácsonya szomorú volt, azonban 1944 decembere kimondottan komoly megpróbáltatásokat jelentett a budapestiek számára.

Az Elon Musk által alapított xAI a Grok nevű chatbot kedden több, általa „nem megfelelőnek” minősített közösségi médiás bejegyzését törölte, miután zsidók felsőbbrendűségét hirdető a Rágalmazás Ellenes Liga (ADL) panaszt tett „antiszemita tartalmak” és Adolf Hitler dicsőítését tartalmazó posztok közzététele miatt.

Az olasz társadalom egy jelentős része nem igazán szívleli a zsidókat. Egy friss olasz közvélemény-kutatás szerint az olasz társadalom jelentős részében jelentős mértékűre nőtt az antiszemita attitűd a zsidókkal szemben, miközben országszerte erősödnek a tiltakozások Izrael gázai népirtása miatt.

Trump által a kampány során beígért gazdasági csodának egyelőre nem látszódnak még az előjelei sem, éppen ellenkezőleg.