Kövess minket -on és -en!

Hősként ünnepli, és Benenson-bátorság díjjal jutalmazza egy tengerentúli civil szervezet a 17 éves Darnella Fraziert.

A fiatal néger lány telefonjával felvette a bűnöző George Floyd letartóztatását, mely esemény az erőszakos, fehér- és keresztényellenes Black Lives Matter mozgalom kirobbantója volt az USA-ban.

A PEN vezetője “Benenson bátorság-díjat” fog átadni Darnella Fraziernek, amiért az megörökítette az utókor számára az elhíresült “Nem kapok levegőt!” videót.

A világot bejárt felvételen az látható, amint a kábítószer hatása alatt álló fekete férfin térdel egy rendőr (a külföldi lapok itt fontosnak érzik kiemelni, hogy a rendőr fehér volt, ám azt már nem teszik hozzá, hogy a felesége viszont nem. Meglehetősen kevés “fehér felsőbbrendűségpárti rasszista” választ magának nem fehér feleséget). A 17 éves színesbőrű lány a “civil”szervezet szerint hőssé vált az által, hogy a videójával lázongásokat robbantott ki szerte az Egyesült Államokban és Nyugat-Európában.

A helyszínen jelenlévő rendőrök közül a “térdelő” ellen gyilkosság vádjával indult eljárás, míg három társát “gyilkosságban való részvétel” miatt ítélhetik el.

Az eseményről a PEN szóvivője, a zsidó származású Suzanne Nossel beszélt. Suzanne számára Izrael egy “nagyon barátságos hely, ahol otthon érzi magát”. Ennek ellenére mégsem ott, hanem Amerikában küzd a “nyílt társadalomért” és a “határok nélküli világért”.

Mindössze egy okostelefonnal és egy jó nagy adag bátorsággal, Darnella megváltoztatta az ország (USA) történelmét, elindítva egy mozgalmat, ami követeli a “rendszerszintű” fekete-ellenes rasszizmus és erőszak végét – örvendezik a szóvivő.

Darnella meghatódva köszönte meg a díjat. A szülei elmondták, lányuk rengeteg támadást kapott, amiért csak videózott, és nem tett semmit Floyd életének megmentéséért. Úgy megbántották az internetes hozzászólások, hogy jelenleg terapeutát keresnek számára.

Kövess minket -on és -en!

Az észt Johvi városában álló emlékmű két SS-veteránnak állít emléket, akik 1944-ben a bolsevizmus ellen vívott harcban haltak meg.

1943. október 4-én Himmler Posenben beszédet mondott. Ebben az SS-t „fegyveres rendnek” nevezte, amelynek a jövőben – a Szovjetunió felszámolása után – meg kell védenie Európát az Urálon túli „ázsiai hordáktól”. 

Magyarországon köztudomásúlag zéró tolerancia érvényesül az antiszemitizmussal szemben, ami kiterjed Izrael bírálatára is. A magyarok körében nyilvánvalóan teljes nemzeti konszenzus mutatkozik legalább e tekintetben.

„Ellenforadalmi összeesküvésért” végezték ki Lavrentyij Beriját, a sztálini terror egyik rettegett végrehajtóját, a Szovjetunió marsallját, belügyi és állambiztonsági miniszterét, akinek lefogása és bírósági pere, majd a kivégzése a Sztálin halálát követő hatalmi harc része volt.

Hitler ambíciózus tervét a háború megnyerése után szerette volna megvalósítani, a 180 ezer fős építmény megtervezése az építészzseni Albert Speer feladata lett volna.

Az ODESSA nevű titkos SS szervezet üldözött nemzetiszocialisták ezreit mentette ki Németországból a világháború utolsó hónapjaiban, a menekülés fő célpontja a biztonságos Argentína volt. A zsidó szupremácisták keresik, hogy élnek-e még olyanok, akiken még bosszút állhatnának.

A szabadpiaci kapitalizmus legfőbb jellemzője az, hogy a gazdasági szereplők között sikerorientált verseny zajlik, és az állam közvetlenül nem avatkozik bele a gazdasági folyamatokba. Amerika ezt már régóta feladta, és helyette államkapitalizmust gyakorol, amelyben a Fed (központi bank) jutalmazza a haverjait, akár sikeresek, akár nem.

Bűnözők szabadon engedését tervezi a brit kormány annak érdekében, hogy a börtönök túlzsúfoltsága ne késleltesse a nacionalisták és fehér patrióták megbüntetését, akiket az elmúlt hetek bevándorlásellenes tüntetésein, illetve a brit kormányt kritizáló bejegyzések megosztása miatt tartóztattak le.

Elrendelte Javier Milei argentin elnök, hogy hozzák nyilvánosságra a második világháború után Argentínában menedékre lelt nemzetiszocialistákkal kapcsolatos összes hivatalos titkosított dokumentumot.

A brüsszeli önkormányzati tanács egyhangúlag jóváhagyta azt az indítványt, amely a belga fővárost „antifasiszta várossá” nyilvánítja – jelentette a The Brussels Times című, angol nyelvű hírportál.

Alakulatunknak az orosz túlerővel szemben vissza kellett vonulnia, egészen a Stájer Alpokig. Itt ért bennünket a háború vége.

A nemzetiszocializmus szolgálatába állt tudósok és mérnökök számos olyan új eszközt alkottak, amelyek – így köztük a sugárhajtású repülőgép, az első cirkáló, illetve ballisztikus rakéta – döntő hatást gyakoroltak az 1945 után kibontakozó hidegháború fegyverkezési versenyére. 

Talán furcsán hangzik tőlem, de kezdem megsajnálni az izraelieket. Szomorú és szánalmas azt látni, hogy mi mindent kell elszenvedniük a Hamász, a Hezbollah és a húszik részéről. 

Nem nehéz elképzelni, hogy valaki, aki lendületet és fejlődést hoz egy pénzügyi és gazdasági válság utáni világba, az szerethető ember, mi több, imádat tárgya. Adolf Hitlert pedig olyan rajongás vette körül, mint ma bármelyik popsztárt. Erről tanúskodnak a neki írt levelek is.

1941. május 10-én Rudolf Hess, Adolf Hitler helyettese váratlanul Skóciába repült. Arra akarta rávenni Winston Churchill miniszterelnök ellenzékét, hogy kössenek békét Németországgal, amivel elkerülhető lett volna a kétfrontos háború.