Kövess minket -on és -en!

Egy 21 éves nemzetiszocialista aktivista titokban rögzített beszélgetéseit felhasználják a terrorizmus vádjával kapcsolatos perében Kanadában.

Egy kanadai bíróság úgy döntött, hogy egy 21 éves windsori férfi, Seth Bertrand rögzített beszélgetései a Kanadai Királyi Lovasrendőrség (RCMP) titkos ügynökével bizonyítékként felhasználhatók ellene a terrorizmus vádjával kapcsolatos eljárásban.

A döntést Maria Carroccia bíró hozta meg, aki kijelentette, hogy „a vallomás megszerzésének körülményei nem voltak elnyomóak.”

Bertrand ellen az a vád, hogy megpróbált kapcsolatba lépni az Atomwaffen Division nevű nemzetiszocialista akciócsoporttal, amelyet Kanadában 2021-ben terrorista szervezetként listáztak. Az Atomwaffen Division – más néven Nemzeti Szocialista Ellenállási Front – az amerikai nemzetiszocialista vátesz James Mason írásai által inspirált csoport, amely fegyveres erőszakot hirdet a fehér fajvédő célok elérésére.

Hónapokon át tartó nyomozás és titkos művelet

Az RCMP nyomozása során egy hónapokig tartó, alaposan kidolgozott titkos művelet zajlott, amely során több tiszt kapcsolatot épített ki Bertranddal. Az egyik beszélgetés során Bertrand kijelentette, hogy „belföldi terrorista” pozícióban van, és az a célja, hogy „fegyverré váljon.”

A hatóságok szerint Bertrand online jelentkezést nyújtott be a csoporthoz, amelyben felajánlotta képességeit és elkötelezettségét. Letartóztatásakor, 2022 májusában, Bertrand azt állította, hogy már nem „foglalkozik ilyen dolgokkal”, és csak megpróbált kapcsolatba lépni a csoporttal.

Védekezés és bírósági érvek

Bertrand ügyvédje, Bobby Russon azzal érvelt, hogy az RCMP titkos művelete a „Mr. Big” nevű rendőrségi technikához hasonló, amelyet a bíróságok azért tartanak problémásnak, mert megbízhatatlan vallomásokhoz vezethet.

Russon azt is kifogásolta, hogy letartóztatása után Bertrandot nem tájékoztatták megfelelően jogairól, és nem biztosították számára a választott ügyvéddel való kapcsolatfelvételt.

A bíró azonban elutasította ezeket az érveket, megállapítva, hogy a művelet során nem történt visszaélés, fenyegetés vagy erőszak. Hozzátette, hogy Bertrand „kényelmesen és szabadon” beszélt a tisztekkel, és többször kijelentette, hogy tisztában van a jogaival, mondván: „Ez nem az első rodeóm.”

A bíróságon elhangzott, hogy Bertrand már korábban is elkövetett „gyűlölet-motivált” cselekményeket Windsorban. 2021 februárja és májusa között többek között betörte egy transz támogató központ ablakát, illetve horogkereszteket és figyelemfelhívó szavakat firkált fel különböző helyekre. Ezekért három rendbeli rongálásért és egy rendbeli gyűlöletkeltésért bűnösnek vallotta magát.

Folytatódik a per

A tárgyalás január 23-án folytatódik, és a végső döntést a bíró egyedül fogja meghozni. Russon jelezte, hogy kérni fogja ügyfele felmentését azon az alapon, hogy a vád nem tudja bizonyítani a terrorizmus vádjához szükséges lényegi elemeket.

A kanadai hatóságok szerint az eset rávilágít arra, hogy a „szélsőséges csoportokhoz” való csatlakozás és az ilyen irányú tevékenységek milyen „komolyan veendő fenyegetést jelentenek”. Az Atomwaffen Division és más hasonló nemzetiszocialista szervezetek aktív toborzási tevékenysége továbbra is komoly kihívás elé állítja a cionista rendvédelmi szerveket világszerte.

Kövess minket -on és -en!

Sokan vérmes reményeket fűznek Trump következő elnöki ciklusához, egyebek mellett a világbéke megteremtését is várva tőle. Számos előjel azonban arra utal, hogy csalódni fognak a várakozásaikban. 

1939. november 8-án este 20.45-kor Konstanznál, a svájci-német határt alkotó drótkerítéstől 25 méterre két német határőr feltartóztat egy Georg Elser nevű ácsot, majd a határállomásra kísérik gyanús viselkedése miatt.

Kongatják a zsidók a vészharangot, miután Adolf Hitler és Joseph Goebbels beszédeivel lett tele a TikTok. 

Egy angol nemzetiszocialista éppen a saját fehér fajvédő kiáltványát írta, amikor elfogták a rendőrök, amiért megszúrt egy invazív migránst a mellkasán.

Ismét nyilatkozott antifa erőszaktevő Ilaria Salis börtönben szerzett barátnője, Carmen Giorgio, hogy a magyar börtönállapotok „rémségeiről” beszéljen.

Felmérések szerint az amerikai nép nem akar háborút. Legalábbis momentán még nem, de csak médiakampány kérdése az egész. Kezdetben a második világháborúba is vonakodott belépni, aztán a sajtónak köszönhetően már égett a vágytól, hogy Sztálin segítségére siessen.

Ausztriában a legutóbbi választásokon a nyomokban nemzetiszocialista gyökerű, jobboldali radikális Osztrák Szabadságpárt (FPÖ) kapta a legtöbb szavazatot. A pártot a korai években az SS-veteránok pártjaként is emlegették, mivel sok volt SS vállalt benne vezető szerepet.

Miután fogságom 52. napján, 1945. március 15-én elhagytuk a gödöllői poklot, csalárd módon áthajtottak bennünket Budapest helyett Monoron át Ceglédre.

Eva Vlaardingerbroek, a nemzetközi keresztény-konzervatív szcéna éppen aktuá­lis üdvöskéje nemrég Magyarországon kijelentette, hogy az európai nagy népességcsere nemcsak egy elmélet, hanem maga a valóság. Jé, tényleg?

Nem sok fotós használt színes filmet az 1930-as években, és közülük is kevesen hagytak hátra olyan nagyszerű képeket, mint Hugo Jaeger, aki tehetségét és egyéni látásmódját már jóval a háború előtt a német nemzetiszocializmus szolgálatába állította.

Az alábbi írás eredetileg Substacken jelent meg egy Zander nevű szerzőtől, aki a fehér emberek egyre nagyobb öntudatra ébredését vizsgálja az elmúlt év és az angliai események kapcsán.

Az alábbi írás a szerző utolsó írása, amelyet 1999. augusztusában vetett papírra és a Magyar Összetartás 1999. novemberi számában látott napvilágot.

1977. augusztus 15-én üres szobával szembesültek a római Celio hadikórház őrei, amikor reggel tízkor kinyitották az ajtót. Pedig nem akárkinek kellett volna bent lennie.

A szövetségi ügyészek 18 éves börtönbüntetést kérnek a 36 éves Sarah Beth Clendaniel számára, aki bűnösnek vallotta magát abban, hogy megpróbálta felrobbantani az elektromos állomásokat Baltimore környékén, hogy destabilizálja a kormányt egy fehér fajvédő akció keretében.

Adolf Hitler életének valószínűleg egyik legboldogabb pillanata az volt, amikor 1940. június 17-én reggel, a francia-belga határ közelében elhelyezett főhadiszállásán értesült a francia kormány fegyverszüneti kérelméről.