Kövess minket: Telegram — XVkontakte

A mindenkori baloldal szerint a faj csak egy társadalmi konstrukció, ugyanúgy nem determinál semmit, mint azt újabban hangoztatják a biológiai nemekkel kapcsolatban.

Utóbbi megcáfolása sem túl nehéz, de ugyanilyen felháborító az is, hogy az előbbiről így vélekednek. Tovább bonyolítja azonban a képletet, hogy Angliában külön tesztet ajánlanak fel a rák kockázatának kimutatására zsidó származású emberek számára, mert azok hajlamosabbak lehetnek rá. Ilyenkor mi van a „társadalmi konstrukcióval”? Ha a zsidók egészségéről van szó, rögtön átlép konstrukcióból valósággá?

Angliában több tízezer zsidónak ajánlj fel külön tesztet az NHS (National Health Service – Országos Egészségügyi Szolgálat), mert azok hajlamosabbak lehetnek bizonyos rákos megbetegedésekre. Ezek a zsidók a BRCA génpaneljükben kb. hatszor nagyobb valószínűséggel hordozhatnak hibát, mint a népesség többi része. Az új rendszer azt a célt szolgálja, hogy a betegségre hajlamosabb egyéneket megelőzés céljából hamarabb kiszűrjék. A BRCA1 és BRCA2 géneknek többek között az a feladatuk, hogy segítsék a rák elleni védekezést, és helyreállítsák a DNS-károsodásokat. Előfordul, hogy valaki egyik vagy másik gén hibájával születik, ez pedig növeli egyes rákos megbetegedések számát. Ez számokra lefordítva azt jelenti, hogy az egyik BRCA gén hibája 400 ezerből kb. 1 embert érint, de a zsidók hatszor nagyobb valószínűséggel lesznek köztük. A faj itt nem egy konstrukció, hiszen bárki, akinek zsidó nagyszülője van, regisztrálhat a vizsgálatért, még saját honlapja is van a zsidó BRCA-vizsgálatnak.

A cél a kiszűrésen kívül még az is, hogy akinek már daganata van, azt is kiszűrjék, és rendszeres ellenőrzéssel felügyelni tudják annak állapotát. A következő két évben kb. 30 ezer tesztre számítanak.

Hogy az orvostudomány világában mennyire nem társadalmi konstrukció a faj kérdése, arra az NHS England rákklinikai igazgatójának, Peter Johnsonnak a szavai is bizonyítékul szolgálnak:

Szeretnénk, ha minél többen kihasználnák ezt a tesztelési programot, ezért kérjük, jelentkezzen egy egyszerű nyálvizsgálatra, ha jogosult rá. A legtöbb embernek nem lesz megváltozott génje, de ha igen, az NHS a lehető leghamarabb további vizsgálatokat, megfigyelést vagy kezelést tud Önnek biztosítani.

De ez még csak a jéghegy csúcsa volt, a lényeg most jön. Nicole Gordon, a Jnetics vezérigazgatója úgy nyilatkozott, hogy ez a génvizsgálati rendszer „nagy lehetőséget kínál a zsidó közösségnek arra, hogy megszerezze azt a tudást, amely segít enyhíteni az örökletes rák hatását, hogy ezáltal életeket menthessenek”.

No, de mi az a Jnetics? – kérdi az egyszerű gój halandó. Nos, az egy különálló jótékonysági szervezet (külön honlapjuk is van, itt elérhető), amelynek az a célja, hogy az Egyesült Királyságban élő zsidók genetikai rendellenességeit (!) kiszűrje, analizálja, diagnosztizálja, megelőzze, kezelje. Egy színtisztán genetikán és faji hovatartozáson álló egészségügyi szervezet zsidóktól zsidóknak. Zsidók alkották, akik egyébként az élharcosai annak, és tulajdonképpen ők fertőzték meg a világot azzal, hogy a faj nem a valóság, csak egy társadalmi konstrukció, amely ráadásul még kirekesztő és káros is. Ha magukról és a saját egészségükről van szó, úgy néz ki, hogy a nemzsidókra erőltetett hazugságok egy szemlátomás alatt köddé válnak.

Kövess minket: Telegram — XVkontakte

Összevont 15 év börtönbüntetésre ítéltek két brit fehér fajvédő, nemzetiszocialista podcastert, akik Harry herceg és félvér negrid fia, Archie kivégzésére szólítottak fel.

A patrióta fiatalra házmester jellemű járókelők hívták ki a rendőröket, miután a zászlót mutatta fel nekik.

Megvonta az állami támogatást a következő hat évre a német alkotmánybíróság a zsidó-liberális sajtóban „neonáciként” számon tartott Die Heimat nevű párttól.

A világot reálisan figyelők körében több mint egy évszázadra nyúlik vissza a Judapest kifejezés, amely a nevéből adódóan Budapest elzsidósodásának gyors és jelentős mértékét hivatott kifejezni – ez az elzsidósodás már a 19. században is nagy méreteket öltött.

Az időpont: 1946. október 7. A színhely: a kaposvári katonai szűrőtábor. Sólyom András őrnagy táborparancsnok korábban már több ezer embert vett őrizetbe a Magyarországra hazatérők közül. Számára egyegy újabb őrizetbe vétel már nem jelent különösebb eseményt.

Az antifa terroristák ismét lecsaptak Németországban, s ezúttal talán még betegebb, még perverzebb módját választották a vérengzésnek, mint eddig.

Az alpesi ország korábbi jogszabályai ugyan tiltják az „emberek becsmérlését vallási, etnikai vagy szexuális irányultságuk miatt”, de csak akkor, hogy ha az elhangzott kijelentések, a használt jelképek vagy bemutatott mozdulatok „propagandisztikus célokat” szolgálnak, jelentsen ez bármit.

A 35 éves Joszif Visszarionovics Dzsugasvili, közismertebb nevén Sztálin, az LMBTQP-közösség korai úttörőjeként teherbe ejtett egy kiskorú, szibériai lányt. Leszármazottaik ma is élnek.

1943 elejére az SS vezetése a múlt évben engedélyezett 30 000 fős keretet időközben 50 000 főre akarta emelni Magyarországon.

Joachim (Jochen) Peiper 1915. január 30-án született Berlinben. Apja is katonaként élte le az életét, igy a fiatal Jochen a katonás életet hamar megtanulta.

Az 1913-as születésű Bosnyák Imrét az elsők között érintette meg a magyar nemzetiszocializmus, a hungarizmus eszméje.

Kiadta a német hatóság a 2023. februárban Budapesten elkövetett támadássorozat egyik feltételezett elkövetőjét.

A bolsevik Vörös Hadsereg 1944 nyarán az egész keleti frontvonalon támadásba lendült. Északon Lengyelországban átkelt a Visztulán, de a Keleti-Kárpátokban az Árpád-vonalat nem tudta áttörni a magyar és német védők szívós ellenállása miatt.

Nagyjából tizenkét kommunista jelent meg a IV. kerületi Tanácsköztársaság-szobornál, hogy méltassa a Kun (Konh) Béla-féle vörös terrort. Velük szemben kétszer ennyi hazafi fejezte ki nemtetszését – írja a Magyar Jelen.

Ausztráliában elsőként Tasmaniában tiltották be az összes „náci jelképet”, amibe beleértenek mindent, ami a „nácizmussal” kapcsolatos, tehát konkrétan nem neveztek meg semmit, így gyakorlatilag bármire ráfoghatják.