Kövess minket -on és -en!

Lassan kijelenthető, hogy egymást érik a zsidó-liberális támadások a német hadsereg ellen (Bundeswehr), egyre több német katonákhoz köthető „szélsőjobboldali szerveződésre” is fény derült az utóbbi időszakban.

Jelenleg tartalékos ejtőernyősök egy csoportja ellen folyik nyomozás, akik egy rutinellenőrzés során kerültek a német katonai elhárítás (Militärische Abschirmdienst – MAD) látókörébe, amikor is egy magas rangú védelmi minisztériumi tisztségviselőről derült ki, hogy „szélsőséges nézeteket” vall, és kapcsolatban áll az egységet vezető alezredessel, aki sporteseményeket szervez a volt katonáknak.

Az alezredes vezetésével működő csoportosulás tagjai „szélsőséges, idegengyűlölő nézeteket” vallanak a fősodratú média szerint, és jelentős mennyiségű fegyvert, illetve lőszert halmoztak fel az utóbbi időben. A felmerült gyanú szerint a csoportosulás tagjai támadásokat tervezhettek bevándorlók ellen.

Az elhárítás látókörében került minisztériumi tisztviselő a stratégiai műveleti osztályon dolgozott, ahol hozzáférése volt olyan érzékeny információkhoz is, mint például éppen a katonai elhárítás fedett ügynökeinek listája. A MAD most vizsgálja, hogy az illető szivárogtathatott-e érzékeny információkat.

A német szövetségi belügyminiszter, a névleg „konzervatív” Horst Seehofer (CSU) a német társadalom „brutalizálódásával” igyekezett magyarázni, hogy egyre több a tettre kész hazafias német állampolgár, hozzátéve, hogy a „politikai motivációjú bűnözés általában is egyre nagyobb probléma”, és megoldásként több rendőrségi megfigyelést ajánlott fel.

Mint emlékezetes, éppen idén januárban ítélte a bíróság életfogytiglani börtönbüntetésre azt a patrióta férfit, aki Walter Lübcke kormányhivatal vezetőt 2019-ben meggyilkolta, annak migránsbarát nyilatkozatai és németellenes fellépései miatt.

2020 február végén a németországi Hessen tartomány Hanau nevű városában egy szélsőjobboldali aktivista 9 emberrel végzett egy fegyveres támadás során. De további aktív pillanatai is voltak a német szélsőjobbnak a közelmúltban, például tavaly Szentpétervár mellett konkrét fegyveres, félkatonai kiképzésben részesítetettek nemzetiszocialista politikus-palántákat.

De maradva a Bundeswehrt célkeresztbe vevő botránysorozatnál, érdemes emlékeztetni rá, hogy Annegret Kramp-Karrenbauer német védelmi miniszter éppen tavaly júliusban jelentette be, hogy hiányzik több tonnányi robbanóanyag és éles lőszer a német hadsereg kötelékébe tartozó Különleges Erőktől (KSK – Kommando Spezialkräfte).

A nagymértékű hiányra éppen azután derült fény, hogy a védelmi minisztérium átfogó vizsgálatot kezdett a KSK soraiban, az egységnél egy ideje megfigyelhető, egyre terjedő szélsőjobboldali szimpátia és szervezkedés miatt.

Az eset után nem sokkal szélsőbalos újságírók verték nagy dobra, hogy tavasszal amnesztiában részesítették azokat a KSK-tagokat, akik megadott időszakban visszaszolgáltatták az általuk eltulajdonított éleslőszereket, így semmiféle retorziótól nem kellett tartaniuk az ismeretlen mennyiségű hadianyagot eltulajdonító katonáknak.

Szintén a német hadsereg egyik tisztje volt az, aki 16 hónapon keresztül szír menekültnek álcázta magát, hogy egy diverzáns akció keretében hívja fel a figyelmet európai társadalmakba beilleszkedni képtelen bevándorlók problémájára.

Kövess minket -on és -en!

A sörpuccs utáni bírósági eljárás akár véget is vethetett volna Adolf Hitler és az NSDAP politikai karrierjének, ám még a per bírája is szimpatizált Németország későbbi vezérének és kancellárjának nézeteivel.

Alig egy hónappal Szálasi Ferenc kivégzése után a magyar határon önként jelentkezett a Szálasi-kormány egyik még szabadlábon lévő tagja: Kovarcz Emil.

Nem nehéz elképzelni, hogy valaki, aki lendületet és fejlődést hoz egy pénzügyi és gazdasági válság utáni világba, az szerethető ember, mi több, imádat tárgya. Adolf Hitlert pedig olyan rajongás vette körül, mint ma bármelyik popsztárt. Erről tanúskodnak a neki írt levelek is.

Többször is bejárta a világsajtót annak a német nyugdíjasnak az ügye, akinek a házában egy Párduc tankot találtak, amit még 2015-ben fedeztek fel a 84 éves heikendorfi férfinél, de csak 2021-ben ítélték el érte.

A tengerentúli nemzetiszocialista szimpatizánsok Adolf Hitler számára építtették a kaliforniai luxus-főhadiszállást, a háború kitörése miatt azonban a Führer végül soha nem jutott el oda.

„Ezzel az aláírással a német nép és a német haderő, tetszik vagy sem, a győztesek kezébe adta magát” – nyilatkozta letörten Alfred Jodl vezérezredes Dwight D. Eisenhower tábornok, a szövetséges haderők európai főparancsnokának reimsi főhadiszállásán, 1945. május 7-én.

A történészek által Göringnek tulajdonított alábbi levél először az angliai „The Independent Nationalist”-ban jelent meg.

Ausztriában a legutóbbi választásokon a nyomokban nemzetiszocialista gyökerű, jobboldali radikális Osztrák Szabadságpárt (FPÖ) kapta a legtöbb szavazatot. A pártot a korai években az SS-veteránok pártjaként is emlegették, mivel sok volt SS vállalt benne vezető szerepet.

„A »Lázadó Franciaország« (LFI) egy antifasiszta aktivista megmentésére sietett, akinek Magyarország kéri a kiadatását erőszakos cselekmények miatt” – írta meg a Le Figaro.

Terrorizmushoz kapcsolódó vádakkal illetik a winnipegi nemzetiszocialista aktivistát, akit korábban antiszemita graffitik felfestése miatt kaptak el.

Szórakozni érkezett, súlyos testi sérüléseket kapott emlékbe Magyarországon az a tel-avivi nő, akit az Ozora Fesztivál biztonsági őrei megvertek, amiért a rendezvényen megismert szintén izraeli társával renitenskedtek a feszvitálon.

Az SS Vezetési Főhivatalának felállítási utasítását követően (1944. november 2.) Grassy József, az SS 25. fegyveres-gránátoshadosztályának parancsnoka törzsével Zalaszentgróton rendezkedett be.

A múlt héten elfogták Párizsban a 32 éves albán állampolgárságú Rexinho Abazajt, mozgalmi nevén Ginot. A gyerekkora óta Olaszországban lévő férfit a francia rendőrség tartóztatta le, Magyarország által kiadott nemzetközi elfogatóparancs alapján. Abazaj Párizs előtt Finnországban bujkált a nemzetközi körözés elől.

96 évesen elhunyt Ursula Haverbeck, az idős német hölgy, akit „német” bíróság elé állították több alkalommal is, és idén nyáron 1 év 4 hónap börtönbüntetésre ítéltek. A fősodratú sajtó csak „náci nagymamaként” gúnyolta.

A „Hunyadi” hadosztály törzse gépkocsi-szállítással 1944. november 3-án megérkezett Zalaszentgrótra, s várta az első önkéntesek érkezését.