Kövess minket -on és -en!

Tényleges életfogytiglani börtönbüntetést szabtak ki Kaliforniában egy antiszemita aktivistára. Egy homokos, zsidó egyetemi hallgatót tettek el láb alól még 2018-ban, a 19 éves Blaze Bernsteint. 

A BBC beszámolója szerint az elásott holttestet csak később találták meg Los Angelestől délre. A vád szerint az elkövető, Samuel Woodward kapcsolatban állt az Atomwaffen Division nemzetiszocialista akciócsoporttal,
és a gyilkosság előtt a férfi az online térben a buzik ellen szólalt fel.

A fehér fajvédő aktivista védője fellebbezni fog az ítélet ellen. A védelem szerint Woodwardnak nem diagnosztizált autizmus-spektrumzavara volt. Arra is hivatkoztak, hogy a férfi „egy katolikus otthonban nőtt fel, ahol nyíltan elítélték a homoszexualitást, és ez zavart okozott a szexualitáshoz való viszonyában”. A tárgyalás egyébként azért húzódott évekig, mert az elkövető mentális egészségével kapcsolatos kérdéseket tisztázni kellett, 2022 végén viszont úgy ítélték meg, hogy alkalmas arra, hogy bíróság elé álljon.

2018 januárjában Bernstein és Woodward a Snapchat-en beszélt meg egy találkozót, ahol Bernstein megcsókolta Woodward-ot, aki erre dühbe gurult, majd a buzi zsidóra támadt.

Woodward otthonának átkutatása során a rendőrök egy fekete Atomwaffen maszkot találtak, illetve egy összecsukható kést, vérnyomokkal. A házkutatás során előkerült naplója is, amely „gyűlöletkeltő, melegellenes, antiszemita anyagokkal volt teli”.

Az Atomwaffen Division (más néven Nemzetiszocialista Ellenállási Front) egy nemzetközi nemzetiszocialista hálózat, 2013-ban alakult az Egyesült Államok déli részén. Támogatói az Egyesült Királyságban, Argentínában, Kanadában, Németországban, a balti államokban és más európai országokban is felbukkantak. Több állam, köztük az Egyesült Királyság és Kanada is terrorista csoportként üldözi őket.

Kövess minket -on és -en!

A 35 éves Joszif Visszarionovics Dzsugasvili, közismertebb nevén Sztálin, az LMBTQP-közösség korai úttörőjeként teherbe ejtett egy kiskorú, szibériai lányt. Leszármazottaik ma is élnek.

Mi a magyarság jelenlegi helyzete a pozsonyi csata tükrében? Szinte lehetetlen vállalkozás a megfogalmazott kérdésre minden igényt kielégítő válaszokat adni, de ugyanilyen lehetetlen, hogy nemzeti érzelmű magyar ember ne gondolkodna el ezeken az összefüggéseken ezekben a napokban.

A szerző 1948-49-ben, a „nácitlanítás” csúcspontján egy sor titkos propaganda küldetést irányított a levert Németországba.

Budán még heves harcok folytak, amikor Pesten, az új szovjet hatalom árnyékában megalakult néptörvényszék, amely hivatalosan a Budapesti Nemzeti Bizottság nevet kapta, végrehajtotta első halálos ítéletét.

Azoknak, akiket aggaszt egy világháború esélye, van egy jó hírem. Nem lesz világháború. Legalábbis mostanában nem. Egyszerűen azért nem, mert az Egyesült Államoknak hiányzik hozzá az ereje.

A mai Németországban és Ausztriában rendkívül veszélyes vállalkozásra adja a fejét az, aki úgy gondolja, megpróbál kiállni hazája és népe mellett, és ilyen irányú aktivizmust folytat. 

Árvíz ide, árvíz oda, ez a Telex szerkesztőségét amúgy sem érinti túlságosan, nem jelentetnének komoly erősítést a homokzsákok pakolásában, és amúgy is van „fontosabb” témájuk. Kitaláltátok már, micsoda, ugye? Hát persze, hogy az. Mintegy 3 (!) hónap múlva „neonáci koncert” lesz Budapesten!

Alexander Netlingnek jellegzetes megjelenést kölcsönöz a horogkereszt és számos más fajvédő szimbólum, amelyet különösen jól látható helyre tetováltak.

Egy ausztrál nemzetiszocialista, aki a börtönbüntetése végéhez közeledik, megtámadta a szabadulása utáni állami felügyelet elrendelésére irányuló kérelmet, mert a hosszú börtönben töltött időszaka után szerinte már nem kellene szoros megfigyelés alatt maradnia, ám a törvényhozók éppen az elnyomás fokozásán dolgoznak.

Csaknem pontosan 60 éve, 1964. november 28-án Hannoverben megalakult a Német Nemzeti Demokrata Párt (Nationaldemokratische Partei Deutschlands - NPD). Az elmúlt hétvégén tartotta meg az immár Die Heimat (Szülőföld) névre keresztelt szervezet a 39. rendes pártkongresszusát.

1971. február 5-én halt meg az oroszországi Gorkijban (Nyizsnyij Novgorod) Rákosi Mátyás kommunista politikus, volt miniszterelnök, "Sztálin legjobb magyar tanítványa", a magyar történelem legsötétebb korszakának névadója.

Első fokon pénzbüntetéssel sújtotta a Szentesi Járásbíróság azt a férfit, aki tavaly decemberben egy horogkeresztes zászlót rakott ki lakásának ablakába – tájékoztatta a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség helyettes szóvivője az MTI-t.

Regisztrált az X-re Ilaria Salis olasz EP-képviselő, aki Magyarországon az antifa támadások elsőszámú gyanúsítottjaként lett ismert. 

A müncheni Oktoberfest közismerten a sörről szól, és egy ideje már visszatérő sláger a világhírű népünnepélyen Gigi D'Agostino L'Amour Toujours című dala, ami „az örök szerelemről” szól.

A brit uralkodó osztály teljes mozgósítást rendelt el a néger suhanc által megkéselt fehér kisgyerekek halála miatt kirobbant spontán tiltakozás leverésére.