Kövess minket -on és -en!

A fasiszta ultráiról ismert Lazio meccsére a Roma ellen „Hitlerson 88” feliratú mezben ment el egy szurkoló, most kiderült, hogy egy patrióta német férfiról van szó.

„Lehetséges, hogy mindenki úgy tesz, mintha semmi sem történne?” – írta ki a római zsidók vezetője, Ruth Dugherello a Twitteren, miután a városi fociderbin (Lazio-Roma) március 19-én a Lazio szurkolói szerinte „antiszemita” rigmusokat énekeltek, a zsidó jajjveszékelése ellenére természetesen a hatóságok véletlenül sem tettek úgy, mintha nem történt volna semmi, mert javában folyt a hajtóvadászat.

Az egyik szurkolót egy „Hitlerson” feliratú 88-as számú mezben fotózták le. A 88 közismert szimbólum, azt jelenti: „Heil Hitler!”, mivel az ábécé nyolcadik betűjére, a h betűre utal.

Később az is kiderült, hogy a szurkoló egy Berlinben élő német férfi, aki egyébként 1988-ban született. Beazonosítottak még két román szurkolót, akiket fasiszta karlendítés miatt kerestek. Őket kettejüket várhatóan kitiltják majd a stadionokból, míg a német férfit „kirekesztő propagandával” is megvádolhatják majd. A német férfit egyébként már 2009-ben is feljelentették, akkor azért, mert behatolt a pályára.

Andrea Abodi olasz sportminiszter válaszul retweetelte Dureghello bejegyzését, hozzátéve: „Lehetetlen úgy tenni, mintha semmi sem történne. Megteszem a magam részét, ahogyan azt kötelességemnek érzem. A tisztelet kijár és nem képezi alku tárgyát!”

A Lazio szurkolókat már sokadszorra támadják a zsidók és liberálisok. Március 8-án az olasz labdarúgó-szövetség bejelentette, hogy vizsgálatot indít a Lazio szurkolóinak „antiszemita” skandálásai miatt, amelyeket a március 3-i, Napoli elleni győzelmük során lehetett hallani a lelátókról. Januárban a Lecce két fekete játékosának címzett „rasszista” bekiabálások miatt zárták le a Lazio ultráinak otthont adó Stadio Olimpico északi részét, 2017-ben pedig azzal vívták ki a zsidók haragját, hogy Anna Frank képét nyomtatták az ellenfél mezére.

Kövess minket -on és -en!

1879. december 21-én született Joszif Visszarionovics Sztálin, aki három évtizeden át volt a Szovjetunió legfőbb vezetője. 

A gondolatbűnöző politikus azért állt bíróság elé, mert egy 2021-es gyűlésen a „Mindent Németországért!” szavakat használta. Ez ugyanis Németországban bűncselekménynek számít.

A propaganda, a „marketing” és az „üzenet terjesztése” szféránk egyik – ha nem a legfontosabb – küldetése. Mindig is kulcsfontosságú része volt a küzdelemnek, a Kampfzeit napjaitól mindmáig.

A müncheni Oktoberfest közismerten a sörről szól, és egy ideje már visszatérő sláger a világhírű népünnepélyen Gigi D'Agostino L'Amour Toujours című dala, ami „az örök szerelemről” szól.

A „punk ötlet” régen az volt, hogy lementek a térre kannás borozni, most meg az, hogy két libsi diáklány kitalálja, miért ne lehetne Emese, a magyarság mitológiai ősanyja fekete.

Túlságosan roncsolódtak azok a kéz- és lábnélküli emberi csontvázak, amelyekre Hitler keleti fronti főhadiszállásánál, a mai Lengyelország területén leltek, így lehetetlen megállapítani az áldozatok kilétét, illetve haláluk okát.

A világ legnagyobb darabszámban eladott autójának számító, a történelemben először húszmillió példányban legyártott, egy korszak jelképének is tekinthető Volkswagen Bogár ötlete Hitler fejéből pattant elő, a terveket pedig Ferdinand Porsche készítette. 

Gérald Darmanin francia belügyminiszter ígéretet tett rá, hogy még a választások előtt betiltja a GUD nevű szélsőjobboldali diákszervezetet.

A Német Birodalom legerősebb hadosztályai a címbéli felsorolásból kerültek ki. Az alábbi cikkünkben ezeket a hadosztályok hasonlítjuk össze, elsősorban a hadrendet, a fegyverzetet és az újításokat tekintve.

„Tovább építjük a forradalmi kommunizmust Magyarországon, hogy az egész emberiség felszabadulhasson a kapitalizmus pusztító járma alól!” – olvasható a nyíltan szélsőbaloldali Fáklya mozgalom közösségi oldalán.

Tudom, hogy a történelem igazságos oldalán állok, és nem akarom, hogy politikai nézeteimért ítéljenek el – nyilatkozta a Magyarországon fogva tartott antifasiszta terroristanő, Ilaria Salis a La Stampa olasz napilapban megjelent interjúban.

„Antifasisztaként kriminalizáltak az Orbán-rezsim alatt” – Ilaria Salis olasz szélsőbaloldali verőemberből lett EP-képviselő, valamint társai emelték fel hangjukat a magyar igazságszolgáltatással szemben az Európai Parlamentben.

1943 elejére az SS vezetése a múlt évben engedélyezett 30 000 fős keretet időközben 50 000 főre akarta emelni Magyarországon.

Mi a magyarság jelenlegi helyzete a pozsonyi csata tükrében? Szinte lehetetlen vállalkozás a megfogalmazott kérdésre minden igényt kielégítő válaszokat adni, de ugyanilyen lehetetlen, hogy nemzeti érzelmű magyar ember ne gondolkodna el ezeken az összefüggéseken ezekben a napokban.

A szlovák Specializált Büntetőbíróság bírója bűnösnek találta Marián Magátot „szélsőséges gondolatbűncselekmények” elkövetésének vádjában.