Kövess minket -on és -en!

Amerikai diákok verték ki a liberális biztosítékot a napokban azzal, hogy horogkeresztes jelképekkel fotóztatták magukat.

A nagy hírű PennState University (Pennsylvania állami egyetem) hallgatói szerepelhetnek azon a közösségi oldalakra felkerült képen, amely sok tízezer intoleráns liberálist késztetett arra, hogy a diákok azonnali elbocsátását követeljék – írja a Jerusalem Online hírportál.

Az egyetem elhatárolódott az "antiszemita" képtől és közleményében úgy fogalmazott, az előkerült tartalom "beteges és zavaró". Elismerték, hogy a három hölgy közül az egyik biztosan az intézményük diákja, de a többi kilétének felderítéséért is "megtesznek mindent".

Ráadásul Ryan Milligan, akit sikerült beazonosítaniuk, éppen mentálhigiénés szakembernek készül az egyetemen.

A szólás- és kifejezési szabadságot gyűlölő "jogvédő szervezet", a Change.org Milligan azonnali elbocsátását követeli. Az ezt nyomatékosító petíciójukhoz alig néhány nap alatt 150 ezer aláírást gyűjtöttek – írja a portál.

"Nem elég, hogy az egyetem megkeresi Milligant. A fotó döbbenetes és végtelenül ijesztő is. (…) Ha megengedik, hogy továbbra is intézményük diákja lehessen, azzal rossz szolgálatot tesznek az élő és a holt zsidóknak is" – írták a petícióban, amelyben nem tudtak elmenni amellett, hogy a Penn State rajtakapott diákját olyan tantárgyakra oktatja, amelynek segítségével elviekben később embereken tudna majd segíteni. "Ez azt az üzenetet küldi, hogy az antiszemita cselekedetek és gondolatok elfogadhatóak, és hogy a PennState nem törődik a zsidó hallgatók, valamint más elnyomott és alulreprezentált kisebbségek védelmével".

"Hogy engedheti meg az egyetem magának azt, hogy folytassa egy antiszemita képzését, hogy aztán az majd ebben a szakmában helyezkedjen el?" – tették fel a költői kérdést a tiltakozó liberális tálibok.

Kövess minket -on és -en!

A szlovák Specializált Büntetőbíróság bírója bűnösnek találta Marián Magátot „szélsőséges gondolatbűncselekmények” elkövetésének vádjában.

Tényleges életfogytiglani börtönbüntetést szabtak ki Kaliforniában egy antiszemita aktivistára. Egy homokos, zsidó egyetemi hallgatót tettek el láb alól még 2018-ban, a 19 éves Blaze Bernsteint. 

Kétnapi hajóút után megérkeztünk Szevasztopolba. A kiszállás után a kikötő melletti nagy rétre tereltek bennünket. Rongyos, kiéhezett lakosság rohant meg bennünket – ruhát, cipőt és ennivalót kunyeráltak tőlünk.

Május elsején a Bikás parkban majálisozott a Mi Hazánk Mozgalom. Tompos Márton, a Momentum elnöke kezdte el verni a tamtamot a közösségi oldalán, hogy az eseményen több karlendítést látott, és egy illetőn Adolf Hitlert ábrázoló tetoválás volt.

Az Amerikai Egyesült Államokban működő fehér fajvédő szervezet, a Ku Klux Klán története több szakaszra osztható, és tulajdonképpen minden időszakban aktívan szerepelnek benne a nők is.

A Szent István csatahajó építése idején nemzeti ügy volt, a sajtó rendszeresen nyomon követte a magyar hajógyártás legnagyobb vállalkozásának minden mozzanatát.

Akármennyire hihetetlen, a cionisták által megszállt alpesi országban nem tiltott a nemzetiszocialista jelképek használata. Úgy tűnik, ez nemsokára megváltozhat.

Az Árpád-vonalban estem fogságba 1944 novemberében. Az elszállítási útvonal: Mikulics, Nedvorna, Samburg. Az utóbbi helyen lehettünk már 20-25 ezren. A halottakat hajnalonként két tevehúzta kocsival szállították ki a táborból.

A fehérek önvédelmét hirdető polgárjocsoport, a Ku Klux Klan olyan szórólapokat osztogatott Kentuckyban, amelyekre azt írták, hogy a bevándorlók „menjenek el most”.

Harminc éve már, hogy elhunyt a 28. Wallonien önkéntes SS gránátoshadosztály parancsnoka, a második világháború legendás „krónikása”, Léon Degrelle.

Ausztrália Victoria szövetségi államának rendőrsége arra készül, hogy vádat emeljen az ausztrál nemzetiszocialista aktivista Jacob Hersant ellen „súlyosan sértő közszereplés” miatt, miután körülbelül 30 maszkos aktivista tömeges deportálásokat követelve demonstrált egy melbourne-i állomáson.

A „Hunyadi” hadosztály törzse gépkocsi-szállítással 1944. november 3-án megérkezett Zalaszentgrótra, s várta az első önkéntesek érkezését.

1924-ben hunyt el az az ember, aki a németek ügynökeként érkezett Oroszországba 1917-ben, s akit halála óta nem temették el. Torz eszméi, melynek alapján társaival Szovjetunió néven új államot alapítottak, legalább százmillió ember halálához vezettek.

Szovjet hadijelentések szerint 1945. április 4-én fejeződtek be Magyarországon a második világháborús harci cselekmények, amikor a Vörös Hadsereg "kiűzte" az utolsó német egységeket.

Az 1944. évi fogságba esésem után a zaporozsjei 100/1-es hadifogolylágerben kerültem. Repülőgépgyárba jártunk munkára.