Kövess minket -on és -en!

96 évesen elhunyt Ursula Haverbeck, az idős német hölgy, akit „német” bíróság elé állították több alkalommal is, és idén nyáron 1 év 4 hónap börtönbüntetésre ítéltek. A fősodratú sajtó csak „náci nagymamaként” gúnyolta.

Az Észak-Rajna-Vesztfáliában élő Haverbeck 2015. április 21-én az Oskar Gröning egykori SS-tag elleni lüneburgi per margójára azt mondta az újságíróknak, hogy Auschwitz nem megsemmisítő-, hanem munkatábor volt. Az NDR Panorama magazinnak adott televíziós interjújában azt is tagadta, hogy ott tömeges emberirtás történt volna.

De már korábban is úgy fogalmazott: „a holokauszt a történelem legnagyobb és legtartósabb hazugsága”.

A hesseni Winterscheidben (ma Gilserberg része) született, saját bevallása szerint négy évig Svédországban élt Kelet-Poroszországból kitelepítettként, és pedagógiát, filozófiát és nyelvészetet tanult. Férje, Haverbeck-Wetzel mellett dolgozott sokáig, majd 1999-ben, amikor ő elhunyt, számos funkciót átvett tőle. Többek között a Heimvolkshochschule Collegium Humanum (Felnőttképző Iskola, Collegium Humanum) nemzetközi felnőttképzési intézmény elnöki tisztét Vlothóban, Észak-Rajna-Vesztfáliában, amelyet ketten alapítottak 1963-ban. A Collegium Humanum először a német környezetvédelmi mozgalomban tevékenykedett, és az 1980-as évek elejétől a német nemzeti mozgalmak felé fordult.

Haverbeck egyébként már 1990 előtt, Németország újraegyesülése előtt kapcsolatokat ápolt német nemzeti mozgalmakkal, például az NPD-vel. 2000 körül ismerkedett meg Horst Mahler nemzetiszocialista ügyvéddel. Megalapították a Verein zur Rehabilitierung der wegen Bestreitens des Holocaust Verfolgtent (Egyesület a holokauszt tagadásáért üldözött személyek rehabilitálásáért), amely az üldözött holokauszt-revizionistákért állt ki. De kapcsolatban állt más híres revizionistákkal is, Ernst Zündellel, Robert Faurissonnal, Germar Rudolffal, Jürgen Graffal és sok más jelentős személlyel. Ezt a szervezetet végül 2008 májusában tiltotta be a belügyminisztérium, mint olyat, amely „ellenséges Németország alkotmányával szemben”.

„Amikor »arisztokráciáról« beszélünk, nem titulusra, gazdasági vagy intellektuális rangra gondolunk, hanem jellemarisztokráciára, szellemi arisztokráciára. Egy arisztokráciára, amelyet fel kell építenünk a minket körülvevő romok között” - fogalmazott Junio Valerio Borghese, aki a fasiszta Olaszországban a haditengerészet parancsnoka volt, a háború után pedig egy ideig vezette a fasiszta Olasz Szociális Mozgalmat, 1970-ben pedig részt vett egy fasiszta puccskísérletben, amely után Spanyolországba kényszerült emigrálni.

Az idézet viszont tűpontos, és tökéletes mértékben illik a most elhunyt Ursula Haverbeckre. Nyugodjék békében, szelleme itt él köztünk, és ezt a fehér ember ellenségei is tudják, nem szűnnek meg rettegni tőle és az általa kimondott igazságtól.

Kövess minket -on és -en!

Négy német állampolgáron ütött rajta az osztrák rendőrség, amint Adolf Hitler születésének évfordulóján fehér rózsát helyeztek el a Führer szülőházánál Nyugat-Ausztriában, írja a Guardian.

Bár lehetetlen pontosan megállapítani, hogy a második világháború során hány szovjet állampolgár harcolt valamilyen formában a németek oldalán, a szakértők többsége abban egyetért, hogy számuk akár az 1,4-1,5 milliót is elérhette.

Gérald Darmanin francia belügyminiszter ígéretet tett rá, hogy még a választások előtt betiltja a GUD nevű szélsőjobboldali diákszervezetet.

Az ottawai orosz nagykövet szerint a kanadai hatóságok „hajlamosak késleltetni a volt nácik elleni pereket”.

Iszonyatos dráma folyt a mai Széll Kálmán tér környékén 1945. február 11-én, amikor Budapest magyar és német védői megpróbálták áttörni a szovjet ostromgyűrűt. 

Titkos dokumentumfilm készült Giorgia Meloni olasz miniszterelnök pártja, az Olaszország Fivérei ifjúsági tagozatáról, mely azt a köztudomású tényt igyekezett „leleplezni”, hogy a tagozat erősen fasiszta irányultságú.

1941. május 10-én Rudolf Hess, Adolf Hitler helyettese váratlanul Skóciába repült. Arra akarta rávenni Winston Churchill miniszterelnök ellenzékét, hogy kössenek békét Németországgal, amivel elkerülhető lett volna a kétfrontos háború.

A szövetségi ügyészek 18 éves börtönbüntetést kérnek a 36 éves Sarah Beth Clendaniel számára, aki bűnösnek vallotta magát abban, hogy megpróbálta felrobbantani az elektromos állomásokat Baltimore környékén, hogy destabilizálja a kormányt egy fehér fajvédő akció keretében.

A szódagyári telepen három, egyenként kb. 50 méter hosszú, fölbe ásott, emeletes priccses „szálloda” várt bennünket. Ez korábban női deportáltak lágere volt.

„A közelgő győzelem lehetőséget ad Németországnak az európai zsidókérdés megoldására, ami véleményem szerint kötelességünk is. A kívánatos megoldás: minden zsidót kitenni Európából.

Az Adidas megtiltotta a vásárlóknak, hogy az újonnan kiadott német mez 44-es számmal ellátott változatát megvásárolják, ugyanis a szám a média képviselői szerint nagyon hasonlít a német Schutzstaffel (SS) által használt szimbólumra.

Bűnözők szabadon engedését tervezi a brit kormány annak érdekében, hogy a börtönök túlzsúfoltsága ne késleltesse a nacionalisták és fehér patrióták megbüntetését, akiket az elmúlt hetek bevándorlásellenes tüntetésein, illetve a brit kormányt kritizáló bejegyzések megosztása miatt tartóztattak le.

Bár a mi hazánkos Novák Előd kérésére előbb tömegsport-rendezvényként felvette az állami szervező a Kitörés emléktúrát az Olimpiai Ötpróba Programba, később azt törölte.

A Neokohn című zsidó szupremácista online hírlap egyik olvasója fotózta le a nem hétköznapi matricát.

Házunkba 1944. december 31-én lépett be az első szovjet katona, és németeket keresett. Miután jól megetettük őt, társai is meglátogattak egyre sűrűbben. Közben néha elvittek tolmácskodni, mert lengyelül beszéltem.