Kövess minket -on és -en!

Elvesztette parlamenti mandátumát Marian Kotleba, a zsidó-liberális sajtóban „neonácinak” nevezett Mi Szlovákiánk Néppárt (ĽSNS) elnöke egy elmarasztaló bírósági ítélet miatt.

Az erről szóló határozatot Grendel Gábor, a szlovák parlement magyar alelnöke tette közzé a Facebook-oldalán – írja a pozsonyi Új Szó.

A nacionalista párt elnökét csak nemrég ítélték hat hónap felfüggesztett börtönbüntetésre egy koholt ügyben, amelynek lényege „nácipártolás” volt. A képviselő az ítélet szerint 2017. március 14-én, a nemzetiszocialista Németországgal kollaboráló első önálló szlovák államalakulat, az úgynevezett Szlovák Állam kikiáltásának évfordulóján Besztercebányán 1488 euró értékű csekkeket nyújtott át három családnak. Amint azt a bíróságon szakértők felderítették, „a 14-es és a 88-as szám rejtjeles üzenet a nemzetközi szélsőjobboldali körökben”.

A bíróság a nacionalista pártvezetőt az „alapvető jogok és szabadságok elnyomására irányuló mozgalom iránti szimpátia kifejezésének bűncselekményében” találta bűnősnek.

A szlovákiai Legfelsőbb Bíróság fellebbviteli szenátusának elnöke nemcsak a 14-es és 88-as számok „náci és neonáci” szimbolikáját emelte ki, hanem a csekkek átadásának időpontját is. A bíróság szerint Kotleba „így ünnepelte annak a szlovák államnak a megalakulását, amely szintén a fasizmus és a nácizmus elvein alapult.”

Az első szlovákiai köztársaság, más néven a Szlovák Állam a nemzetiszocialista Nagynémet Birodalom által létrehozott és elismert állam volt, amely 1939. március 14. és 1945. április 4. között létezett.

A rövid életű államalakulat úgy jött létre, hogy az akkori Csehszlovákia egy kisebb része német támogatással kiáltotta ki függetlenségét. Mindez egy nappal az előtt történt, hogy az Adolf Hitler vezette német birodalom annektálta volna Cseh- és Morvaországot.

A Szlovák Állam a mai Szlovákia területének nagy részét magába foglalta, de a többségében magyarok által lakott felvidéket pont nem, mert azt a németek nyomására Csehszlovákia már 1938-ban átengedte Magyarországnak.

Kövess minket -on és -en!

Erre már sokan nem emlékeznek: 1919 júliusában a hajdúböszörményi "Ébredő"-nyomda tulajdonosa, Szabó Ferenc kirakatában megjelent egy plakát. Rajta kormánykerék, amelyet egy kemény kéz fog.

A müncheni felsőbíróság súlyos testi sértés miatt 5 év börtönbüntetésre ítélte Hanna S.-t, akit azzal gyanúsítottak, hogy társaival 2023-ban, a Kitörés Emléknapon Budapesten „szélsőjobboldalinak tartott” embereket vertek össze.

Az Európai Szovjetunióban az ultrajobboldal múzsája hasonló elbánásra számíthat a szólásszabadság kereteinek feszegetése miatt, mint amilyenre a másként gondolkodók számíthattak az egykori Szovjetunióban.

Európa alávetettsége teljes. Az Egyesült Államok sikeresen végrehajtotta átfogó felforgatását és leigázását. Ügynökei, akiket gondosan kineveltek az Atlanti Tanács és hasonlók révén, átvették a vezetést a trójai faló szervezetek, mint a NATO és az EU élén.

A zsidó szervezet ismét jó érzékkel találta meg a legnagyobb problémát, ami Magyarországot sújtja.

Amerika egy paródia, az ezredforduló óta már csak önmaga karikatúrája, szó szerint egy banánköztársaság. „Amikor megszületsz ebben a világban, kapsz egy jegyet a cirkuszba. Ha Amerikában születsz, az első sorban foglalhatsz helyet.” (George Carlin) 

Számos olyan kommunista szörnyeteg volt, akik emberek kínzásáért és haláláért feleltek, ezért nem meglepő módon az ő halálukat is rengetegen kívánták. A leginkább gyűlöltebb személy a Szovjetunió kegyetlen diktátora, Sztálin volt, aki egészen rejtélyes körülmények között hunyt el.

2025 júniusában egy 18 éves lányt erőszakoltak meg egy Nottinghamshire-ben lévő parkban, amit egy pakisztáni és egy afgán férfi követett el, azonban azt az információt, hogy a két férfi menedékkérőként tartózkodik az országban, a tárgyalást vezető bíró megtiltotta, hogy közöljék.

Úgy látszik, hogy az ünnepek közeledtével a német rendőrök szeretnek sportot űzni abból, hogy kiröhögtessék magukat a józanul gondolkodó polgárok által.

Megszületett az ítélet Isabel Peralta ügyében. A fehérellenes rezsim bírósága egy év börtönnel és kb. 1000 euró pénzbüntetéssel sújtotta a Marokkó madridi nagykövetsége előtt 2021. május 18-án megtartott tüntetésen elmondott beszéde miatt.

A második világháborúban elesett német katona földi maradványait tárták fel Kecskeméten a HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum Hadisírgondozó és Hőskultusz Igazgatóság munkatársai.

Az ausztrál hatóságok visszavonták egy brit férfi vízumát, miután a gyanú szerint nemzetiszocialista jelképeket terjesztett és „erőszakra uszított” a zsidókkal szemben. Ausztrália belügyminisztere megerősítette, hogy megtették az előkészületeket a férfi kiutasítására.

Egy 29 éves ontariói nemzetiszocialista, Matthew Althorpe, csütörtökön állt bíróság elé Torontó belvárosában, ahol három „terrorcselekmény” elkövetését ismerte be. A vádak szerint a férfi az Atomwaffen Division nemzetiszocialista csoport aktív tagja volt.

Legutóbb két gyilkosság valósággal sokkolta Amerika és a nyugati világ konzervatív közvéleményét. Mindkettőnek létezik egy olyan aspektusa, amely többé-kevésbé elsikkad a velük foglalkozó információáradatban.

Terrorszervezetté nyilvánította az Antifa mozgalmat Donald Trump. Az amerikai elnök a közösségi oldalán jelentette be a döntést, de abból nem derül ki, mely csoportok az érintettek, mivel a szervezet nem rendelkezik központilag meghatározott struktúrával.