Kövess minket: Telegram — XVkontakte

Tényleges életfogytiglani börtönbüntetést szabtak ki Kaliforniában egy antiszemita aktivistára. Egy homokos, zsidó egyetemi hallgatót tettek el láb alól még 2018-ban, a 19 éves Blaze Bernsteint. 

A BBC beszámolója szerint az elásott holttestet csak később találták meg Los Angelestől délre. A vád szerint az elkövető, Samuel Woodward kapcsolatban állt az Atomwaffen Division nemzetiszocialista akciócsoporttal,
és a gyilkosság előtt a férfi az online térben a buzik ellen szólalt fel.

A fehér fajvédő aktivista védője fellebbezni fog az ítélet ellen. A védelem szerint Woodwardnak nem diagnosztizált autizmus-spektrumzavara volt. Arra is hivatkoztak, hogy a férfi „egy katolikus otthonban nőtt fel, ahol nyíltan elítélték a homoszexualitást, és ez zavart okozott a szexualitáshoz való viszonyában”. A tárgyalás egyébként azért húzódott évekig, mert az elkövető mentális egészségével kapcsolatos kérdéseket tisztázni kellett, 2022 végén viszont úgy ítélték meg, hogy alkalmas arra, hogy bíróság elé álljon.

2018 januárjában Bernstein és Woodward a Snapchat-en beszélt meg egy találkozót, ahol Bernstein megcsókolta Woodward-ot, aki erre dühbe gurult, majd a buzi zsidóra támadt.

Woodward otthonának átkutatása során a rendőrök egy fekete Atomwaffen maszkot találtak, illetve egy összecsukható kést, vérnyomokkal. A házkutatás során előkerült naplója is, amely „gyűlöletkeltő, melegellenes, antiszemita anyagokkal volt teli”.

Az Atomwaffen Division (más néven Nemzetiszocialista Ellenállási Front) egy nemzetközi nemzetiszocialista hálózat, 2013-ban alakult az Egyesült Államok déli részén. Támogatói az Egyesült Királyságban, Argentínában, Kanadában, Németországban, a balti államokban és más európai országokban is felbukkantak. Több állam, köztük az Egyesült Királyság és Kanada is terrorista csoportként üldözi őket.

Kövess minket: Telegram — XVkontakte

A világot reálisan figyelők körében több mint egy évszázadra nyúlik vissza a Judapest kifejezés, amely a nevéből adódóan Budapest elzsidósodásának gyors és jelentős mértékét hivatott kifejezni – ez az elzsidósodás már a 19. században is nagy méreteket öltött.

Undorítón aljas és bestiális bűncselekmény borzolja a kedélyeket Ausztráliában, melynek az elkövetője egy kínai bevándorló. Az esetre a Nacionalista Zóna Telegram-csatornája hívta fel a figyelmet, írja a Kuruc.info.

Mi, összegyűjtött fiatalok 1944. december 24-én, karácsony napján indultunk el Kéthelyről Csehszlovákián és Németországon keresztül: 1945 májusában érkeztünk meg a felső-ausztriai altheimi átmeneti táborba, amelyben már mintegy 30-35 000 fő tartózkodott.

Egy fehér patriótát, akit Ausztráliában bűnösnek találtak abban, hogy megszegte a tavaly elfogadott elnyomó törvényt, amely megtiltja a nemzetiszocialista köszöntés nyilvános használatát, börtönbe küldenek a nézeteiért.

Sikerült kizökkenteni Marine Le Pent a nyári sziesztájából, hogy ismét négerekért és arabokért rajongjon, de most nem az olimpián.

1879. december 21-én született Joszif Visszarionovics Sztálin, aki három évtizeden át volt a Szovjetunió legfőbb vezetője. 

Pár nappal ezelőtt súlyos támadás történt Berlinben. A Dritte Weg egyik fiatal aktivistáját támadta meg otthona előtt három antifa, akik kést is használtak az akció során.

Gyorsított bírósági eljárással két év börtönbüntetésre ítéltek egy patrióta francia férfit, aki akciót tervezett az olimpiai fáklyát vivő staféta ellen.

Vád alá helyezték a németországi hazafias szélsőjobb egyik vezető politikusát, Björn Höckét, mert „náci” jelszó használatával vádolják, írja a BBC.

Ingyen kínálja fel doktor Joseph Goebbels vidéki villáját, az úgynevezett Haus am Bogenseet a berlini önkormányzat. 

Házunkba 1944. december 31-én lépett be az első szovjet katona, és németeket keresett. Miután jól megetettük őt, társai is meglátogattak egyre sűrűbben. Közben néha elvittek tolmácskodni, mert lengyelül beszéltem.

Április negyedike, vagy ahogyan az 1945 után kiépülő kommunista diktatúra kánonjában szerepelt, a felszabadulás, nem csak a pártállam piros betűs ünnepének, hanem négy évtizeden át a rendszer legfontosabb legitimációs pontjának számított, és nem véletlenül.

A bolsevik Vörös Hadsereg 1944 nyarán az egész keleti frontvonalon támadásba lendült. Északon Lengyelországban átkelt a Visztulán, de a Keleti-Kárpátokban az Árpád-vonalat nem tudta áttörni a magyar és német védők szívós ellenállása miatt.

A zsidó-liberális sajtóban „náci nagymamaként” csúfolt Ursula Haverbecket, akit már többször is börtönbüntetéssel sújtottak úgynevezett holokauszttagadás miatt, most újabb 16 hónapra ítélték.

A második világháború lezárást követő vérgőzös évek feltárása, megismertetése a nyilvánossággal, valahogy elfelejtődött az 1990-es "rendszerváltozás" óta.