Kövess minket -on és -en!

Nancy Faeser német szövetségi belügyminiszter szerint a gyerekeket már az óvodában meg kell tanítani a „jobboldali szélsőségesség veszélyeire”, de a baloldali szélsőségességet vagy az iszlámot nem említette.

„Össze kell zúznunk a jobboldali 'szélsőséges' hálózatokat” – mondta Nancy Faeser német szövetségi belügyminiszter a Frankfurter Allgemeine Zeitung című lapnak. „A jogállam nem fogadhatja el a gyilkosságra való felhívásokat és fenyegetéseket”. A miniszter a továbbiakban azt állította, hogy már a hároméves gyerekeket társadalmilag úgy kell nevelni, hogy idegenkedjenek a jobboldali radikalizmustól.

„Határozottan küzdünk az erőszaknak ez ellen a táptalaja ellen, de a jobboldali szélsőségesség elleni harc sokkal korábban kezdődik, mégpedig a jó nevelőmunkával. Már az óvodában el kell kezdeni” – mondta.

„Miért nem kezdjük el az agymosást már az anyaméhben, csak a biztonság kedvéért?” – kérdezi cikkében a Summit News. Faeser kitart amellett, hogy a kisgyermekeket „játékos” módon kell megtanítani a témára, szerinte a kisgyermekek nem lehetnek többé kiszolgáltatottak a „kirekesztő ideológiáknak”.

A gyerekeket viszont nem fogják a baloldali szélsőségek veszélyeiről tanítani – hívja rá fel a figyelmet a Summit News, annak ellenére, hogy a baloldaliak rendszeresen erőszakosan támadnak meg jobboldali politikusokat az utcán, és az Antifa tagjai megesküdtek arra, hogy meggyilkolják a német parlament tagjait.

Az iszlám szélsőségek jelentette veszélyre sem figyelmeztetik a gyerekeket, annak ellenére, hogy Németországot az elmúlt években többször iszlám szélsőségesek által elkövetett súlyos terrortámadás érte. A hisztéria ellenére a belügyminisztérium statisztikái azt mutatják, hogy 2021-ben kevesebb „jobboldali szélsőséges” támadás történt, mint 10 évvel ezelőtt.

Kövess minket -on és -en!

Izraeli tinédzset vettek őrizetbe és ítéltek pénzbüntetésre, miután „náci” tisztelgést hajtott végre Auschwitzban. Az izraeli oktatási minisztérium is reagált a történtekre, elfogadhatatlannak nevezte a kiskorú viselkedését. 

96 évesen elhunyt Ursula Haverbeck, az idős német hölgy, akit „német” bíróság elé állították több alkalommal is, és idén nyáron 1 év 4 hónap börtönbüntetésre ítéltek. A fősodratú sajtó csak „náci nagymamaként” gúnyolta.

Az észt Johvi városában álló emlékmű két SS-veteránnak állít emléket, akik 1944-ben a bolsevizmus ellen vívott harcban haltak meg.

Harminc éve már, hogy elhunyt a 28. Wallonien önkéntes SS gránátoshadosztály parancsnoka, a második világháború legendás „krónikása”, Léon Degrelle.

A Blood Tribe nemzetiszocialista csoport horogkeresztes zászlókat tűzött ki Dél-Dakota állam fővárosa városházájának lépcsőjére, majd felvonulást tartottak a városban.

Az utóbbi időben a népességszám alakulása a migrációs politika, a gazdaság és az összeesküvés-elméletek középpontjába került. Egyesek úgy vélik, hogy a fehér országoknak milliószámra kell idegeneket befogadniuk, mert a születési arányszámuk túl alacsony, mások arra buzdítják a fehéreket (és csak őket), hogy a bolygó megmentése érdekében egyáltalán ne szaporodjanak.

A Krím-félszigeten nem volt nagy számú a fegyveres őrök csoportja. A Fekete-tenger veszi körül, a kontinenssel csak egy híd köti össze. Ezen illetékteleneknek átmenni pedig lehetetlen. Érthető, hogy az őrök unatkoztak, amit fokozott a helyhez kötöttség is.

Ismét a Mihály Arkangyal Légiója nevű egykori román fasiszta mozgalmat és annak alapítóját, Corneliu Zelea Codreanut népszerűsítő falfirkák és matricák jelentek meg Bukarestben. 

Joszif Sztálin 1953-ig volt a Szovjetunió vezetője. A véres diktátort 74 évesen Moszkvában érte a halál, abban az otthonában - dácsájában -, ahol élete utolsó két évtizedének jelentős részét töltötte.

„Nyi sagju nazad!” (Egy lépést se hátra!) – így szólt a hírhedt 227-es számú parancs leghíresebb mondata, amit 1942. július 28-án adott ki a főtiszteknek Sztálin.

Egy fehér patriótát, akit Ausztráliában bűnösnek találtak abban, hogy megszegte a tavaly elfogadott elnyomó törvényt, amely megtiltja a nemzetiszocialista köszöntés nyilvános használatát, börtönbe küldenek a nézeteiért.

Kiadták annak a német katonának a memoárját, aki az első világháborúban együtt harcolt a fiatal Adolf Hitlerrel, és bepillantást nyert annak az embernek a gondolkozásába, aki aztán a történelem – Jézus Krisztus után – legismertebb embere lett.

Az 1944. évi fogságba esésem után a zaporozsjei 100/1-es hadifogolylágerben kerültem. Repülőgépgyárba jártunk munkára. 

A második világháborúban utolsó évében, 1945. február 13-án foglalták el a szovjet csapatok teljes egészében a magyar fővárost.

Feszült hangulatban kezdődött az antifa támadások tárgyalása a Fővárosi Törvényszéken, miután kezdés előtt közel egy órával a Betyársereg, valamint a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom és a Légió Hungária tagjai zászlókkal, csendben tüntettek a törvényszék épülete előtt.