Kövess minket -on és -en!

Visszatért, majd le is lépett az X (korábban Twitter) médiaplatformról Kanye West, az antiszemita néger, aki mára szintet lépett és nyíltan vállalja, hogy „meggyőződéses náci”.

Miután néhány hónapja komoly botrányba keveredett, Kanye West újult erőkkel tért vissza az X közösségi médiaplatformra, hogy végre ismét ország-világnak kürtölhesse „náci” nézeteit.

Úgy tűnik West nem sokat törődik a zsidó lobbival és az X-en ismét magasra tette a mércét antiszemitizmusával kapcsolatban, mikor azt tweetelte: „Náci vagyok, imádom Hitlert!”

A rapper a múltban gyakran szólalt fel a zsidók ellen. 2023 decemberében Dubajban tartott fellépésén azonban lefilmezték Westet, amint azt énekli , hogy ,,Hogy lennék antiszemita? Épp most dugtam meg egy zsidó r.bancot!”.

Az amerikai rapper végül vasárnap este deaktiválta közösségi média fiókját az X-en, miután napokig antiszemita bejegyzéseket, többek között a nemzetiszocializmus és Adolf Hitler iránti szeretetéről valló írásokat tett közzé.

A művésznevén Ye-ként ismert néger, aki zsidógyűlölő kiejelentése ellenére, vagy éppen annak köszönhetően, hatalmas követői táborral rendelkezik a közösségi médiában, órákkal a Super Bowl után írt búcsúposztot az X-re.

Kanye West elbúcsúzik: „Kijelentkezem a Twitterről” – írta Kanye West 32 millió követőjének.

„Köszönöm Elonnak, hogy lehetővé tette számomra a levegővételt” – tette hozzá, utalva Elon Muskra, az X tulajdonosára, aki vasárnap estig nem válaszolt nyilvánosan Kanye West tweetjére és nem függesztette fel a fiókját.

Amerikai zsidó csoportok az elmúlt napokban folyamatosan kérték Muskot, hogy távolítsa el West fiókját.

Ezzel egyidőben Kanye West ruházati márkája, a Yeezy weboldaláról egy termék – egy horogkeresztet ábrázoló póló – kivételével mindent eltávolított.

Korábban Adolf Hitlert „nagyon frissnek” nevezte, hozzátéve, hogy „normalizálni fogom a Hitlerről való beszédet, ahogyan az n*ggerek gyilkolásáról való beszédet is normalizálták”.

„Imádom, amikor zsidó emberek jönnek hozzám, és azt mondják, hogy nem tudnak velem dolgozni többé, ez a kedvencem” – írta egy másik posztjában.

Kövess minket -on és -en!

Túlságosan roncsolódtak azok a kéz- és lábnélküli emberi csontvázak, amelyekre Hitler keleti fronti főhadiszállásánál, a mai Lengyelország területén leltek, így lehetetlen megállapítani az áldozatok kilétét, illetve haláluk okát.

Ismét a Mihály Arkangyal Légiója nevű egykori román fasiszta mozgalmat és annak alapítóját, Corneliu Zelea Codreanut népszerűsítő falfirkák és matricák jelentek meg Bukarestben. 

Egyes források szerint a Waffen-SS állományának 83 százaléka sem az NSDAP-nak, sem pedig az általános SS-nek nem volt tagja.

Geopolitikai szempontból semmi sem indokolja, hogy Európa az Egyesült Államok „szövetségese” (valójában csatlósa) legyen, ezért az atlantista projekt nem más, mint amerikai megszállás meghatalmazott (proxy) útján.

Négynapos utazás után 1945. február 6-án érkeztünk Bajáról Temesvárra. Verőfényes délelőttön vagoníroztunk ki. Az éhségtől és a szomjúságtól elgyötör emberek nagy része megrohamozta az olvadó havat, és marokszámra tömte a szájába.

Focsaniból 1945. június első hónapjaiban 2500 magyar tisztet indítottak útba a Szovjetunió belsejébe. A 22 napos út után megérkeztünk a Vjazna folyó partján fekvő Vjaznikiba.

Több mint ezerkétszáz nacionalista vonult fel szombaton délután Drezda belvárosában, hogy megemlékezzenek az 1945-ös angol-amerikai terrorbombázás áldozatairól. A békés demonstrációt azonban jelentős antifasiszta őrjöngés is kísérte.

Tíz év börtönbüntetést kapott a betiltott brit nemzetiszocialista szervezet, a National Action társalapítója.

Ausztriában kerültem a szovjet hadsereg hatalmába 1945. május 11-én. Szörnyű utazás után – miközben a vagonlakók 25 százaléka elpusztult – lázas betegen szálltam ki a vagonból Focsaniban.

Három náció volt az óriási lágerben: németek, japánok és magyarok. Nekünk, magyaroknak a japánok jelentették a szenzációt. Voltak vagy tízezren. Az atombomba ledobása után magát megadó mandzsúriai hadsereg egy része került ide. Fegyelmezettségük, összetartásuk csodálatra méltó volt.

Feszült hangulatban kezdődött az antifa támadások tárgyalása a Fővárosi Törvényszéken, miután kezdés előtt közel egy órával a Betyársereg, valamint a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom és a Légió Hungária tagjai zászlókkal, csendben tüntettek a törvényszék épülete előtt.

1951. május 21-én kezdődtek meg a kitelepítések Budapesten. A kommunista rendszer által nemkívánatosnak nyilvánított személyek ingatlanjait elkobozták, őket pedig kényszerlakhelyre költöztették, ahol mezőgazdasági munkát kellett végezniük.

A francia rendőrség megölt egy kés és vasrúd miatt egy férfit, aki a palesztinok elleni népirtás elleni tiltakozásul fel akart gyújtani egy zsinagógát az északnyugati Rouen városában.

A szlovák főváros ötödik járásában van Közép-Európa legnagyobb panelnegyede. Az egykori Pozsonyligetfalu területére épült városrésszel a múltat akarták végképp eltörölni a csehszlovák hatóságok, hisz alatta több száz, ezer meggyilkolt magyar, német és szlovák ember tömegsírja van.

Ma a fehérek – egyelőre még csak Nyugaton – egy lealacsonyító rendszer áldozatai, amelynek egy monomániásan ismételgetett vád, a rasszizmus az alapja.