Kövess minket -on és -en!

A fergusoni néger őrjöngés egyéves évfordulójára tervezi az Anonymous hackercsoport ezer Ku Klux Klán-tag személyének felfedését,

miután feltörték a nagy múltú fejvédő szervezet egyik Twitter-profilját, írja a Huffington Post. A radikális kockacsoport tavaly novemberben kezdte meg az "Operation KKK" nevű akciót, miután a Ku Klux Klán helyre kívánta állítani a rendet a Michael Brown nevű bűnöző halála ürügyén kitört zavargások alatt Fergusonban.

Azóta "kiberháborút" hirdettek a szervezet ellen és állításuk szerint a KKK fő Twitter-profilját és több honlapjukat is feltörték, ezzel állításuk szerint rengeteg személyes információhoz hozzájutottak a tagokról, de ennek kézzel fogható eredménye nem nagyon lett.

Az Anonymous egy hosszú sajtóközleményben fejti ki, hogy miért támadták meg a Ku Klux Klánt és miért akarják örökre eltörölni a fehér amerikaiak érdekeit képviselő szervezetet. A leírás szerint a hackerek "terroristáknak" tartják a klánt, "ezért úgy is kell bánni velük". Ígéretük szerint az tehát a fergusoni zavargások egyéves évfordulóján teszik közzé ezer klántag nevét és személyazonosságát.

A CNN januári riportja szerint 3-5 ezer aktív Ku Klux Klán-tag lehet Amerikában, más források 8-10 ezer főről tudnak, de valójában biztos adatok nem ismertek a 150 éve titkos társaságként működő szervezet taglétszámáról.

Harcunk.info (Index, CNN nyomán)

Kövess minket -on és -en!

A világ legnagyobb darabszámban eladott autójának számító, a történelemben először húszmillió példányban legyártott, egy korszak jelképének is tekinthető Volkswagen Bogár ötlete Hitler fejéből pattant elő, a terveket pedig Ferdinand Porsche készítette. 

Arab migránsok az izraeli szurkolókra vadásztak múlt héten az Ajax-Maccabi meccs után, a régi időket idéző pogrom volt, és ez folytatódott a hét elején.

A fehér fajvédelmet hirdető Patriot Front csoport vonult fel Des Moines belvárosában, arcukat biztonsági okokból eltakarva és zászlókat lengetve. 

Péntek hajnalban robbanás történt egy holland középiskolában, a bejárat környékére pedig horogkereszteket és különböző, nemzetiszocialismus-ellenes kifejezéseket festettek.

Nem szeretem a négereket, még kevésbé a mulattokat. A mulattok perverzek és szadisták, ráadásul szörnyűségesen arrogánsak a katasztrofális IQ-juk ellenére (vagy éppen ezért). Ezzel együtt a legutóbbi szövege kiváló.

Mi, összegyűjtött fiatalok 1944. december 24-én, karácsony napján indultunk el Kéthelyről Csehszlovákián és Németországon keresztül: 1945 májusában érkeztünk meg a felső-ausztriai altheimi átmeneti táborba, amelyben már mintegy 30-35 000 fő tartózkodott.

Beregszászon voltam 1944 októbere elején, amikor az oroszok bekerítették a várost. Levetettük a katonaruhát, és civilben – amit a lakosságtól kaptunk – elindultunk hazafelé.

A Dnyepropetrovszktól mintegy 100 kilométerre fekvő bányatelepi táborban az első másfél-két év alatt a hadifoglyok létszám mintegy harmaddal csökkent.

Egy fiatal nő tett feljelentést, miután tanúja volt egy antiszemita kifakadásnak a párizsi metrón.

Az ODESSA nevű titkos SS szervezet üldözött nemzetiszocialisták ezreit mentette ki Németországból a világháború utolsó hónapjaiban, a menekülés fő célpontja a biztonságos Argentína volt. A zsidó szupremácisták keresik, hogy élnek-e még olyanok, akiken még bosszút állhatnának.

Négy német tartományban házkutatást tartottak a „szélsőjobboldali” Compact kiadványt megjelentető cég telephelyein és más ingatlanokban azt követően, hogy a belügyminisztérium betiltotta a havilapot, mondván, hogy az alkotmányos rend ellen dolgozik.

A rokonszenvskálák alapján a magyar társadalom leginkább a migránsokat, az arabokat, a cigányokat és a fekete-afrikaiakat utasítja el.

Kongatják a zsidók a vészharangot, miután Adolf Hitler és Joseph Goebbels beszédeivel lett tele a TikTok. 

Gérald Darmanin francia belügyminiszter ígéretet tett rá, hogy még a választások előtt betiltja a GUD nevű szélsőjobboldali diákszervezetet.

Magyarországon születtem, ahonnan 1982-ben, 18 évesen szöktem el. 1984-ben New Yorkban telepedtem le azzal a szándékkal, hogy művész leszek, de közel egy évtizedes küzdelem után rájöttem, hogy sohasem lehetek az.