Kövess minket -on és -en!

A pakisztáni származású fogvatartott aznap szabadult volna, amikor a „rasszista” rab rátámadt.

22 év után sem kapott kegyelmet az a brit patrióta, aki egy asztallábbal agyonverte cellatársát, majd a vérével horogkeresztet festett a falra – írja a Daily Mail.

A most 42 éves Robert Stewartot életfogytiglani börtönbüntetésre ítélték a 19 éves Zahid Mubarek meggyilkolásáért, amit egy fiatal bűnelkövetőknek fenntartott londoni börtönben vitt véghez 2000-ben.

Zahidot hat font értékű áru ellopásáért ítélték háromhavi börtönre, Stewart épp a szabadulása előtt tette el láb alól.

Egy asztal letört lábával 11-szer sújtott le Zahidra, olyan fejsérüléseket okozva neki, amibe a brit szigeteken invazívnak számító muszlim egy héttel később a kórházban belehalt.

Zahid pakisztáni származású családja szerint a börtönőröknek számtalan lehetőségük lett volna megelőzni fiuk likvidálását. Az ügyben lefolytatott vizsgálatok azt tárták fel, hogy a börtönben a „rasszista” incidenseket gyakran szőnyeg alá söpörték, és az ott dolgozók maguk provokáltak ki verekedéseket azzal, hogy az invazív származású fogvatartottakat „rasszista” rabokkal zártak össze.

A Stewart kegyelmi kérvényét elbíráló bizottság szerint a fehér férfi még most is „túl veszélyes” ahhoz, hogy kiengedjék, vagy akár kevésbé szigorú börtönbe vigyék.

Kövess minket -on és -en!

Bűnözők szabadon engedését tervezi a brit kormány annak érdekében, hogy a börtönök túlzsúfoltsága ne késleltesse a nacionalisták és fehér patrióták megbüntetését, akiket az elmúlt hetek bevándorlásellenes tüntetésein, illetve a brit kormányt kritizáló bejegyzések megosztása miatt tartóztattak le.

Egy massachusetts-i nemzetiszocialista csoporttal szembeni koholt vádas per folytatódik, miután a per bírája elutasította a fehér patrióta csoport felmentési kérelmét.

Nyomozás indult két kiskorú ellen, akik egy „neonáci” szervezet alapítóiként, illetve tagjaiként megrongálták egy zsidó temető kőtábláit Aradon.

Októberben kapta meg a Fővárosi Törvényszék kérelmét az Európai Parlament elnöke, amiben kérik Ilaria Salis mentelmi jogának felfüggesztését. 

1944. december 24-étől 1945. február 11-éig a magyarnémet helyőrség 50 napon keresztül szállt szembe a Budapestet ostromló, hatalmas túlerőben levő szovjet hadsereggel, de február 11-én sem adta meg magát, hanem kitörést hajtott végre északi-északnyugati irányba a szovjet ostromgyűrűn keresztül.

Szülővárosában, a nyugat-franciaországi La Trinité-sur-Merben szűk családi körben eltemették Jean-Marie Le Pent, a francia Nemzeti Front alapítóját.

Hollandiában kitették az internetre, hogy kik lehettek nemzetiszocialista aktivisták az országban a német uralom időszaka alatt.

Akármennyire hihetetlen, a cionisták által megszállt alpesi országban nem tiltott a nemzetiszocialista jelképek használata. Úgy tűnik, ez nemsokára megváltozhat.

A 61 éves Peter Lynch több mint két év börtönt kapott augusztusban erőszakos rendbontás miatt, mert állítólag rasszista dolgokat kiabált a rendőröknek. Október 19-én hirtelen meghalt a börtönben.

Az ODESSA nevű titkos SS szervezet üldözött nemzetiszocialisták ezreit mentette ki Németországból a világháború utolsó hónapjaiban, a menekülés fő célpontja a biztonságos Argentína volt. A zsidó szupremácisták keresik, hogy élnek-e még olyanok, akiken még bosszút állhatnának.

A Führer születésnapján a magyar rádió ünnepi műsor keretében emlékezett meg a német nép vezéréről.

Az elmúlt évtizedek legsúlyosabb etnikai zavargásai rázták meg az Egyesült Királyságot. Az angol társadalom megcsömörlött az illegális bevándorlás és a multikulturalizmus negatív következményeitől. A polgárháború azonban még várat magára.

Az 1944. december 22-én megalakult Ideiglenes Nemzeti Kormány még Debrecenben volt, amikor magyar területekről elhurcolt civilek hozzátartozói a kormány közbenjárását kérő levelek ezreit küldték a Külügyminisztériumba.

Sikerült kizökkenteni Marine Le Pent a nyári sziesztájából, hogy ismét négerekért és arabokért rajongjon, de most nem az olimpián.

A kisinyovi vasúti láger udvarán mukába indulásra sorakoztunk fel 1946 januárjában az egyik reggelen. Egyszer csak kiáll a munkaelosztó tiszt, és 6 fő jelentkezőt kér vágóhídi munkára.