Kövess minket -on és -en!

A „szélsőségességgel” gyanúsított Marián Magát svájci ingatlanában – ahova Magát állandó lakhelye van bejelentve – számos „szélsőséges, náci” szimbólumokat tartalmazó holmit, valamit lőfegyvert foglalt le a svájci rendőrség.

Március 29-én hajtotta végre a svájci rendőrség „nemzetközi jogi segítségnyújtás” keretében a gondolatbűnöző otthonának feltúrását – tette közzé az úgynevezett „európai demokrácia” nagyobb dicsőségére a hírt a Facebookon az országos szlovák rendőr-főkapitányság.

„A házkutatás során a gyanúsítottnál több más holmin kívül nagyobb mennyiségű szélsőséges, náci szimbolikájú tárgy, valamint egy illegálisan tartott lőfegyver, illetve nagyobb mennyiségű, illegálisan tartott lőszer került elő” – közölte a rendőrség.

A „szélsőségességgel” gyanúsított Marián Magát előzetes letartóztatásban van. 2022 januárjában vették őt őrizetbe 37 gondolatbűncselekmény elkövetésnek gyanúja miatt.

A szlovák ügyészség szerint olyan gondolatbűnökről van szó, mint az „alapvető jogok és szabadságok elnyomására irányuló mozgalom népszerűsítése, szélsőséges anyagok készítése, a holokauszt-, a politikai rezsimek bűntetteinek-, illetve emberiesség elleni bűncselekmények tagadása és éltetése” – amelyeket a gyanú szerint a 2017 és 2021 közötti időszakban „követett el”, ami azt tekintve, hogy mindezek valójában nem cselekmények, hanem verbális dolgok, elég bizarr kifejezés a felsoroltakra.

Kövess minket -on és -en!

1924-ben hunyt el az az ember, aki a németek ügynökeként érkezett Oroszországba 1917-ben, s akit halála óta nem temették el. Torz eszméi, melynek alapján társaival Szovjetunió néven új államot alapítottak, legalább százmillió ember halálához vezettek.

1902. május 31-én kötötték meg a második búr háborút lezáró vereenigingi egyezményt. A terepadottságokat és korszerű lőfegyvereiket jól kihasználó búrok közel három éven keresztül álltak ellent az ötszörös túlerőben lévő brit haderővel szemben.

A propaganda, a „marketing” és az „üzenet terjesztése” szféránk egyik – ha nem a legfontosabb – küldetése. Mindig is kulcsfontosságú része volt a küzdelemnek, a Kampfzeit napjaitól mindmáig.

Kiadták annak a német katonának a memoárját, aki az első világháborúban együtt harcolt a fiatal Adolf Hitlerrel, és bepillantást nyert annak az embernek a gondolkozásába, aki aztán a történelem – Jézus Krisztus után – legismertebb embere lett.

Felmérések szerint az amerikai nép nem akar háborút. Legalábbis momentán még nem, de csak médiakampány kérdése az egész. Kezdetben a második világháborúba is vonakodott belépni, aztán a sajtónak köszönhetően már égett a vágytól, hogy Sztálin segítségére siessen.

A Dnyepropetrovszktól mintegy 100 kilométerre fekvő bányatelepi táborban az első másfél-két év alatt a hadifoglyok létszám mintegy harmaddal csökkent.

Teljesen nyilvánvaló, hogy „a D-nap sikere végső soron a fehér civilizáció tragédiája” és ráadásul a fajárulás minősített esete, amelyet elsöprő többségükben európai gyökerű fehér katonák követtek el anyakontinensük ellen, miközben a néger katonák részéről ez faji bosszú volt, amelyet fajáruló fehér vezetők tettek lehetővé számukra.

Egykor négy légvédelmi ágyú állt annak a toronynak a tetején, amely ma szállodaként működik Hamburg belvárosában. 

Erdély védelmével és a Déli-Kárpátok birtokbavételének kérdésével a magyar minisztertanács először 1944. augusztus 25-én foglalkozott rendkívüli ülés keretében.

Amióta megnyílt, azóta áll szélsőbaloldali támadások középpontjában a Nordic Sun Kulturális Központ Budapest VII. kerületében, írja a Magyar Jelen.

A 37 éves Andreas Münzhuber, a Harmadik Út nevű nemzetiszocialista szellemiségű csoport bajorországi frakciójának egyik vezető tagja egy 30 fős túrán vett részt az Untersberg hegyen, amikor szeptember 29-én megbotlott egy nedves gyökérben, és a halálba zuhant.

Tíz éve, hogy elhalkultak a „rózsaszínű tapsok”. Tíz éve, hogy barátunk és bajtársunk, a Titkolt Ellenállás egykori énekese, Cseresznye György végleg itt hagyta földi életét és a Hadak Útjára költözött – kezdődik a beszámoló a Légió Hungária lapján.

A brit uralkodó osztály teljes mozgósítást rendelt el a néger suhanc által megkéselt fehér kisgyerekek halála miatt kirobbant spontán tiltakozás leverésére. 

A földbe épített barakk 1945 júliusában így nézett ki: a lépcsőlejárat mellett volt az ablak, amelyet nem lehetett kinyitni. Bár a nap magasan járt az égbolton, a barakkban mégis félhomály volt.

Többször is bejárta a világsajtót annak a német nyugdíjasnak az ügye, akinek a házában egy Párduc tankot találtak, amit még 2015-ben fedeztek fel a 84 éves heikendorfi férfinél, de csak 2021-ben ítélték el érte.