Kövess minket -on és -en!

Lezajlott a Pécs Pride, az aberráltak második vidéki felvonulása hazánkban. A Légió Hungária tagjai jelen voltak és keresték a lehetőséget a véleménynyilvánításra, azonban a rendőrség ismét elzárta a betegeket a külvilágtól.

Néhány érdekesség a felvonulás kapcsán:

- Pécs belvárosát hermetikusan lezárták, de a város teljes területén egyenruhás és civil rendőrök figyelték a potenciális ellentüntetők mozgását. Minden mellékutcában, amit nem zártak le rendőrautó állt.
- 1100 rendőr teljesített szolgálatot a rendezvény ideje alatt.
- Bajtársaink civilben mozogtak, de bármerre mentek percek leforgása alatt követni kezdték őket a rendőrök.
- Az esemény végén, amikor már hazaindultak volna két autójukat feltartóztatták. A kocsikat teljesen átnézték, ruházat átvizsgálást alkalmaztak, mindezt 2 mikrobusznyi és 5 személyautónyi rendőr biztosította.
- A Pécs Prideon néhányszáz aberrált vett részt, akikkel kapcsolatban az egyik rendőr árulta el, hogy döntő többségük külföldi.
- Amikor elkezdett esni az eső az egyik szónok bemondta, hogy a rendőrök kérésére véget ér az esemény.

Konklúzió:

Mivel sem a kormányra, sem a rendőrségre, sem egyéb hatóságra nem számíthatunk azzal kapcsolatban, hogy érdemileg tegyenek bármit az aberráltak folyamatos térnyerése ellen, egyetlen (rövidtávú) eszköz áll rendelkezésre. Minden évben jelen kell lenni, ezzel is jelezve a hatalomnak, hogy mi nem csak beszélünk arról, amit tenni kell. Ha ezzel mást nem, de a hermetikus lezárásukat legalább el tudjuk érni.
Bízunk benne, hogy egyszer eljön a nap, amikor olyan vezetése lesz Magyarországnak, akik tényleg megvédik a társadalmat a mentális betegségeket terjesztőktől, amíg ez várat magára a jelszó a régi: „A kordon mi vagyunk!”

Kövess minket -on és -en!

„A »Lázadó Franciaország« (LFI) egy antifasiszta aktivista megmentésére sietett, akinek Magyarország kéri a kiadatását erőszakos cselekmények miatt” – írta meg a Le Figaro.

Schleswig-Holsteinben töltöttük 1945 nyarát. Itt gyűjtötték össze az angol fogságba került többi magyar katonát és leventét is. 

1943. október 4-én Himmler Posenben beszédet mondott. Ebben az SS-t „fegyveres rendnek” nevezte, amelynek a jövőben – a Szovjetunió felszámolása után – meg kell védenie Európát az Urálon túli „ázsiai hordáktól”. 

Ausztriában kerültem a szovjet hadsereg hatalmába 1945. május 11-én. Szörnyű utazás után – miközben a vagonlakók 25 százaléka elpusztult – lázas betegen szálltam ki a vagonból Focsaniban.

Keresztes-Fischer Ferenc, magyar királyi belügyminiszter a Magyar Nemzeti Szocialista Párt - Hungarista Mozgalmat 1939. február 24-én feloszlatta, a Mozgalom, illetőleg a párt helyiségeit a rendőrséggel megszállatta.

A második világháborúban utolsó évében, 1945. február 13-án foglalták el a szovjet csapatok teljes egészében a magyar fővárost.

96 évesen elhunyt Ursula Haverbeck, az idős német hölgy, akit „német” bíróság elé állították több alkalommal is, és idén nyáron 1 év 4 hónap börtönbüntetésre ítéltek. A fősodratú sajtó csak „náci nagymamaként” gúnyolta.

Izraeli tinédzset vettek őrizetbe és ítéltek pénzbüntetésre, miután „náci” tisztelgést hajtott végre Auschwitzban. Az izraeli oktatási minisztérium is reagált a történtekre, elfogadhatatlannak nevezte a kiskorú viselkedését. 

Szülővárosában, a nyugat-franciaországi La Trinité-sur-Merben szűk családi körben eltemették Jean-Marie Le Pent, a francia Nemzeti Front alapítóját.

Adolf Hitler álmainak egyike Berlin nagyszabású, pénzt, időt, energiát nem sajnáló átalakítása volt, hogy az a győztes háború után a világ fővárosa lehessen.

Az észt Johvi városában álló emlékmű két SS-veteránnak állít emléket, akik 1944-ben a bolsevizmus ellen vívott harcban haltak meg.

Május elsején a Bikás parkban majálisozott a Mi Hazánk Mozgalom. Tompos Márton, a Momentum elnöke kezdte el verni a tamtamot a közösségi oldalán, hogy az eseményen több karlendítést látott, és egy illetőn Adolf Hitlert ábrázoló tetoválás volt.

A második világháború utáni korszak névadójának egy évtizedig tartó diktatúrája alatt a politikai terrorizmus és a személyi kultusz az egekbe tört, míg az életszínvonal és a törvényesség a mélységekbe süllyedt. 

A soha nem létezett zsidó-keresztény kultúrát (amely egy filoszemita politikai termék) megvédeni igyekvő Magyar Péter egy keménynek gondolt odamondással kezdte beszédét a közmédia épülete előtt.

Joszif Sztálin 1953-ig volt a Szovjetunió vezetője. A véres diktátort 74 évesen Moszkvában érte a halál, abban az otthonában - dácsájában -, ahol élete utolsó két évtizedének jelentős részét töltötte.