Kövess minket -on és -en!

72 éves korában meghalt Michael Knape, a berlini rendőrség korábbi főnöke, akit csak „neonácivadásznak”, illetve „kemény kutyának” hívtak.

A karma néha szimbolikus pillanatokban üt vissza: pont azon a napon halt meg, amikor a ZOG támadást indított a Hammerskins Deutschland ellen. A németországi liberális (és kohnzervatív) judeokrata Lügenpresse természetesen mélyen gyászolja és „életművét” magasztalja.

Michael Knape egész életében az Alaptörvény „értékeiért” és a „neonácik” ellen küzdött. Knape 1970-ben csatlakozott Nyugat-Berlin rendőrségéhez. A berlini hatóságoknál karriert futott be: vezette a rohamrendőrséget, később osztályvezető lett, majd a rendőrakadémián mosta az ifjak agyát, s csöpögtette beléjük címzetes professzorkét a toxikus germanofóbiát.

Knape szakterülete a „neonáci” csoportok voltak: ahol keresztbe kellett tenni a hazafiaknak, ő ott volt. Korábban az egykori Landser zenekar énekese, Michael Regener (Lunikoff) egy dallal is megemlékezett a berlini főrendőr cseppet sem pozitív tevékenységéről. Knape próbált a törvény minden eszközével küzdeni a hazafiak ellen, igyekezett megtalálni a jogban meglévő legapróbb kiskapukat is, hogy ártani tudjon a nacionalistáknak. Sokszor a törvényesség határát súrolva szolgálta a judeokráciát, ezért is bálványozza annyira a „demokratikus” németországi sajtó. Rendszeresen zaklatta, gáncsolta a szélsőjobboldal minden résztvevőjét: legyen az Hammerskins-koncert vagy az NPD politikusa. A hazafias politikusoknak, aktivistáknak elég volt egy rossz mondat – mondjuk egy félmondat Göbbelstől – s a törvényszéken találták magukat. Mondjuk ez ma sincs másként.

Knape sokszor a végtelenül kicsinyes szemétkedésektől sem riadt vissza: volt olyan koncert, ahol levetette a skinheadekkel a bakancsokat, mert az a „közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek” számít, legalábbis a filoszemita rendőr szerint.

Rendőrségi karrierje végén az Szabaddemokrata Párt (FDP) parlamenti csoportjának tanácsadójaként szolgálta tovább gazdáit. Önéletrajzi könyvet is írt, melynek címe: Null Toleranz: Mein Kampf gegen Nazis, Rocker, Hooligans (Tolerancia nélkül: Harcom a nácik, a rockerek és a huligánok ellen). Knape mottója a következő volt:

Nincs szélsőjobboldali rendezvény rendőrségi razzia nélkül.

Egy 2005-ös cikkben így áradoznak róla a hasonszőrű hazaárulók:

Michael Knape berlini rendőrigazgató minden lehetőséget megragad, hogy megmutassa a „neonáciknak” a határokat. Nincs „náci” ünnepség, nincs náci demonstráció Berlinben, ahol egy nagy rendőri erő ne kényszerítené őket könyörtelenül a törvény és a rend betartására. Ő az, aki elrontja a jobboldal szórakozását. Megnyugtató tudni, hogy a demokratikus reflexek még mindig működnek.

A németgyűlölő FDP politikusa, Marcel Luthe így áradozott a német nemzet ellenségéről: „messze a legelkötelezettebb harcos az Alaptörvény értékeiért, akit volt szerencsém megismerni”. Knape feljutott „a rendőrség szinte minden pozíciójába, alulról a teljesítmény, a kemény munka és a tiszta akarat révén”. Azt már csak mi tesszük hozzá, hogy leginkább a zsidó érdekek maradéktalan kiszolgálásával.

Stephan Weh, a Berlini Rendőrszakszervezet (GdP) regionális vezetője Knape-ot „következetes és innovatív rendőri vezetőként” méltatta. Vele a rendőrség „egy igazán egyedi embert veszített el, aki nemcsak a neonácik elleni harcot emelte teljesen más szintre, hanem számos hadműveleti taktikát is kialakított” – folytatta Weh.

A sajtó az „érdemei” mellett természetesen nem felejti el megemlíteni, hogy Knape milyen szörnyű atrocitásokat volt kénytelen elszenvedni a „neonácik” részéről: megemlítik, hogy korábban lakókörnyezetében plakátokat tettek a fotójával, melyen ez ált: „Tudjuk, hogy hol laksz”. Természetesen további „elviselhetetlen” zaklatásokat is ki kellett állnia a „ kemény kutyának”: egy éjjel felhívták, és azt mondták neki a telefonba: „Baszd meg, te zsidó!”

A Der Dritte Weg (A Harmadik út) is megszólalt Knape halála kapcsán. A nacionalista és szocialista alapokon szerveződő német párt az alábbiakat írja közleményében:

„Szimbolikus, hogy Knape a Hammerskins betiltásakor kelt át a Jordánon. Mi, nemzeti forradalmárok valójában csak egy dolgot sajnálunk az ügyben. Sajnos Knape volt rendőrigazgató többé nem lesz tanúja mozgalmunk újjáéledésének a német fővárosban.”

Prof. Knape rendőrigazgató dicsérő éneke a Landsertől:

Kövess minket -on és -en!

Mint ismert, Erzsébetváros DK-s polgármestere, a zsidó Niedermüller Péter már megtalálta Magyarország és a kerület legégetőbb problémáját, a Nordic Sun Kulturális Központot.

A Momentum Mozgalom Facebook-bejegyzésben közölte, hogy „megtámadták” egy aktivistájukat a Nordic Sun kulturális központnál.

Vizsgálatot indítottak a német hatóságok egy videófelvétel ügyében, amelyen tizenéves iskolások nemzetiszocialista karlendítése látható egy lengyelországi kiránduláson.

Izraeli tinédzset vettek őrizetbe és ítéltek pénzbüntetésre, miután „náci” tisztelgést hajtott végre Auschwitzban. Az izraeli oktatási minisztérium is reagált a történtekre, elfogadhatatlannak nevezte a kiskorú viselkedését. 

Megkezdődött kedden Frankfurtban a XIII. Heinrich Reuss herceg türingiai ingatlanvállalkozó és arisztokrata által vezetett államellenes csoport kilenc feltételezett tagja ellen terrorizmus és hazaárulás miatt indított per tárgyalása.

1908. június 12-én született Otto Skorzeny, a Waffen-SS egyik leghíresebb katonája, aki többek között merész ejtőernyős és kommandós akcióival szerzett magának hírnevet.

Több mint ezerkétszáz nacionalista vonult fel szombaton délután Drezda belvárosában, hogy megemlékezzenek az 1945-ös angol-amerikai terrorbombázás áldozatairól. A békés demonstrációt azonban jelentős antifasiszta őrjöngés is kísérte.

Szórakozni érkezett, súlyos testi sérüléseket kapott emlékbe Magyarországon az a tel-avivi nő, akit az Ozora Fesztivál biztonsági őrei megvertek, amiért a rendezvényen megismert szintén izraeli társával renitenskedtek a feszvitálon.

Ismét a Mihály Arkangyal Légiója nevű egykori román fasiszta mozgalmat és annak alapítóját, Corneliu Zelea Codreanut népszerűsítő falfirkák és matricák jelentek meg Bukarestben. 

1944. december 24-étől 1945. február 11-éig a magyarnémet helyőrség 50 napon keresztül szállt szembe a Budapestet ostromló, hatalmas túlerőben levő szovjet hadsereggel, de február 11-én sem adta meg magát, hanem kitörést hajtott végre északi-északnyugati irányba a szovjet ostromgyűrűn keresztül.

Ma 1945. május 8-át a második világháború végének és a „náci rezsim” bukásának napjaként tartják számon hivatalosan Németországban.

Európa, történelmében átélt minden felforgató népvándorlást, látott véres háborúkat és átkos széthúzást, de a második világháborút követő lét és nemlét ily tragikus válaszútja elé nem került még soha.

Egy „náciszimpatizánsok” által tartott rendezvényről készült videoklip jelent meg a német közösségi médiában, ami hatalmas zsidó-liberális hisztériát keltett Németországban.

Ausztriában a legutóbbi választásokon a nyomokban nemzetiszocialista gyökerű, jobboldali radikális Osztrák Szabadságpárt (FPÖ) kapta a legtöbb szavazatot. A pártot a korai években az SS-veteránok pártjaként is emlegették, mivel sok volt SS vállalt benne vezető szerepet.

Az elmúlt évtizedek legsúlyosabb etnikai zavargásai rázták meg az Egyesült Királyságot. Az angol társadalom megcsömörlött az illegális bevándorlás és a multikulturalizmus negatív következményeitől. A polgárháború azonban még várat magára.