Kövess minket -on és -en!

"Politikailag ellentmondásosnak" ítélte az izraeli médiahatóság (Israeli Broadcasting Authority - IBA) a B'Tselem humanitárius szervezet rádióreklámját,

amelyben a Gázai övezetben 17 napja tartó fegyveres harc során elhunyt gyerekek nevét sorolják - írja a Guardian. A B'Tselem a döntés miatt fellebbezést nyújtott be az izraeli legfelsőbb bírósághoz annak érdekében, hogy megszüntessék a tiltást. A médiahatóság azzal okolta döntését, hogy a reklám üzenete "politikailag ellentmondásos".

A B'Tselem fellebbezésében azt a kérdést teszi fel, hogy pontosan mi ellentmondásos a reklámban. "Az, hogy a gyerekek már nincsenek életben? Az, hogy gyerekek? Az, hogy ez volt a nevük? Pont ezek azok a tények, amelyekre fel akartuk hívni a közvélemény figyelmét" - áll az iratban.

A humanitárius szervezet egy közleményt is kiadott, amelyben azt írják, Gázában 600-an haltak meg az elmúlt 17 nap során (péntek reggelig ez a szám 800-ra kúszott fel), ezek közül 150 gyerek. "De az áldozatok számának rövid említésén kívül az izraeli média semmilyen szinten nem dolgozza fel az eseményeket. Az IBA azt mondja, a gyerekek neve politikailag ellentmondásos, azonban egy ilyen határozat önmagában egy sokat sejtető állásfoglalás - azt sugallja, hogy a gázai civilek, köztük gyerekek által fizetett óriási veszteséget cenzúrázni kell" - áll a közleményben.

A segélyszervezetek szerint az elmúlt két napban átlagosan minden órában meghal egy gyerek a Gázai övezetben, és legalább 70 ezren kényszerültek arra, hogy szüleikkel együtt elhagyják otthonukat, emellett pedig a koraszülések száma is meredeken emelkedett az elmúlt rövid időszakban.

(Kreatív Online - Guardian nyomán)

Kövess minket -on és -en!

A Nordic Sun Kulturális Központ idén februárban nyitotta meg kapuit. Azóta a szélsőbaloldal támadásainak kereszttüzében áll. Idén márciusban több napon át tartó rongálás-sorozat vette kezdetét, amelyet a Momentum erzsébetvárosi szervezete vállalt magára.

Mára a fehér világ elfogadta azt az állítást, hogy „Afrika az emberiség bölcsője”, tehát lényegében „mindenki afrikai”. Egy új mitológia van kialakulóban, amelynek nevében az afrikaiak egész Eurázsiát maguknak követelhetik.

Börtönbüntetésre ítéltek egy 48 éves magyar férfit, miután beismerte, hogy „szélsőséges jobboldali zenéket és anyagokat” birtokolt, illetve terjesztett az Egyesült Királyságban és Európa több országában.

Egy héttel ezelőtt Lyonban antifasiszták csoportosan halálra rugdostak egy 23 éves hazafias diákot, Quentin Deranque-t.

Párhuzamosan, mondhatni teljes szinkronban alakul az évszázadokon át egymás ősellenségének számító, majd a múlt században Németország ellenében szövetségre lépő Nagy-Britannia és Franciaország sorsa.

1943. október 4-én Himmler Posenben beszédet mondott. Ebben az SS-t „fegyveres rendnek” nevezte, amelynek a jövőben – a Szovjetunió felszámolása után – meg kell védenie Európát az Urálon túli „ázsiai hordáktól”. 

Bármennyire is sokkolóan hangzik, manapság már csak a világ népességének 2 százalékát (!) alkotják szülőképes korú fehér nők. Úgy tűnik, az utóbbi 100 évben a fehér ember megette a kenyere javát.

A német külügyminiszter, Johann Wadephul közölte, hogy a jövő héten ismét felveszik a kapcsolatot Magyarországgal, mert jobb fogvatartási körülményeket kívánnak elérni a szélsőbalos erőszakkal vádolt Maja T. (eredeti nevén Simeon Ravi Trux) számára – írja a Die Welt.

Maja Trux a bíróság előtt arról beszélt, hogy ő a valódi áldozat. A német antifa ezt azzal indokolta, hogy szerinte egy olyan országban áll bíróság előtt, ahol kiközösítik a szexuális kisebbségeket.

A politikai korrektség és a „társadalmi béke” megőrzésének hamis mítosza oltárán áldozták fel a brit munkásosztálybeli lányokat, miközben kínzóik, a pakisztáni hátterű bandák tagjai nyíltan hirdették rasszista indítékaikat.

Véget vetett több mint öt hétig tartó éhségsztrájkjának Maja T. felvett néven futó antifa terrorista – közölte a német dpa hírügynökség.

Immár 30 év telt el azóta, hogy 1914-ben szerény erőmmel szolgálatba álltam az első világháborúban, amelyet ráerőltettek a Birodalomra.

Churchill már egy 1941. október 25-i beszédében a háború egyik céljaként jelölte meg az ellenség politikai és társadalmi elitje körében végzett tömeges kivégzéseket.

A Tresigallóban látható városszerkezettel ma akár Olaszország ezernyi pontján találkozhatnánk – feltéve, ha nem tör ki a második világháború.

Egészen döbbenetes és felháborító dolgok történtek a Bács-Kiskun vármegyei Fajszon. A Fogaskerék új részében egy édesanya nyilatkozik arról, hogy barátnőjének a filippínó élettársa szexuálisan molesztálta hétéves kislányát.