Kövess minket: Telegram — XVkontakte

Egyre több német fiatal kutat nagyszülei múltja után, esetleges nemzetiszocialista szerepvállalásuk nyomait keresik.

Az online mozgalom tagjai a #MeinNaziHintergrund, magyarul „az én nemzetiszocialista hátterem” hashtaggel jelölik küldetésüket. A rokonok nemzetiszocialista múltja még mindig tabunak számít a német családok körében, főleg, ha a háború után meghurcolt, korábbi vezetőkről van szó.

A Deutsche Welle riportjában a 39 éves Moritz Pfeiffer arról beszél, hogy nagyanyja szenvedélyes, lelkes nemzetiszocialista volt, nagyapja pedig harcolt a világháborúban – erről még könyvet is írt. A hasonló korú Alexander von Freeden nagyapjának is köze volt a nemzetiszocialista rezsimhez: azt pletykálták, hogy az SS tagja volt, de a családjában sosem beszéltek erről. Szerinte „könnyű úgy tekinteni a nemzetiszocialistákra, mint valamiféle űrlényekre, akik rossz útra vitték a németeket, aztán eltűntek, mintha visszarepültek volna a bolygójukra, pedig nyilván nem ez történt”.

Egy másik megszólaló, Signe arról mesél, hogy nagyanyja is részt vett az egyik nemzetiszocialista felvonuláson, ahol Adolf Hitler beszédet mondott, de rossz volt a hangminőség, hogy nem értettek a szavait, ám mégis éltették a Führert.

Az alábbiakban egy Telex által feliratozott Deutsche Welle videó következik, kéretik kellő hidegvérrel megtekinteni, mert a nyugalom megzavarására alkalmas nézeteket tartalmaz.

Kövess minket: Telegram — XVkontakte

Szálasi Ferenc 1946. évi Börtönnaplójának február 28-i bejegyzésében ezt olvassuk: "Ma reggel kivégezték Imrédy Bélát. Nyugodjék békében. A Nemzet vértanúja volt."

A Római Birodalom és Oroszország történelmi példája meggyőzően bizonyítja, hogy a kollektivista-bolsevista ideológia pszichésen-mentálisan beteg társadalmakban alig talál ellenállásra.

A német hazafit a rendőrség szerint „a migránsok elleni gyűlölet vezérelte”, külföldről származó, invazív hátterű szomszédait akarta felrobbantani.

Budán még heves harcok folytak, amikor Pesten, az új szovjet hatalom árnyékában megalakult néptörvényszék, amely hivatalosan a Budapesti Nemzeti Bizottság nevet kapta, végrehajtotta első halálos ítéletét.

Az időpont: 1946. október 7. A színhely: a kaposvári katonai szűrőtábor. Sólyom András őrnagy táborparancsnok korábban már több ezer embert vett őrizetbe a Magyarországra hazatérők közül. Számára egyegy újabb őrizetbe vétel már nem jelent különösebb eseményt.

Az angolszász szövetségesek 1943 nyarán elkezdett és a második világháború végéig megállás nélkül folytatott hadászati bombázóoffenzívája füstölgő romhalmazzá változtatta Németországot, ami bosszúért kiáltott az égre.

Kanadában letartóztatták a „Sötét idegent”, az elmúlt évtized egyik legbefolyásosabb nemzetiszocialista propagandistáját.

Október elején a szakemberek megkezdték a második világháború során a Balaton vizébe zuhant magyar Messerschmitt típusú vadászrepülőgép kiemelését Balatonakarattya térségében.

A gyűlést az egyik római lakótelepen rendezték az Olasz Szociális Mozgalom (Movimento Sociale Italiano) nevű fasiszta ifjúsági szervezet két tagja 1978-as meggyilkolásának emlékére.

1879. december 21-én született Joszif Visszarionovics Sztálin, aki három évtizeden át volt a Szovjetunió legfőbb vezetője. 

Zsidó-liberális hisztéria vezette fel a Bayern München és az olasz Lazio visszavágóját, aminek a tétje negyeddöntőbe jutás a Bajnokok Ligájában.

Korábban röviden – a „tudományos” értékéhez mérten – már szó esett egy bizonyos Robin DiAngelóról annak kapcsán, hogy az ő agyszüleménye a woke-izmus bibliájának számító White Fragility (Fehér törékenység) című könyv.

Bár a mi hazánkos Novák Előd kérésére előbb tömegsport-rendezvényként felvette az állami szervező a Kitörés emléktúrát az Olimpiai Ötpróba Programba, később azt törölte.

A lakókat kiráncigálták lakásukból, majd őrizetbe vették: ismét botrány Gregor Lange és a dortmundi rendőrség körül!

Sok amerikai nagyváros annyira tele van bűnözéssel, droggal és hajléktalanokkal, hogy nemcsak élhetetlenek, hanem egyenesen no-go zónák.