Kövess minket -on és -en!

2014: Zimbabwe elnöke, Robert Mugabe távozásra szólítja fel a fehér farmereket. (Zimbabwe’s Robert Mugabe tells white farmers ’to go’, bbc.com, 2014. július 3.) 2015: Mugabe visszatérésre kéri a fehér farmereket, akiket elüldözött. (Mugabe is asking back the white farmers he chased away, qz.com, 2015. július 21.)

2016: Zimbabwe másfél milliárd dolláros élelmiszersegélyt kér a tömeges éhínség megelőzésére. (Zimbabwe pleads for $1.5bn in food aid to prevent mass starvation, ibtimes.co.uk, 2016. február 24.)
2017: Zimbabwe könyörög a fehér farmereknek, hogy térjenek vissza, mivel az ország éhezésbe zuhan. (Zimbabwe Begs White Farmers To Return As Country Plunges Into Famine, newspunch.com, 2017. május 11.) Mugabe „házi őrizetben”, miután a hadsereg átvette a hatalmat. (Zimbabwe’s Mugabe „under house arrest” after army takeover, bbc.com, 2017. november 15.)
2018: Zimbabwe halálra van ítélve fehérek nélkül, mondja a kormánypárt egyik távozó parlamenti képviselője. (Zimbabwe „doomed without whites”, says outgoing Zanu-PF MP, news24.com, 2018. július 9.)
2019: Zimbabwe nekikezd újraalapozni gazdaságát egy új pénznem bevezetésével. (Zimbabwe set to rebase economy after adopting new currency, iol.co.za, 2019. május 16.)
2020: Zimbabwe milliárdokkal kártalanítja a fehér farmereket. (Zimbabwe compensates white farmers with billions, dw.com, 2020. július 31.)

A fehéreknek egy napon elegük lesz a földi életből, és elköltöznek a világűrbe. Többé soha nem térnek vissza a Földre. A feketék úgy vélik, hogy a fehérek a mennyországban vannak. A feketéket megőrjíti ez a gondolat, és ők is ott akarnak lenni. Egy balek fehér felvisz néhány feketét a világűrbe. A feketék megvádolják a fehéreket a világűrben, hogy elvették tőlük a világűrt. A fehérek elmennek a világűrből egy másik dimenzióba. A feketék fuldokolnak a világűrben. (A feketék tetszés szerint helyettesíthetők bármely másik rasszal vagy etnikummal.)

Japánok vagytok. Az országotokat az amcsik visszabombázták a kőkorszakba. Újjáépítettétek a semmiből, létrehozva a világ egyik vezető gazdaságát. Afrikaiak vagytok, sárkunyhókban éltek. A fehér ember megérkezik, elhozza nektek a civilizációt. A fehér embert elüldözitek, rátok hagyja a civilizációt. Egy idő után újra sárkunyhókban éltek. Fehér felfedezők kérdik az őslakosokat első találkozásuk alkalmával: „Miért vagytok ilyen szegények és primitívek?” Fekete őslakosok: „Ez is a ti hibátok lesz majd egyszer.”

A szólásszabadság érdekében kifejtett áldozatos ténykedésének elismeréseként kitüntetésben részesítették a YouTube videómegosztó főkápóját egy olyan ünnepség keretében, amelyet a saját cége szponzorált. Az online díjátadó ceremónián egy kanadai YouTube-influenszerke hozsannázott Susan Wojcickinak, egyebek mellett a „szólásszabadság bajnokának” (free speech leader) nevezve, aki titulusához méltóan elfogadó nyilatkozatában a cenzúra fontosságát hangoztatta, és büszkén felfedte, hogy a cége kilencmillió videót távolított el 2021 első negyedévében, mégpedig a „szólásszabadság határainak biztosítása” nevében.

Plakát az egyik amerikai Starbucks kirakatában: „Ma zárva tartunk, hogy a fehéreket felvilágosítsuk a rasszizmusukról.” Ez teljesen rendben lévő egy progresszív liberális társadalomban, ahol egyesek egyenlőbbek, mint a többiek, és ahol a négerimádó fehér burzsoá önmagát mentális négernek tekinti, mert kiváltságos fehérként megveti proli társait: ez a perverziója, nem önmaga, hanem a többi fehér állandó ostorozása, mert a beteg elméjében azonosnak tekinti önmagát a kis protezsáltjaival, és nem mulaszt el egyetlen alkalmat sem, hogy megalázkodjon előttük, mert gyűlöli önmagát fehérként.

Burnley egy 75 ezres angol város Manchester közelében, ahol az egyik focimeccsen borzasztó dolog zavarta meg az önfeledten szotyizgató, köpködő és üvöltöző szurkolók lelki nyugalmát. Miután a mérkőzés kezdetén mindkét csapat játékosai – a nyugati bajnokságok immár kötelező rituáléját követve – térdepeléssel fejezték ki hódolatukat a BLM néger szupremacista terrormozgalom és mártírja, a rendőri intézkedés során drogtúladagolás következtében kiszenvedett börtöntöltelék karrierbűnöző George Floyd iránt, hirtelen egy repülőgép tűnt fel a sta­dion fölött, nyomában a White Lives Matter (A fehérek élete számít) feliratú transzparenssel. Heveny szívszélhűdésüket leküzdve, a Burnley FC vezetői zsandárért és bakóért kiáltottak, hogy e rettenetes merénylet alávaló tettese elnyerje méltó büntetését. Legnagyobb sajnálatukra a hatóságok szerint nem történt bűncselekmény.

Általános elkeseredés: ez alkalommal elmaradt a jogi procedúrának álcázott lincselés. Mindenesetre a klubelnök „undorítónak” minősítette a transzparens szövegét, a csapat edzője „szégyenletesnek”, a repülőtér menedzsere pedig, ahonnan a repülőgép felszállt, „botrányosnak”, egyúttal azonnali hatállyal megtiltva az efféle repüléseket. Mindhárman fehérek. Ami az incidens első számú felelősét illeti, a 24 éves Jack Hepple helyi szurkolót örökre kitiltották a stadionból, ráadásul az állásából is kirúgták, járulékos megtorlásként pedig a barátnője is ugyanerre a sorsra jutott. De legalább a világ (brit) rendje helyreállt. Ahogyan remélhetőleg a Burnley-drukkerek lelki békéje is.

Kövess minket -on és -en!

A nyugat-ausztráliai rendőrség lőfegyvereket és lőszereket foglalt le egy perthi férfi otthonában. Az indoklás szerint a tulajdonossal egy háztartásban élő apa „nemzetiszocialista nézeteket vall”, ezért alkalmatlan arra, hogy fegyverekhez férhessen hozzá.

A 2026-os év eleje jelentős fordulatot hozott az ausztrál nemzetiszocialista mozgalmak elleni fellépésben. Január közepén hivatalosan is bejelentette feloszlását a népszerű National Socialist Network (Nemzeti Szocialista Hálózat), miután a szövetségi kormány drasztikus szigorításokat vezetett be a szólásszabadság elleni törvényekben.

Lakossági bejelentés alapján egy körülbelül 25 fős, Wehrmacht-egyenruhát viselő csoportot igazoltatott szombaton a berni kantoni rendőrség a Simmental-völgyben.

Az ötödik júniusi tárgyalási napot tartották Budapesten Simeon Ravi Trux, antifasiszta aktivista ügyében, aki a vád szerint részt vett a 2023-as támadásokban. Az utcán ezúttal a Betyársereg jelent meg jelentős létszámban a Fővárosi Törvényszék épületénél.

Magyarországot, tágabb értelemben a Kárpát-medencét a nyugati és a keleti szakirodalomban egyaránt másodlagos, esetenként mellékhadszíntérként említik. A puszta számok ezt látszanak alátámasztani.

Gömbös Gyula egykori miniszterelnök fia katonatisztként fontos szerepet játszott a magyar rohamtüzérség létrehozásában. Gömbös Ernő a nyilas hatalomátvétel után Szálasi Ferenc mellett szolgált szárnysegédként. 

Hunyadi János és Újlaki Miklós erdélyi vajdák egyesült serege 1442. március 25-én győzték le az Erdélyre törő Mezid béget Szebennél. A diadal az egyik első volt Hunyadi török elleni sikereinek sorában, amelyek messze földön híressé tették a tehetséges hadvezért.

Adolf Hitler kultusza és a nemzetiszocialista korszellem számos neves német és külföldi állampolgár lelkét megihlették az 1930-as, ’40-es években, köztük több olyan ismert hírességét, akikről legtöbben ma már nem is gyanítanák, hogy rajongással tekintettek a Führerre.

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) Célkörözési Osztályát az ORFK BF Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központon (NEBEK) keresztül keresték meg a német hatóságok egy Magyarországon bujkáló politikai szökevényük felkutatása érdekében. 

Gyászkeretes emlék marad számomra 1945. március 4. Szülővárosomra, Szombathelyre bombák hullottak, és a pusztulás az ország romvárosai közötti sorrendben a hatodik helyet juttatta...

Európa alávetettsége teljes. Az Egyesült Államok sikeresen végrehajtotta átfogó felforgatását és leigázását. Ügynökei, akiket gondosan kineveltek az Atlanti Tanács és hasonlók révén, átvették a vezetést a trójai faló szervezetek, mint a NATO és az EU élén.

Egy namíbiai helyi politikus, aki a Führer nevét viseli, sorozatban ötödször is mandátumot fog szerezni, a szavazatok 85 százalékának megszámlálása után.

A White Australia párt – más néven a Nemzetiszocialista Hálózat – a „gyűlöletkeltő” minősítés felfüggesztését kéri a legfelsőbb bíróságon, miközben politikai párttá kíván alakulni.

Több órára csatatérré változtak Torinó utcái, ahol szélsőbaloldali tüntetők csaptak össze a rendőrökkel szombaton. A baloldali pártok Milánóban is tüntettek az amerikai idegenrendészet (ICE) embereinek jelenléte ellen a téli olimpiai játékokon.

Házkutatásokat kezdett szerdán kora reggel a német rendőrség tizenkét tartományban feltételezett „neonácikhoz” köthető ingatlanokban.