Kövess minket -on és -en!

A mindenkori baloldal szerint a faj csak egy társadalmi konstrukció, ugyanúgy nem determinál semmit, mint azt újabban hangoztatják a biológiai nemekkel kapcsolatban.

Utóbbi megcáfolása sem túl nehéz, de ugyanilyen felháborító az is, hogy az előbbiről így vélekednek. Tovább bonyolítja azonban a képletet, hogy Angliában külön tesztet ajánlanak fel a rák kockázatának kimutatására zsidó származású emberek számára, mert azok hajlamosabbak lehetnek rá. Ilyenkor mi van a „társadalmi konstrukcióval”? Ha a zsidók egészségéről van szó, rögtön átlép konstrukcióból valósággá?

Angliában több tízezer zsidónak ajánlj fel külön tesztet az NHS (National Health Service – Országos Egészségügyi Szolgálat), mert azok hajlamosabbak lehetnek bizonyos rákos megbetegedésekre. Ezek a zsidók a BRCA génpaneljükben kb. hatszor nagyobb valószínűséggel hordozhatnak hibát, mint a népesség többi része. Az új rendszer azt a célt szolgálja, hogy a betegségre hajlamosabb egyéneket megelőzés céljából hamarabb kiszűrjék. A BRCA1 és BRCA2 géneknek többek között az a feladatuk, hogy segítsék a rák elleni védekezést, és helyreállítsák a DNS-károsodásokat. Előfordul, hogy valaki egyik vagy másik gén hibájával születik, ez pedig növeli egyes rákos megbetegedések számát. Ez számokra lefordítva azt jelenti, hogy az egyik BRCA gén hibája 400 ezerből kb. 1 embert érint, de a zsidók hatszor nagyobb valószínűséggel lesznek köztük. A faj itt nem egy konstrukció, hiszen bárki, akinek zsidó nagyszülője van, regisztrálhat a vizsgálatért, még saját honlapja is van a zsidó BRCA-vizsgálatnak.

A cél a kiszűrésen kívül még az is, hogy akinek már daganata van, azt is kiszűrjék, és rendszeres ellenőrzéssel felügyelni tudják annak állapotát. A következő két évben kb. 30 ezer tesztre számítanak.

Hogy az orvostudomány világában mennyire nem társadalmi konstrukció a faj kérdése, arra az NHS England rákklinikai igazgatójának, Peter Johnsonnak a szavai is bizonyítékul szolgálnak:

Szeretnénk, ha minél többen kihasználnák ezt a tesztelési programot, ezért kérjük, jelentkezzen egy egyszerű nyálvizsgálatra, ha jogosult rá. A legtöbb embernek nem lesz megváltozott génje, de ha igen, az NHS a lehető leghamarabb további vizsgálatokat, megfigyelést vagy kezelést tud Önnek biztosítani.

De ez még csak a jéghegy csúcsa volt, a lényeg most jön. Nicole Gordon, a Jnetics vezérigazgatója úgy nyilatkozott, hogy ez a génvizsgálati rendszer „nagy lehetőséget kínál a zsidó közösségnek arra, hogy megszerezze azt a tudást, amely segít enyhíteni az örökletes rák hatását, hogy ezáltal életeket menthessenek”.

No, de mi az a Jnetics? – kérdi az egyszerű gój halandó. Nos, az egy különálló jótékonysági szervezet (külön honlapjuk is van, itt elérhető), amelynek az a célja, hogy az Egyesült Királyságban élő zsidók genetikai rendellenességeit (!) kiszűrje, analizálja, diagnosztizálja, megelőzze, kezelje. Egy színtisztán genetikán és faji hovatartozáson álló egészségügyi szervezet zsidóktól zsidóknak. Zsidók alkották, akik egyébként az élharcosai annak, és tulajdonképpen ők fertőzték meg a világot azzal, hogy a faj nem a valóság, csak egy társadalmi konstrukció, amely ráadásul még kirekesztő és káros is. Ha magukról és a saját egészségükről van szó, úgy néz ki, hogy a nemzsidókra erőltetett hazugságok egy szemlátomás alatt köddé válnak.

Kövess minket -on és -en!

90 ezer eurónyi tartozást hajtana be Lombardia tartományának vezetősége az antifa támadások vádlottján, Ilaria Salison.

Bestiális kivégzését követően Olaszország fasiszta vezetőjének holtteste számos hányattatáson ment keresztül, mire állandó nyughelyére került.

Bűnözők szabadon engedését tervezi a brit kormány annak érdekében, hogy a börtönök túlzsúfoltsága ne késleltesse a nacionalisták és fehér patrióták megbüntetését, akiket az elmúlt hetek bevándorlásellenes tüntetésein, illetve a brit kormányt kritizáló bejegyzések megosztása miatt tartóztattak le.

Az Adidas megtiltotta a vásárlóknak, hogy az újonnan kiadott német mez 44-es számmal ellátott változatát megvásárolják, ugyanis a szám a média képviselői szerint nagyon hasonlít a német Schutzstaffel (SS) által használt szimbólumra.

A hatóságok megerősítették, hogy a horogkeresztek és különbőz feliratok, köztük a zsidók gázkamrákba küldésére való felhívások „antiszemita cselekményeknek” minősülnek.

2024 nyarán és őszén a Norsk Institutt for Kulturminneforskning (NIKU), a kulturális örökséggel foglalkozó független kutatóközpont régészei a Tønsbergben lévő helyszínen ásatásokat végeztek néhány utcai csatorna korszerűsítésével kapcsolatos munkálatok előtt.

Ismét nyilatkozott antifa erőszaktevő Ilaria Salis börtönben szerzett barátnője, Carmen Giorgio, hogy a magyar börtönállapotok „rémségeiről” beszéljen.

1943 elejére az SS vezetése a múlt évben engedélyezett 30 000 fős keretet időközben 50 000 főre akarta emelni Magyarországon.

A francia rendőrség megölt egy kés és vasrúd miatt egy férfit, aki a palesztinok elleni népirtás elleni tiltakozásul fel akart gyújtani egy zsinagógát az északnyugati Rouen városában.

Miután fogságom 52. napján, 1945. március 15-én elhagytuk a gödöllői poklot, csalárd módon áthajtottak bennünket Budapest helyett Monoron át Ceglédre.

Amszterdam önkormányzata 100 ezer eurót fizet kártérítésként amiatt, hogy a város a második világháború alatt a villamosjegyekből származó pénzből 48 ezer zsidót szállított a német munkatáborok felé – írja az MTI.

A felvidéki Szencen található Anton Bernolák Gimnázium történelem tanárát Slavomír Maľát diákjai jelentették az iskolának, miután nézeteivel és véleményeivel a „törvénysértés határán mozgott”.

Elítéltek egy angol antiszemita aktivistát, aki a rendőrség szerint „neonáci hitet vallott”, mert meg akart támadni egy sussexi zsinagógát.

Feltételesen szabadlábra helyezték Nikosz Mikaloliakoszt, az Arany Hajnal görög nemzetiszocialista gyökerű politikai párt alapítóját és vezetőjét, miután letöltötte 13 éves börtönbüntetésének egy részét.

Négy német állampolgáron ütött rajta az osztrák rendőrség, amint Adolf Hitler születésének évfordulóján fehér rózsát helyeztek el a Führer szülőházánál Nyugat-Ausztriában, írja a Guardian.