Kövess minket -on és -en!

1915. január 30-án született Berlinben Joachim Peiper ezredes, a W-SS LSSAH hadosztály parancsnoka, a második világháború számos frontján, rengeteg ütközetet és csatát megélt katonája. 

Hősiességéért és eredményeiért számos kitüntetésben részesült, a háború végén megkapta a Lovagkereszt kardokkal ékesített változatát. Amerikai fogságba esett, majd kötél általi halálra ítélték, melyet bizonyítékok hiányában életfogytiglani börtönbüntetésre mérsékeltek. Végül 1956-ban szabadon engedték.

Waffen-SS veteránok találkozóján valamikor az 50-es években

A Porschénél, majd a Volkswagennél talált munkát magának (a Porsche gyártotta a híres Tigris tankokat is). 1970-ben Franciaországban telepedett le. Francia kommunisták kiszimatolták a lakhelyét, ezután számos halálos fenyegetést kapott. Beteg feleségét hazaküldve, kutyájával és puskájával várta a csőcseléket. Végül 1976. július 13-ról 14-re virradó éjszaka a vörös söpredék rágyújtotta a házát.

Személyében egy kiváló katonát tisztelhetünk, neve és pályafutása méltán foglalhat helyet a halhatatlan hősök panteonjában.

1915. január 30-án született Berlinben Joachim Peiper ezredes, az SS-Leibstandarte hadosztály parancsnoka, a második világháború számos frontján, rengeteg ütközetet és csatát megélt katonája. Hősiességéért és eredményeiért számos kitüntetésben részesült, a háború végén megkapta a Lovagkereszt kardokkal ékesített változatát.
Forrás: https://kuruc.info/r/6/138961/

Kövess minket -on és -en!

A második világháború egyik leghíresebb repülőgép-párbaja a brit Supermarine Spitfire és a német Bf 109-es között zajlott le. Ebben igen nagy része volt a hajtóművek teljesítményének.

A CIA dokumentumaiból kiderül, hogy ügynökök 10 évig keresték Adolf Hitlert Dél-Amerikában, miközben Argentína arra készül, hogy feloldja a titkosítás alól a második világháború végén az országba menekült németekről szóló kormányzati aktákat.

A Blood Tribe nemzetiszocialista csoport horogkeresztes zászlókat tűzött ki Dél-Dakota állam fővárosa városházájának lépcsőjére, majd felvonulást tartottak a városban.

Fogságba esésem első percei veréssel teltek. Miközben a sorfalat álló angol katonák előtt elvonultunk, a géppisztoly agyával ütöttek, majd rugdaltak bennünket, gyorsabb haladásra késztetve a mintegy 300 embert.

Az elmúlt évtizedek legsúlyosabb etnikai zavargásai rázták meg az Egyesült Királyságot. Az angol társadalom megcsömörlött az illegális bevándorlás és a multikulturalizmus negatív következményeitől. A polgárháború azonban még várat magára.

Visszatért, majd le is lépett az X (korábban Twitter) médiaplatformról Kanye West, az antiszemita néger, aki mára szintet lépett és nyíltan vállalja, hogy „meggyőződéses náci”.

„Antifasisztaként kriminalizáltak az Orbán-rezsim alatt” – Ilaria Salis olasz szélsőbaloldali verőemberből lett EP-képviselő, valamint társai emelték fel hangjukat a magyar igazságszolgáltatással szemben az Európai Parlamentben.

Amatőr régészek öt emberi csontvázat találtak Hermann Göring, a Nemzetiszocialista Német Munkáspárt vezető tagja, a német légierő parancsnoka, a Nagynémet Birodalom második embere egykori otthona alatt, a mai Lengyelország területén.

Egykor négy légvédelmi ágyú állt annak a toronynak a tetején, amely ma szállodaként működik Hamburg belvárosában. 

Azoknak, akiket aggaszt egy világháború esélye, van egy jó hírem. Nem lesz világháború. Legalábbis mostanában nem. Egyszerűen azért nem, mert az Egyesült Államoknak hiányzik hozzá az ereje.

Schleswig-Holsteinben töltöttük 1945 nyarát. Itt gyűjtötték össze az angol fogságba került többi magyar katonát és leventét is. 

Ferenc pápa a napokban végre felrezzent sztenderd szunyókálásából és félénken megpendítette, hogy a Gázában egy éve zajló genocídium talán mégiscsak az, aminek látszik.

Robbanóanyagokkal megrakott, a nemzetiszocialista Nagynémet Birodalom hadiflottájához tartozó második világháborús hadihajók roncsai emelkedtek ki a nagy szárazság miatt a Dunából Mohácsnál, illetve a szerbiai Prahovónál.

„Ellenforadalmi összeesküvésért” végezték ki Lavrentyij Beriját, a sztálini terror egyik rettegett végrehajtóját, a Szovjetunió marsallját, belügyi és állambiztonsági miniszterét, akinek lefogása és bírósági pere, majd a kivégzése a Sztálin halálát követő hatalmi harc része volt.

A hadosztályt először 1939 októberében állították fel Pilsen mellett, miután az SS-Verfügungstruppe egyes alakulatai a német szárazföldi haderő „Kempf” páncéloshadosztályába beosztva részt vettek a lengyel hadjáratban.