Kövess minket: Telegram — XVkontakte

Az olasz divatház nemrég koncentrációs tábort idéző darabot jelentett meg kínálatában egy zsidó nyomásgyakorló szervezet szerint.

Sikeresen gyakorolt politikai terrornyomást a StandWithUs társalapító-ügyvezetője az olasz divatházra. Roz Rothstein, a StandWithUs társalapító-ügyvezetője április 4-én közölt képet az ominózus ruhadarabról Twitter-oldalán. Felszólította a neves divatházat, hogy azonnal kérjenek bocsánatot és távolítsák el a darabot a kínálatból.

„Borzasztó ezt látni bárkinek, akinek fontos a holokauszt emléke, vagy azoknak, akinek személyes emléke van a náci koncentrációs tábor egyenruháiról, amelyeket a rabok voltak kénytelenek voltak viselni. Georgio Armaninak át kell gondolnia és kivonnia ezt az érzéketlen darabot” – írja a StandWithUs posztjában.

Az Armani természetesen hamar be is jelentette, hogy leveszik a kabátot kínálatukból és a cég Instagram-oldaláról is eltávolították az arról készült tartalmakat.

Mi az a StandWithUs?

Ez egy amerikai Izrael-párti nyomásgyakorló szervezet. Az izraeli kormánnyal szoros együttműködésről ismert szervezet elsősorban az amerikai felsőoktatást befolyásolja, és aktív az amerikai egyetemeken, de ezzel persze senkinek, semmi problémája a tengeren túlon.

Kövess minket: Telegram — XVkontakte

A Szovjetunióba 1944 decemberében és 1945 januárjában tömegesen elhurcolt férfiak és nők között szép számban találunk papokat is. Közülük többen soha nem tértek vissza hazájukba.

Egy helyi zsidó felsőbbrendűségi csoport és állami törvényhozók kiakadtak a Nashville belvárosában a tartott nemzetiszocialista felvonulás miatt.

A kanadai kormány azt tervezi, hogy nyilvánosságra hozza a második világháború után Kanadába emigrált egykori állítólagos „náci kollaboránsok” listáját – közölte Justin Trudeau miniszterelnök, írja az AFP.

Az ügyészek egy 98 éves egykori tábori őr ellen emeltek vádat, akit azzal vádolnak, hogy részt vett a Sachsenhausen koncentrációs tábor 3300 rabjának „kegyetlen és alattomos meggyilkolásában”.

Mint tüzér – aki megjárta a Don-kanyar poklát – 1944. november 4-én estem szovjet fogságba Dunaföldvárnál.

Lengyelországi zsidók pert indítottak németországi székhelyű multinacionális óriásvállalatok ellen „a szüleiket és nagyszüleiket ért világháborús atrocitások miatt” – írja a PCh24 lengyel hírportál.

A budapesti börtönben fogva tartott antifasiszta bandavezér, Ilaria Salis csalódott a magyar külgazdasági és külügyminiszterben, amiért az azt reméli, megkapja méltó büntetését tettéért.

A 84 éves Bosnyák Imrét, a Nyilaskeresztes Párt egykori propagandistáját, 1997. augusztus 24-én temették a Rákoskeresztúri köztemető 298-as parcellájába.

A világháborúban, 1915 szeptemberében vonultam be, mint hadnagy és századparancsnok, a bécsújhelyi akadémia elvégzése után.

Felvétetett Budapesten, a Budapesti Államrendőrség Politikai Rendészeti Osztályán, 1945. december 3-án 15 óra 17 perckor. Jelen vannak: Dr. Szabó Ferenc népügyész, Harangozó Piroska jegyzőkönyvvezető, Szálasi Ferenc terhelt.

Lipcsében zavargásba fordult át több kisebb tüntetés, amiket azután szerveztek, hogy a drezdai bíróság elítélte a szélsőbaloldali antifa terrorista Lina Engelt.

1945. május 9-én kényszerítették térdre a Szövetségesek a Nagynémet Birodalmat, azonban arról nem szokás beszélni, mi mindennel járt ez a győzelem.

Bár 25 évig népszerű és sikeres polgármesterként hihetetlen lendületet adott Kapfenberg városának, a Franz Feketéről elnevezett stadiont január elsejétől már nem hozzá kapcsolódva emlegetik majd.

A lakókat kiráncigálták lakásukból, majd őrizetbe vették: ismét botrány Gregor Lange és a dortmundi rendőrség körül!

Akkor is így köszöntött a tavasz és a március. A budai hegyek felől hideg, még a télre emlékeztető szél söpört végig a pesti utcákon.