Kövess minket -on és -en!

A német külügyminiszter, Johann Wadephul közölte, hogy a jövő héten ismét felveszik a kapcsolatot Magyarországgal, mert jobb fogvatartási körülményeket kívánnak elérni a szélsőbalos erőszakkal vádolt Maja T. (eredeti nevén Simeon Ravi Trux) számára – írja a Die Welt.

"Maja T."-t a két évvel ezelőtti, kitörés napi antifa támadásokban való részvétellel vádolják. Őt nem Magyarországon fogták el annak idején, mint a hasonlókkal vádolt Ilaria Salist, hanem 2023 decemberében Berlinben. Ezután 2024 júniusában úgy adták ki a német hatóságok Magyarországnak, hogy a Szövetségi Alkotmánybíróság előtt még folyamatban volt azt ezt tiltó gyorsított eljárás. Végül a Magyarországnak kiadatását követően érkezett meg az intézkedés a kiadatás megtiltásáról.

A német külügyminiszter szerint azonban a magyar fél közölte, hogy itt kívánják lefolytatni a büntetőeljárást, azaz nem jön szóba, hogy a 24 éves vádlottat visszaadják Németországnak.

A politikus megjegyezte, hogy a vád igen súlyos, és a bírósági eljárást nem lehetne elkerülni német földön sem. A külügy ugyanakkor aggodalmát fejezte ki, mert a férfi már egy hónapja éhségsztrájkol, és emiatt igen leromlott az egészségi állapota. Olyannyira, hogy átvitték egy börtönkórházba, a budapesti német nagykövetség képviselői ott találkozhattak vele.

A nem bináris "Maja T."-t azért állítják bíróság elé, mert a magyar hatóságok bizonyítottnak látják, hogy két éve Budapesten a kitörés napján többedmagával súlyos sérüléseket okozott olyanoknak, akiket szélsőjobboldalinak tartott. T.-re akár 24 év börtönbüntetés is várhat.

Trux éhségsztrájkot folytat, hogy jobb börtönkörülményeket és Németországba való visszatérést érjen el. Egy „szolidaritási bizottság” és az apja szerint Trux már 14 kilogrammot fogyott a körülbelül négy hete tartó éhségsztrájk alatt.

Kövess minket -on és -en!

Az újraegyesült Németország történetének legsúlyosabb hazafias elégedetlenségi zavargása tört ki Rostockban 1992 augusztusában.

Isabel Peralta, Spanyolország egyik legismertebb nemzetiszocialista aktivistája – aki szoros kapcsolatokat ápol brit szélsőjobboldali körökkel is – erőszakos zavargások középpontjába került.

Bármennyire is sokkolóan hangzik, manapság már csak a világ népességének 2 százalékát (!) alkotják szülőképes korú fehér nők. Úgy tűnik, az utóbbi 100 évben a fehér ember megette a kenyere javát.

Bárhogy is zajlott le a magyar állam Kárpát-medencébe költözése, azaz a honfoglalásnak nevezett folyamat, annyi tény, hogy a környező nagyhatalmaknak nagyon nem tetszett.

Még sokan emlékszünk egy régi novemberi estére, melyen a telefondrót elhozta a hírt: a bajorországi Hitler-puccs leveretett.

Miközben a Wehrmacht katonái a rommá lőtt Berlin utcáin elszánt és hősies küzdelmet folytattak a Vörös Hadsereggel, 8,5 méterrel a Birodalmi Kancellária kertje alatt, egy türelmes asszony álmai a beteljesülés előtt álltak.

Érvényét vesztette a Hammerskins Deutschland nevű szervezet két évvel ezelőtti betiltása. A lipcsei bíróság ugyanis helyt adott több tag és regionális alcsoportnak a belügyminisztérium betiltási határozata ellen benyújtott kereseteinek - számol be a Spiegel.

A mai Németország nemzeti szocialista szellemben fölnevelkedett fiataljai talán el sem tudják képzelni azt a világot és azokat az állapotokat, amelyek abban az időben uralkodtak, amikor tort ült a német birodalomban a weimari szellem.

Az Olasz Zsidó Hitközségek Uniója (UCEI), valamint a Milánói, Bolognai és Római Zsidó Hitközségek felháborodva ítélik el a milánói, bolognai és római demonstrációkon történteket, amit erőszakos antiszemita incidensek zavartak meg.

Lipcsében az antiimperialista és szélsőbaloldali migránsok (Migrantifa) készültek összecsapni a filoszemita, németellenes szélsőbaloldaliakkal (Antifa Ost).

A legtöbb ifjú kommunista átment Rákosi kezei alatt a szegedi Csillagban, miközben a moszkvai emigráció tagjai fogyatkoztak – a későbbi diktátor nagyobb biztonságban volt itthon a rácsok mögött, mint a Szovjetunióban.

Tanúk, trombitálás, skandálás – ismét hangosan vette kezdetét a 2023-as antifa támadások tárgyalása a Fővárosi Törvényszéken. A teremben Simion Trux ismét a bv. kommandósai gyűrűjében érkezett, a padsorokban a német vádlott antifa szimpatizánsaival, eközben az utcán többször is kiabálva követeltek a terroristáknak szabadságot.

Az ausztrál hatóságok visszavonták egy brit férfi vízumát, miután a gyanú szerint nemzetiszocialista jelképeket terjesztett és „erőszakra uszított” a zsidókkal szemben. Ausztrália belügyminisztere megerősítette, hogy megtették az előkészületeket a férfi kiutasítására.

Otto Skorzeny páratlan merészségű és kivitelezésű akcióival kiérdemelte folyamatos előléptetéseit és a Lovagkeresztet. Egyidejűleg a szövetségesek „Európa legveszélyesebb embere”-ként kezdték emlegetni.

Riadó! Náciveszély! Égen-földön, éjjel-nappal, mindenhol és mindenkor. A nácik a nyugati liberális-parlamentáris kleptokráciák és a kelet-európai illiberális-autokrata kleptokráciák spájzaiban vannak.