Kövess minket -on és -en!

Egy amerikai nemzetiszocialistát tartóztatott le a lengyel rendőrség, miután Auschwitz bejárata előtt a zsidókat sértő feliratokkal pózolt.

A 39 éves Jon Minadeo augusztus 27-én megosztott egy fotót, amelyen az Auschwitzban található híres Arbeit Macht Frei kapu előtt állt, miközben horogkeresztes nyakláncot viselt és egy „Greenblatt szopja le 6 millió f*szt” feliratú táblát tartott a kezében.

A tábla Jonathan Greenblattra, a zsidók felsőbbrendűségét védelmező Rágalmazásellenes Liga (ADL) igazgatójára utalt, aki az amerikai zsidó szupremácista szervezet vezetőjeként küzd az Egyesült Államokban az antiszemita gójok ellen.

Lengyelországban a nemzetiszocialista jelképek, a hitleri Nagynémet Birodalom népszerűsítése törvénytelen, és akár 2 évig terjedő szabadságvesztéssel is büntethető.

A Gab közösségi hálózaton található profilján Minadeo ezt írta:

„Ma megbilincseltek és letartóztattak Lengyelországban gyűlöletbeszédért, Auschwitz kapcsán. Csak ma este engedtek el pénzbírsággal, a nyakláncomat és a számítógépemet ideiglenesen elkobozták. Az élet jó! Nem tudtok lefogni zsidók!”

A közösségi oldalra olyan fotók is felkerültek, amelyeken Minadeo és társa nemzetiszocialista tisztelgést mutattak be Varsó központjában, dekoratív hölgyek társaságában.

A posztot egy felirattal kísérte, amely szerint: „Folytatnunk kell a zsidó fehérellenes propaganda leleplezését! Ami évtizedeken át arra kondicionálta népünket, hogy a zsidók rabszolgái legyenek”. Majd az ADL-re fehérellenes terrorszervezetként hivatkozva kijelentette, hogy „a holokauszt egy kibaszott átverés”.

Kövess minket -on és -en!

A 64 éves Ian Pitkin egy lakhatási vita miatt döntött a gyújtogatás mellett 2024 márciusában, amit antiszemita érzelmek is motiváltak. 

A 61 éves Peter Lynch több mint két év börtönt kapott augusztusban erőszakos rendbontás miatt, mert állítólag rasszista dolgokat kiabált a rendőröknek. Október 19-én hirtelen meghalt a börtönben.

Sokan vérmes reményeket fűznek Trump következő elnöki ciklusához, egyebek mellett a világbéke megteremtését is várva tőle. Számos előjel azonban arra utal, hogy csalódni fognak a várakozásaikban. 

Csaknem pontosan 60 éve, 1964. november 28-án Hannoverben megalakult a Német Nemzeti Demokrata Párt (Nationaldemokratische Partei Deutschlands - NPD). Az elmúlt hétvégén tartotta meg az immár Die Heimat (Szülőföld) névre keresztelt szervezet a 39. rendes pártkongresszusát.

Steve Bannon, Donald Trump egykori fő tanácsadója, a CPAC baltimore-i rendezvényén egy erőteljes, történelmi vonatkozású mozdulattal zárta beszédét, amely a nemzetiszocialista karlendítést idézte. 

Egy fehér patriótát, akit Ausztráliában bűnösnek találtak abban, hogy megszegte a tavaly elfogadott elnyomó törvényt, amely megtiltja a nemzetiszocialista köszöntés nyilvános használatát, börtönbe küldenek a nézeteiért.

Valaha, réges-régen, még a II. világháborúban volt egy erődítményekből álló védvonal, melyet a később legyőzhetetlennel minősített szovjet haderő sem tudott áttörni. Árpád-vonalnak hívták.

Az elmúlt évtizedek legsúlyosabb etnikai zavargásai rázták meg az Egyesült Királyságot. Az angol társadalom megcsömörlött az illegális bevándorlás és a multikulturalizmus negatív következményeitől. A polgárháború azonban még várat magára.

Schleswig-Holsteinben töltöttük 1945 nyarát. Itt gyűjtötték össze az angol fogságba került többi magyar katonát és leventét is. 

Hanna S., egy német antifa terrorista ellen emeltek vádat Németországban. A német ügyészek szerint a vádlott feltételezhetően ahhoz a bandához tartozott, amely erőszakos támadásokat hajtott végre Budapesten.

Beregszászon voltam 1944 októbere elején, amikor az oroszok bekerítették a várost. Levetettük a katonaruhát, és civilben – amit a lakosságtól kaptunk – elindultunk hazafelé.

Egy párizsi zsidó férfit megtámadott két fiatal, akik megpróbálták megerőszakolni, miután felfedeztek a telefonján egy izraeli zászlót.

A lövedék kifejezetten agitációs röplapok kiszórására készült. A megsárgult papírok közel 80 évet töltöttek el egy A-462 típusú szovjet propagandagránát belsejében.

Az emberek szavai, még azok is, melyeket a sugallat szülte, másra fordíthatóak, a szavaktól függnek, hozzájuk lehet adni és el lehet belőlük venni, és esendő halandók eltorzíthatják őket. Ezért minden írást vagy befolyást, régit vagy újat át kell szűrni a természeti törvény szűrőjén.

Nem nehéz elképzelni, hogy valaki, aki lendületet és fejlődést hoz egy pénzügyi és gazdasági válság utáni világba, az szerethető ember, mi több, imádat tárgya. Adolf Hitlert pedig olyan rajongás vette körül, mint ma bármelyik popsztárt. Erről tanúskodnak a neki írt levelek is.