Kövess minket -on és -en!

A müncheni Oktoberfest közismerten a sörről szól, és egy ideje már visszatérő sláger a világhírű népünnepélyen Gigi D'Agostino L'Amour Toujours című dala, ami „az örök szerelemről” szól.

Na de akkor hogyan jön a fasizmus és a rasszizmus üldözése az említett DJ örökzöldjéhez? Nos, a németországi zsidó-liberális cenzúra megoldotta. Az interneten több helyen is felbukkantak olyan videók, melyeken hazafias érzelmű németek a L'Amour Toujours-t éneklik, de a refrént úgy átköltve, hogy az ismert dallamokra épp kijöjjön németül a „külföldiek kifelé, Németország a németeké” rigmus, mindezt pedig a videók szereplői karlendítésekkel festik alá.

A videók miatt már több német tartományban is rendeltek el nyomozásokat és rajtaütéseket, mivel egy demokratikus diktatúrában nem igazán tolerálják az ilyesmit a hatóságok, de a szellemet már nem lehet visszazárni a palackba, imígyen átköltött dalból hamar hazafias „himnusz” lett.

Ezt pedig az Oktoberfest főszervezője, Clemens Baumgärtner sem hagyta figyelmen kívül, aki egy nyilatkozatban belengette, hogy az „események sajnálatos alakulása okán” be akarják tiltani D'Agostino klasszikusát, amit a szervezők egyébként minden további nélkül meg is tehetnek.

Pedig jó PR is lehetne, ha a felcsendülő dal nagyjából a derekánál átmenne hazafias karlengetésbe, szóval valamennyire érthető, hogy a rendszerhű házigazdák megelőző csapást akarnak mérni a jól ismert nótára.

Kövess minket -on és -en!

A szlovák főváros ötödik járásában van Közép-Európa legnagyobb panelnegyede. Az egykori Pozsonyligetfalu területére épült városrésszel a múltat akarták végképp eltörölni a csehszlovák hatóságok, hisz alatta több száz, ezer meggyilkolt magyar, német és szlovák ember tömegsírja van.

1943 elejére az SS vezetése a múlt évben engedélyezett 30 000 fős keretet időközben 50 000 főre akarta emelni Magyarországon.

Mi a magyarság jelenlegi helyzete a pozsonyi csata tükrében? Szinte lehetetlen vállalkozás a megfogalmazott kérdésre minden igényt kielégítő válaszokat adni, de ugyanilyen lehetetlen, hogy nemzeti érzelmű magyar ember ne gondolkodna el ezeken az összefüggéseken ezekben a napokban.

Arab migránsok az izraeli szurkolókra vadásztak múlt héten az Ajax-Maccabi meccs után, a régi időket idéző pogrom volt, és ez folytatódott a hét elején.

A szlovák Speciális Büntetőbíróság (ŠTS) hat év börtönbüntetésre ítélte Marián Magátot, akit törvénybe ütköző gondolatok kifejtésével kapcsolatos vádpontokban bűnösnek találtak.

Bár lehetetlen pontosan megállapítani, hogy a második világháború során hány szovjet állampolgár harcolt valamilyen formában a németek oldalán, a szakértők többsége abban egyetért, hogy számuk akár az 1,4-1,5 milliót is elérhette.

Az Europol Referral Action Day nevű akciójának elsődleges célja az volt, hogy „azonosítsák és eltávolítsák a világhálón fellelhető antiszemita tartalmakat”.

A mindenkori baloldal szerint a faj csak egy társadalmi konstrukció, ugyanúgy nem determinál semmit, mint azt újabban hangoztatják a biológiai nemekkel kapcsolatban.

A budapesti börtönben fogva tartott antifasiszta bandavezér, Ilaria Salis csalódott a magyar külgazdasági és külügyminiszterben, amiért az azt reméli, megkapja méltó büntetését tettéért.

Semmi sem tudja megakadályozni az új nemzedékeket abban, hogy szeressék Adolf Hitlert.

Az ötvenegy éves Lee Dunn július végén az angliai tüntetések közepette megosztott három bejegyzést a Facebook-oldalán. 

A Neokohn című zsidó szupremácista online hírlap egyik olvasója fotózta le a nem hétköznapi matricát.

Sokan vérmes reményeket fűznek Trump következő elnöki ciklusához, egyebek mellett a világbéke megteremtését is várva tőle. Számos előjel azonban arra utal, hogy csalódni fognak a várakozásaikban. 

Három náció volt az óriási lágerben: németek, japánok és magyarok. Nekünk, magyaroknak a japánok jelentették a szenzációt. Voltak vagy tízezren. Az atombomba ledobása után magát megadó mandzsúriai hadsereg egy része került ide. Fegyelmezettségük, összetartásuk csodálatra méltó volt.

Az alábbi írás eredetileg Substacken jelent meg egy Zander nevű szerzőtől, aki a fehér emberek egyre nagyobb öntudatra ébredését vizsgálja az elmúlt év és az angliai események kapcsán.