Kövess minket -on és -en!

Egy brit televíziós csatorna megvásárolta Adolf Hitler egyik festményét. Nézőik számára szavazást indítanak, hogy eldöntsék, összetörjék-e a képet.

A 4-es csatorna brit műsorszolgáltatóját a zsidók bírálták egy új műsor tervei miatt, amelyben a stúdió közönsége dönthet arról, hogy megsemmisítsék-e Adolf Hitler egyik festményét. Nem ez az első eset, hogy Jimmy Carr brit humorista olyan módon viccelődött, hogy azzal visszhangot keltett. Furcsállta, hogy a cigány holokausztról senki nem beszél, mert „soha senki nem akar szólni a pozitívumokról”, így csak a hatmillió zsidó áldozatot említik.

Jimmy Carr, a műsor házigazdája vitát vezet arról, hogy egy műalkotás valóban elválasztható-e valaha is az alkotójától. A végén a közönség szavaz arról, hogy Carr megsemmisítse-e Hitler művét.

„Ha a közönség úgy dönt, hogy a Hitler-festményt meg kell semmisíteni, akkor azt felaprítják” – mondta a csatorna szóvivője a CNN-nek.


Lángszóróval eshetnek neki a műalkotásoknak

A műsorban szereplő többi műalkotást azonban „lehet, hogy lángszóróval gyújtják fel” – mondta a szóvivő. A „Jimmy Carr elpusztítja a művészetet” című műsor tervei azonban heves zsidó kritikákat váltottak ki.

Az úgynevezett Holokauszt Emléknap Alapítvány azzal vádolta a műsort, hogy „Hitlert könnyű szórakoztató témává teszi”.

Az állami tulajdonban lévő, de kereskedelmi alapon finanszírozott csatornát 40 évvel ezelőtt alapították, hogy a brit nézők számára a két fő csatorna, a BBC és az ITV mellett merőben eltérő alternatívát nyújtson.

Kövess minket -on és -en!

„Neonáci csoporthoz tartozás”, valamint más „szélsőséges bűncselekmények” gyanúja miatt 20 személyt őrizetbe vett a szlovák rendőrség egy akciója során Pozsonyban - jelentette a TASR szlovák közszolgálati hírügynökség a pozsonyi kerületi ügyészség közlésére hivatkozva.

Ausztriában a legutóbbi választásokon a nyomokban nemzetiszocialista gyökerű, jobboldali radikális Osztrák Szabadságpárt (FPÖ) kapta a legtöbb szavazatot. A pártot a korai években az SS-veteránok pártjaként is emlegették, mivel sok volt SS vállalt benne vezető szerepet.

A legutóbbi Ohio állambeli események, melyek a közelmúltban történt fehér fajvédő felvonulások mintáját követik, zsidók és liberálisok felzúdulását váltotta ki helyben és országosan is.

Egy most előkerült rendőrségi dokumentumból kiderül, hogy a több a híres német orvos, doktor Josef Mengele 1959-ben megpróbált Argentínából visszatérni Németországba – írja az MDR német televízió értesülései nyomán a világsajtó.

Niedermüller Péter, Erzsébetváros zsidó polgármestere múlt héten tette közzé a Facebook-oldalán, hogy tudomása szerint „neonácik gyülekezőhelye” egy Damjanich utcai pinceklub.

A néger előadó, akit egykor Kanye Westnek hívtak, de évek óta a Ye nevet viseli, új számmal jelentkezett, amelynek a Heil Hitler címet adta.

Cikkünkben az amerikai, a német, a szovjet és más haderők harcászati felderítési alakulatait, módszereit és hírszerzését hasonlítjuk össze az alapvető jellemzőiket tekintve.

Budapest belvárosában „neonáci, fajvédő eszmék terjesztői verhettek tanyát” – kongatja a vészharangot Niedermüller Péter, Erzsébetváros polgármestere.

Ausztriában kerültem a szovjet hadsereg hatalmába 1945. május 11-én. Szörnyű utazás után – miközben a vagonlakók 25 százaléka elpusztult – lázas betegen szálltam ki a vagonból Focsaniban.

Korábban az athéni magyar nagykövetet támadták meg szélsőbaloldaliak, most Stuttgartban rongálták meg a magyar konzulátus épületét a Budapesten fogva tartott bűnöző, Ravi Trux elvtársai. Az esetről a Stuttgarter Nachrichten nyomán a Magyar Jelen számolt be.

Elrendelte Javier Milei argentin elnök, hogy hozzák nyilvánosságra a második világháború után Argentínában menedékre lelt nemzetiszocialistákkal kapcsolatos összes hivatalos titkosított dokumentumot.

Az i. e. 6. században, az antik görög kultúra virágzó világában született egy különleges mestermű, amely ma is ámulatba ejti a művészet és történelem szerelmeseit, a a zsidókat és libsiket pedig zavarba.

Nincs olyan harckocsi a II. világháború történetében, mely a Tigrisnél jobban jelképezné a hitleri Németország páncéloserejének ütőképességét.

A Szövetségi Alkotmánybíróság meg akarta akadályozni Maja T. Magyarországra történő átszállítását. Azonban a hatóságok nem várták meg a hivatalos állásfoglalást és kiadták őt – írja szomorúan a német MDR.de.

Ezer fős antifasiszta őrjöngés kísérte Brüsszelben Jordan Bardella, a francia Nemzeti Tömörülés vezetőjének, valamint Orbán Viktor szövetségesének a látogatását, melyet a brüsszeli Magyar Házban tett.