Kövess minket -on és -en!

Az amerikai védelmi minisztérium zsidó-liberális felháborodást okozott azzal, hogy az ardenneki offenzíva 75. évfordulóján Joachim "Jochen" Peiper Waffen-SS páncélosparancsnok fotójával emlékezett meg a korabeli eseményekről.

(The Daily Archives)

Az USA hadserege XVIII. ejtőernyős hadtestének Facebook-oldala egy színes fényképet posztolt Pepeirről és néhány rövid részletet idézett a páncélosparancsnok naplójából annak gondolatairól, érzéseiről azzal a céllal, hogy így emlékezzen meg a 75 évvel ezelőtt az Ardennekben zajlott hadi eseményekről.

Peiper fényképe később szintén meg lett osztva a 10. hegyihadosztály és a Védelmi minisztérium Facebook-oldalán hasonló jellegű megemlékező szövegek kíséretében.

Természetesen a zsidó és liberális Facebook-felhasználók azonnal eláraszották az említett Facebook-oldalakat és revansot követeltek a "gonosz náci" nem megfelelő interpretálásáért. A politikalag korrekt toleranciaroham után nem sokkal el is tűntek a posztok, az oldalak kezelői pedig magyarázkodásba kezdtek, viszont így is viszonylag pozitív képet rajzoltak az SS-vezetőről azzal a védekezéssel, hogy ugyan Peiper "szörnyű ember" volt (jelentsen ez bármit), de tekintélyes vezető és jó parancsnok. 

Habár később ez a magyarázkodás is eltűnt, már csak a The Washington Post beszámolójából lehetett tudni róla, még így is meglepő, hogy közel 8. évtizednyi agymosás után még akadtak olyanok, akik nem az elvakult gyalázkodás hangján szólaltak meg, de végül a liberális gyűlölethullám őket is elsöpörte.

A hozzászólók azt sérelmezték, hogy egy "háborús bűnöst" heroziál a Pentagon, valamint azt kutatták, hogy vajon ki színezte ki a fotót, mivel az amerikai nemzeti archívumban csak fekete-fehérben fellelhető. A New York Times nyomozása végül egy Tobias Kurz nevű német illetőhöz vezetett, de további lépéseket nem helyeztek ezzel kapcsolatban kilátásba.

Reméljük, a valószínűsíthetően az NSZK-ban élő férfiúnak nem kell büntetőbíróság előtt felelnie a kép kolorizálásért. Ismerve a Merkelisztánban uralkodó állapotokat, ezen se lepődnénk meg.

Kövess minket -on és -en!

A belga főváros, Brüsszel egyik éke az Atomium, amit az 1958-as világkiállításra készítettek. Ugyanerre az expóra egy másik, teljesen őszinte, ma már elképzelhetetlen bemutatót is létrehoztak.

Arab migránsok az izraeli szurkolókra vadásztak múlt héten az Ajax-Maccabi meccs után, a régi időket idéző pogrom volt, és ez folytatódott a hét elején.

Az 1944. december 22-én megalakult Ideiglenes Nemzeti Kormány még Debrecenben volt, amikor magyar területekről elhurcolt civilek hozzátartozói a kormány közbenjárását kérő levelek ezreit küldték a Külügyminisztériumba.

96 évesen elhunyt Ursula Haverbeck, az idős német hölgy, akit „német” bíróság elé állították több alkalommal is, és idén nyáron 1 év 4 hónap börtönbüntetésre ítéltek. A fősodratú sajtó csak „náci nagymamaként” gúnyolta.

Ausztrália Victoria szövetségi államának rendőrsége arra készül, hogy vádat emeljen az ausztrál nemzetiszocialista aktivista Jacob Hersant ellen „súlyosan sértő közszereplés” miatt, miután körülbelül 30 maszkos aktivista tömeges deportálásokat követelve demonstrált egy melbourne-i állomáson.

Kanye West legújabb bejegyzésében megvédte a horogkeresztes pólók árusítását, és azt állította, hogy már nem áll zsidók irányítása alatt.

Joseph Goebbels egykori birodalmi propagandaminiszter birtokának fenntartása drága, de felújítani még költségesebb lenne, mivel hagyták rohadni az elmúlt évtizedekben.

1941. december 6-án a Vörös Hadsereg Távol-Keletről és Szibériából átvezényelt hadosztályokkal megerősített hadseregcsoportja, Georgij K. Zsukov hadseregtábornok vezénylete alatt ellentámadást indított a Wehrmacht Moszkva kapujába érkezett magasabb egységei ellen.

Magyarországon születtem, ahonnan 1982-ben, 18 évesen szöktem el. 1984-ben New Yorkban telepedtem le azzal a szándékkal, hogy művész leszek, de közel egy évtizedes küzdelem után rájöttem, hogy sohasem lehetek az.

Athénban antifasiszták próbáltak felrobbantani egy lakást, ahol görög hazafiak voltak, ám ehelyett önmagukat sikerült kiiktatniuk. A német hazafiakhoz kötődő Ein Prozent további információkra hívja fel a figyelmet, például arra, hogy az elkövetők kiváló kapcsolatokat ápoltak a berlini antifa színtérrel, s valószínűleg a Hammerbande néven elhíresült terrorcsoporttal is.

Július 15-én hét hónap börtönre ítélték Hans Jørgen Lysglimt Johansent, a Szövetség – Alternatíva Norvégiának (Alliansen – Alternativ for Norge) párt elnökét.

A hatóságok megerősítették, hogy a horogkeresztek és különbőz feliratok, köztük a zsidók gázkamrákba küldésére való felhívások „antiszemita cselekményeknek” minősülnek.

Az ODESSA nevű titkos SS szervezet üldözött nemzetiszocialisták ezreit mentette ki Németországból a világháború utolsó hónapjaiban, a menekülés fő célpontja a biztonságos Argentína volt. A zsidó szupremácisták keresik, hogy élnek-e még olyanok, akiken még bosszút állhatnának.

A rendőrség vizsgálatot indított, miután egy ausztrál nemzetiszocialista csoport a közösségi médiában posztolta, hogy tüntetést szervezett egy állítólgosan aboriginál helyszínen Új-Dél-Wales északi részén.

Három brit szélsőjobboldali aktivista olyan akciókat tervezett, amelynek célja mecsetek vagy zsinagógák elleni támadás lett volna, legalábbis a vádak szerint.