Kövess minket -on és -en!

Amerika az úgynevezett megállított érzelmi fejlődés (Arrested Emotional Development/AED) járványszerűségében szenved. Lényegében permanens infantilizmusról van szó, és a következők valamilyen kombinációja jellemzi: függőség, kapzsiság, éretlenség, félelem, hibáztatás, szégyen, neheztelés és düh.

Ez azt jelenti, hogy az amerikaiak túlnyomó többsége megrekedt a kamaszkorban olyan tünetekkel, mint a hazugság, engedetlenség és tiszteletlenség, a kábítószerezés és alkoholizálás, a depresszió és a szexualitással kapcsolatos problémák.

Az AED másik jellemzője a felelősség alól való kibújás és mások hibáztatása a saját kudarcért. Szintén gyakori az AED-ben szenvedőknél, hogy tiszteletlenséget tanúsítanak általában a köztulajdon megrongálásával, ahogyan azt a BLM keretében zajló köztéri vandalizmus (emlékművek megrongálása és megsemmisítése) is illusztrálta. A tinédzserek természetesen hajlamosak identitásproblémákkal küzdeni, amelyek gyakran a szexualitással kapcsolatosak, és ez egy olyan jelenség, amely túlságosan is nyilvánvaló a mai Amerikában. Manapság már-már nem „menő”, aki szexuálisan nem aberrált (LMBT, stb.).

Hamarosan annyiféle nem lesz, mint ahány jégkrémíz, hiszen minden csak gusztus kérdése! A kognitív tevékenység szempontjából az AED-re a túlzás és a túlzott leegyszerűsítés jellemző, amelyek kognitív hatása irracionalitáshoz és zavarodottsághoz vezet, mint azoknak a millióknak az esetében, akik azt hiszik, hogy antirasszisták, amikor a „fehér felsőbbrendűség” ellen lépnek fel.

Sok millió európai származású amerikai munkásosztálybeli. Ezek bűnösök a felsőbbrendűségben? Kivel szemben? Saját magukkal szemben? Természetesen a tiltakozóknak egyszerre kellene az osztályra és a fajra koncentrálniuk, de a progresszív mozgalom Amerikában a „foglaljuk el a Wall Streetet” helyett a „foglaljuk el a nyilvános vécét” mozgalomba torkollt. A hazugság is mindennapossá vált. Régebben csak a politikusok és az ügyvédek voltak arról ismertek, hogy „zsonglőrködnek az igazsággal”. Manapság a fősodrú médiát széles körben a hazugságok főáramának tekintik, a CNN pedig már a Fake News címkét viseli, nem csoda, hogy az amerikaiak 42 százaléka „aktívan kerüli a híreket” vagy egyszerűen nem hisz nekik.

A tizenévesek lázadási és engedetlenségi kísérlete gyakran a trágárság használatában nyilvánul meg, amelynek célja az idősebb generáció sokkolása. Az indokolatlan trágárság áthatja az amerikai kultúrát, és a kreativitás egyik formájaként a képzelet helyébe lépett. Ha mindenki tinédzser, nincs felnőtt felügyelet. Az eredmény magáért beszél. Ha majd évek múlva boncolást végeznek, hogy megállapítsák, hogyan és miért múlt ki az amerikai birodalom, a gyászjelentés többféle halálozási okot fog tartalmazni, és az AED kiemelkedő helyen fog szerepelni benne. A kontrollált média, akárcsak az uralkodó elit, a burleszkből az abszurditásba halad, retorikája olyan nyilvánvalóan fiktív, hogy teljesen elszakad a valóságtól, mint minden totalitárius államban.

Az összeomlás minden előjele látható: intézményesített politikai korrupció; az adósság állványzatára épített gazdaság; nihilista tömeges lövöldözések a közintézményekben; évente tízezrek halálát okozó opioid-túladagolás és öngyilkossági járvány; fenntarthatatlan katonai terjeszkedés; a szerencsejáték mint a gazdasági fejlődés és a kormányzati bevételek kétségbeesett eszköze; a hatalom egy apró, korrupt klikk kezébe kerülése; orwelliánus cenzúra; a közintézmények fizikai leépítése az iskoláktól és könyvtáraktól kezdve a bíróságokon át az egészségügyi intézményekig; az elektronikus hallucinációk szüntelen bombázása, hogy eltereljék a figyelmet arról a lehangoló látványról, amellyé Amerika vált és illúziók csapdájában tartsák a jónépet. A valóságot kiiktatták az amerikai életből, amely mostanra az emberiség és a történelem legnagyobb élő fantáziájává és téveszméjévé lett. Az amerikaiak nagy többségét agyhalottá tette kényszeres fogyasztása és kontrollált médiája, amely erősíti a mindent átható hallucinációkat.

Hány ember tudja őszintén valódi demokráciának nevezni a mai amerikai kormányformát? A választási eljárások álcája alatt, a kampányolás és a szavazás rituáléival az USA plutokráciává vált, amelyet milliárdos oligarchák irányítanak, akik arra használják a vagyonukat, hogy kizárólag nekik kedvező gazdasági és politikai döntéseket hozzanak. Ennek eredményeképpen az egy százalék által felhalmozott vagyon nagy része valójában a 99 százaléktól való vagyonelszívás. A Citizen United határozat gondoskodott arról, hogy az USA-ban az „egy dollár egy szavazat” elv érvényesüljön az „egy személy egy szavazat” helyett.

Joe Biden feltétel nélküli és általános kegyelmet adott fiának, Hunter Bidennek illegális fegyvertartás és kábítószer-birtoklás miatt. Érdekes módon Hunter Biden ellen még csak vádat sem emeltek a valódi bűnei miatt, beleértve apja pozíciójának kihasználását ukrajnai haszonszerzésre (Burisma igazgatótanácsi helye évi egymillió dollárért), sőt, egyenesen kenőpénzekért is fellépett apja nevében. Trump a maga részéről sógorát, Charles Kushnert nevezte ki az USA következő franciaországi nagykövetének, akinek 2020-ban, hivatalából való távozásakor kegyelmet adott 14 éves börtönbüntetéssel járó bűncselekményeiért. Trump 2016-os első elnökválasztási kampányában százmillió dolláros adományt fogadott el a ma már halott zsidó szerencsejáték-mogul Sheldon Adelsontól. Cserébe a nemzetközi joggal ellentétesen Tel-Avivból Jeruzsálembe költöztette az amerikai nagykövetséget. Ebben a választási ciklusban Sheldon özvegye, Miriam Adelson újabb százmillió dollárt adott Trumpnak azért, hogy támogassa Izraelt a Gázai övezet és Ciszjordánia annektálásában.

Az amerikai korrupció legalizált, tehát védett, és még csak el sem ismerik, hogy prima facie korrupció. Ez olyan jogszabályokkal történik, mint a Citizen United, amely törvényesíti a pénzt a politikában azáltal, hogy a politikai adományokat szólásszabadságként kezeli. Ennek eredményeképpen az amerikai korrupció rendszerszintű, nagymértékű és megreformálhatatlan, nyílt, kockázatmentes és elszámoltathatatlan. Nincs benne szégyenérzet. Sőt, az Egyesült Államokban a korrupció nagyon magas jutalommal és egyfajta furcsa „becsülettel” jár. Nem csoda, hogy lelkes utánzókra talál a parlamentáris „demokráciákban” mindenhol.

Kövess minket -on és -en!

Napról napra „fokozódik a helyzet” a mesterséges intelligencia (MI) frontján, amelyről az utóbbi időben többször is tudósítottam, és ahol az amerikaiak egyre inkább úgy állnak a kínaiakkal szemben, mint az ukránok az ukrajnai fronton az oroszokkal szemben. Vagyis vesztésre. Nem kicsit, hanem nagyon.

Az egyre jobban radikális antifasisztába forduló ausztrál kormányzat nem díjazta a néger rapper hitlerista megnyilvánulásait.

Bármennyire is sokkolóan hangzik, manapság már csak a világ népességének 2 százalékát (!) alkotják szülőképes korú fehér nők. Úgy tűnik, az utóbbi 100 évben a fehér ember megette a kenyere javát.

A Little Rock-i négereket sokkolta, hogy a hétvégén a nemzetiszocialista Blood Tribe csoport tartott felvonulást a város több pontján.

A nemzetiszocialista Németország a második világháború során több olyan fegyvertervet is kidolgozott, amik messze meghaladták a kor technológiai szintjét.

A német rendőrség a minap másodszorra hajtott végre több tartományban razziát a Der Schelm nevű nemzetiszocialista könyvkiadó ellen. Ezzel egyidőben Spanyolországban és Lengyelországban is végrehajtottak az ottani hatóságok házkutatásokat a német rendőrállam kérésére.

Lemondták a londoni Wireless Festivalt, és minden jegytulajdonos teljes visszatérítést kap, miután az antiszemita megnyilatkozásairól is ismert Kanye West amerikai rappernek megtiltotta a belépést az Egyesült Királyságba a londoni belügyminisztérium.

Az első magyar származású önkéntesek 1944 nyarán, a bácskai németség körében végrehajtott SS-toborzások, illetve behívások során jelentkeztek szolgálattételre a német Waffen-SS-nél.

Az alábbi eset rávilágít arra, hogy Németországban a hatalom gyakorlatilag hogyan támogatja az Antifát, ami immár az USA-ban és Magyarországon is terrorszervezetnek minősül.

Valószínűleg nem számított arra, hogy éppen Izraelben ébred fel egy kórházban az az ENSZ-munkatárs, akinek testét nézetei szerinti nemzetiszocialista tetoválások borítják.

Egy nemzetiszocialista csoport rendszabályozta meg a színészeket egy lisszaboni színház előtt, ami a Portugália nemzeti költőjét, Luís de Camõest ünneplő darab előadásának lemondásához vezetett. 

A német nacionalista zenekar, a Landser, korábban betiltott dala, a „Wacht an der Spree” kapcsán megint komoly hisztériát robbant ki Bajorországban.

Az újrafegyverkező hitleri Nagynémet Birodalomban fejlesztették ki, és olyan jól sikerült, hogy azóta globálisan mindenki ezt használja.

Három nemzetiszocialista férfit ítéltek el Angliában, miután több mint 200 fegyverből álló arzenált halmoztak fel, és terrortámadásokat terveztek zsidó és muzulmán intézmények ellen.

1987. augusztus 17-én halt meg Rudolf Hess német nemzetiszocialista vezető, Hitler egykori helyettese, aki élete utolsó negyven évét a spandaui börtönben töltötte, az utolsó két évtizedet az intézmény egyedüli foglyaként.