Kövess minket -on és -en!

Meglepő fordulat történt a Leányfalun az SS-zászló kitűzésével ünnepelő társaság ügyében.

4 hónappal azután, hogy a rendőrség lezárta a nyomozást, és ezzel úgy tűnt, hogy az ügynek vége, a szentendrei járási ügyészség az érintetteknek írt levélben tudatta, hogy felülvizsgálta a saját korábbi, az eljárást megszüntető határozatát, vagyis újraindul a nyomozás az ügyben.

Az indoklás leegyszerűsítve az, hogy a rendőrség az őket felügyelő ügyészség szerint nem nyomozott megfelelően, így a nyomozás megszüntetéséről szóló döntés is hibás volt.

Ezt ügyésznyelven úgy fogalmazták meg, hogy "(...) a nyomozó hatóság az elkövetett cselekmény tényállási elemeit nem megfelelően vizsgálta, így nem is juthatott helyes következtetésre az eljárás megszüntetése vonatkozásában."

A levélben később vissza is térnek arra, hogy fontos lépések maradhattak ki a nyomozásból, amiket most pótolhatnak: "A tényállás teljes körű felderítése érdekében további nyomozati cselekmények elvégzése indokolt".

Egy konkrétumot is említenek: a feljelentő fotókat készített a helyszínen, amiket a rendőrök lefoglaltak, majd nem vizsgáltak meg.

A történet dióhéjban annyi, hogy egy Leányfalu Duna-parti sétányán mászkáló, a sajótinformációk alapján magát "holokauszt-túlélőként" megjelölő férfi észrevette, hogy az egyik hétvégi házban egy társaság úgy szórakozik, hogy az épületnek a sétányról látható homlokzatára kitűzték a Schutzstaffel, vagyis az SS zászlaját, amit Magyarországon 1994-ben betiltottak.

Amikor a zászlót kiszúró és azt fényképező sétálót a házból kiszúrták, kiment hozzá egy nő és egy férfi. Amikor a fényképező azt mondta az időközben odaérkező férfinak, hogy ez szerinte egy SS-jelvény, ami "tiltott önkényuralmi jelkép", ő pedig zsidó és zavarja a látvány, a férfi állítása szerint azzal válaszolt, hogy ők viszont "nácik", hősünknek pedig úgyis indul a vonata.

A zsidó férfi egyik barátja ezután feljelentést tett.

A rendőrség azonban nemigen akart nyomozni, arra hivatkozva, hogy amikor a feljelentés napján azon melegében kiszálltak a helyszínre, a ház tulajdonosai azt mondták nekik, hogy ők villanyszerelők és egy kollégájuk 44. születésnapját ünnepelték és az ő tiszteletére tűztek ki egy villámszerű jelekkel kiírt 44-es számot, mindezért pedig "bűncselekmény gyanúja nem vetődött fel, büntetőeljárás nem indult."

A kommunizmus és liberalizmus eszméinek sajátos egyvelegét képviselő belpesti blogportál, a 444-nek a témában közölt cikkei azonban akkora médiafigyelmet generáltak, hogy mégis megindult a nyomozás. Amit viszont hamar lezártak, a korábban említett indoklással. Továbbá a rendőrök megállapították, hogy "az ott levő személyek nyugodtak voltak, nem adtak arra utaló jelet, hogy egy szélsőséges oldal tagjai lennének."

Illetve azt is leírták, hogy "hatóságom megvizsgálta a lefoglalt zászlót, ami stilisztikailag nem felel meg teljes mértékben az SS-jelképnek, inkább "44"-es számot ábrázoló villámjeleknek, mely a lefoglalással érintet személy elmondását támasztja alá."

Az ügyészség friss levelében ezzel szemben már úgy fogalmaz, kijelentő módban, hogy a kiakasztott zászló "(...) egyezőséget mutat az 1925-ben felállított Schutzstaffel zászlajával."

Kövess minket -on és -en!

A brit uralkodó osztály teljes mozgósítást rendelt el a néger suhanc által megkéselt fehér kisgyerekek halála miatt kirobbant spontán tiltakozás leverésére. 

Öt év börtönbüntetéssel fenyegetik kaphat Karl Münter, a 96 éves volt SS-katonát, aki az ascq-i megtorlásért felelős parancsnok egységében szolgált. 

A Blood Tribe nemzetiszocialista csoport horogkeresztes zászlókat tűzött ki Dél-Dakota állam fővárosa városházájának lépcsőjére, majd felvonulást tartottak a városban.

Számos olyan kommunista szörnyeteg volt, akik emberek kínzásáért és haláláért feleltek, ezért nem meglepő módon az ő halálukat is rengetegen kívánták. A leginkább gyűlöltebb személy a Szovjetunió kegyetlen diktátora, Sztálin volt, aki egészen rejtélyes körülmények között hunyt el.

Alakulatunknak az orosz túlerővel szemben vissza kellett vonulnia, egészen a Stájer Alpokig. Itt ért bennünket a háború vége.

Kongatják a zsidók a vészharangot, miután Adolf Hitler és Joseph Goebbels beszédeivel lett tele a TikTok. 

Az argentin rendőrség letartóztatott egy férfit Buenos Airesben, aki egy nagy mennyiségű, a nemzetiszocialista Nagynémet Birodalomból származó eredeti fegyvert tartott a házában, amelyek a Wehrmacht és a Waffen-SS szimbólumaival voltak díszítve – közölték a hatóságok.

Vizsgálati fogságba helyeztek a német hatóságok hat embert, akik 2023 februárjában Budapesten „az általuk szélsőjobboldalinak vélt” emberek ellen elkövetett támadások miatt álltak körözés alatt, és január 20-án önként feladták magukat – közölte a karlsruhei német szövetségi ügyészség.

Az ODESSA nevű titkos SS szervezet üldözött nemzetiszocialisták ezreit mentette ki Németországból a világháború utolsó hónapjaiban, a menekülés fő célpontja a biztonságos Argentína volt. A zsidó szupremácisták keresik, hogy élnek-e még olyanok, akiken még bosszút állhatnának.

Ma 1945. május 8-át a második világháború végének és a „náci rezsim” bukásának napjaként tartják számon hivatalosan Németországban.

Egy most előkerült rendőrségi dokumentumból kiderül, hogy a több a híres német orvos, doktor Josef Mengele 1959-ben megpróbált Argentínából visszatérni Németországba – írja az MDR német televízió értesülései nyomán a világsajtó.

Ukrán nacionalisták százai vonultak végig Lemberg központjában fáklyákkal és piros-fekete zászlókkal újév napján.

A kelet-poroszországi Farkasverem olyan volt, akár egy szigorúan őrzött és álcázott kisváros. A Führer több mint 800 napot töltött itt.

E történelmi visszatekintés nem lesz teljesen átfogó, csupán a Henney Árpád-féle Hungarista Mozgalom 56-os tevékenységét mutatja be.

„A »Lázadó Franciaország« (LFI) egy antifasiszta aktivista megmentésére sietett, akinek Magyarország kéri a kiadatását erőszakos cselekmények miatt” – írta meg a Le Figaro.