Kövess minket: Telegram — XVkontakte

A tolerancia állítólagos fellegvárának számító New York szívében lévő bárban a vendégek és a személyzet is intoleránsan reagált egy ártalmatlan jelmezre.

Wehrmacht harckocsizó egyenruhában jelent meg egy vendég a manhattani bárban, ahol gyorsan rátámadtak. Az incidens szombat este történt, és az egészet videóra vették.

Természetesen még aznap este felkerült a Twitterre a videó, amelyen jól látszik, hogy egy korabeli német egyenruhára hajazó jelmezbe bújt férfi egy halloweeni buliba érkezik, ahol többen is jelmezt viselnek, az övé azonban kiverte a biztosítékot a zsidóknál és liberálisoknál.

Az egyébként végig mosolygós fiatalember egy horogkeresztes karszalaggal is kiegészítette a szettet.

„Mi bajod van?” – kérdezte az egyik nő, mire a feketébe öltözött fiatalember vállat vont. Ekkor italt akart kérni, de a felvételről úgy látszik, hogy nem szolgálták ki, majd egy másik vendég szólította fel – nem túl kedvesen –, hogy távozzon.

„Ba*meg, haver” – vágott vissza azonnal a hagyományőrző jelmezbe öltözött férfi.

„Azt akarod, hogy szétb*sszanak? Húzz el, a saját biztonságod érdekében” – mondta a nő, miközben egy férfi odalépett az egyébként barátságos vendéghez, és az ajtóra mutatott, hogy távozásra késztesse.

A kommentek alapján úgy látszik, a tolerancia bajnokai közül senki nem tolerálja egy másként gondolkodásról árulkodó egyenruha jelmezként viselését.

„Megdöbbentő, hogy senki sem ütötte meg a vigyorgó arcát” – áll az egyik kommentben.

„Őszintén szólva annyira undorító, hogy 2022-ben még mindig ilyen dolgokat látunk. Úgy tűnik, az emberek azt hiszik, hosszú idő telt el, pedig valójában csak a 2. generáció vagyok a holokauszt óta” – panaszolta ugynitt egy zsidó nő.

Az ártalmatlan srác egészen nyilvánvalóan nem akarta felháborítani a bárban az embereket a jelmezzel, de mégis megtámadták.

Kövess minket: Telegram — XVkontakte

Ilaria Salis, az olasz útonálló antifa terrorista a másfél perces felvételen egy fotelben ül, hangsúlyozza, hogy házi őrizetben van, és megmutatja a bokáján elhelyezett elektronikus nyomkövetőt.

A szerbiai Elektronikus Médiumokat Szabályozó Testület elnöke, Olivera Zekic a Telegramon tett közzé egy fotót, amelyen SS-egyenruhában tetszeleg.

A mai Németországban és Ausztriában rendkívül veszélyes vállalkozásra adja a fejét az, aki úgy gondolja, megpróbál kiállni hazája és népe mellett, és ilyen irányú aktivizmust folytat. 

Jó ideje keringett egy különös történet, miszerint a sarkkörön lévő Alexandra Land nevű szigeten működött egy meteorológiai állomás, amely második világháború alatt a titkos német tudományos projektek helyszíne volt.

1908. június 12-én született Otto Skorzeny, a Waffen-SS egyik leghíresebb katonája, aki többek között merész ejtőernyős és kommandós akcióival szerzett magának hírnevet.

Bűnözők szabadon engedését tervezi a brit kormány annak érdekében, hogy a börtönök túlzsúfoltsága ne késleltesse a nacionalisták és fehér patrióták megbüntetését, akiket az elmúlt hetek bevándorlásellenes tüntetésein, illetve a brit kormányt kritizáló bejegyzések megosztása miatt tartóztattak le.

Az észt Johvi városában álló emlékmű két SS-veteránnak állít emléket, akik 1944-ben a bolsevizmus ellen vívott harcban haltak meg.

Semmi sem tudja megakadályozni az új nemzedékeket abban, hogy szeressék Adolf Hitlert.

Több tízezer zsidó és zsidószimpatizáns vonult fel Izrael mellett Washingtonban, ám ez nem mindenkinek volt kedvére.

A Hetek című filoszemita lap egyik olvasója küldte be az újság számára azt a fotót, amelyen Budapesten, az Egyetem tér környékén kiragasztott, az említett orgánum szerint „uszító antiszemita” szövegű plakát látható.

Túlságosan roncsolódtak azok a kéz- és lábnélküli emberi csontvázak, amelyekre Hitler keleti fronti főhadiszállásánál, a mai Lengyelország területén leltek, így lehetetlen megállapítani az áldozatok kilétét, illetve haláluk okát.

Fogságba esésem első percei veréssel teltek. Miközben a sorfalat álló angol katonák előtt elvonultunk, a géppisztoly agyával ütöttek, majd rugdaltak bennünket, gyorsabb haladásra késztetve a mintegy 300 embert.

Szabadon engedték az antifasiszta Ilaria Salist, akit egy erőszakos bűncselekmény miatt tartottak eddig fogva a magyar hatóságok – írta a La Repubblica.

Az elmúlt évtizedek legsúlyosabb etnikai zavargásai rázták meg az Egyesült Királyságot. Az angol társadalom megcsömörlött az illegális bevándorlás és a multikulturalizmus negatív következményeitől. A polgárháború azonban még várat magára.

Filip Turek nem tartja magát nemzetiszocialistának, de a rendőrség már nyomoz ellene ezügyben. Karlendítős fotó is elérhető róla, ami autójában készült, amibe elmondása szerint mindig pontosan 88 liter benzint tankol.