Kövess minket -on és -en!

A Führertől idézett Mary Miller, újonnan megválasztott republikánus képviselő a Trump párti tüntetők előtt tartott beszédében, mielőtt azok rohamra indultak volna a Capitolium épülete ellen.

"Ha meg is nyerünk néhány választást, még mindig veszítünk, hacsak nem nyerjük meg gyerekeink szívét és értelmét. Ez itt a csata. Hitlernek egy dologban igaza volt. Azt mondta: ’Aki megnyeri az ifjúságot, azé a jövő.’"

Az idézet – szörnyülködnek zsidó-liberális kommentátorok – "valószínűleg" a Mein Kampfból származik. Arra is felhívták a figyelmet, hogy Miller beszédének ezt a részét felolvasta – tehát ez nem "pillanatnyi önkívületben" hangzott el.

Az Anti Defamation League, az amerikai zsidóság leghatalmasabb és legerőszakosabb lobbiszervezetének vezetője, Jonathan Greenblatt bocsánatkérésre szólította fel Millert. "Hitlernek semmiben sem volt igaza – és őrá hivatkozni ebben – vagy bármi más – összefüggésben durván sértő és tiszteletlen a nácik által meggyilkolt milliók iránt. A bocsánatkérés a legkevesebb, amit megtehet választói és az ország iránt." - hőbörgött.

Millert novemberben választották meg Illinois állam 15. körzetében. Az elnökválasztás eredményét "piszkosnak" nevezte és bejelentette, hogy a kongresszusban annak elismerése ellen fog szavazni.

Illinois állam kormányzója J. B. Pritzker úgy nyilatkozott, hogy Miller megjegyzése "felfoghatatlan és visszataszító" és felszólította a republikánusokat, hogy ítéljék el ezt a "gonosz és aljas" irányzatot pártjukon belül.

Kövess minket -on és -en!

Keresztes-Fischer Ferenc, magyar királyi belügyminiszter a Magyar Nemzeti Szocialista Párt - Hungarista Mozgalmat 1939. február 24-én feloszlatta, a Mozgalom, illetőleg a párt helyiségeit a rendőrséggel megszállatta.

Az alábbi írás eredetileg Substacken jelent meg egy Zander nevű szerzőtől, aki a fehér emberek egyre nagyobb öntudatra ébredését vizsgálja az elmúlt év és az angliai események kapcsán.

Az aHang nevű baloldali civilszervezet egyik koordinátora fordult Budapest rendőr-főkapitányához, hogy betiltasson vele egy magánrendezvényt – írja a Magyar Jelen.

Az utóbbi időben a népességszám alakulása a migrációs politika, a gazdaság és az összeesküvés-elméletek középpontjába került. Egyesek úgy vélik, hogy a fehér országoknak milliószámra kell idegeneket befogadniuk, mert a születési arányszámuk túl alacsony, mások arra buzdítják a fehéreket (és csak őket), hogy a bolygó megmentése érdekében egyáltalán ne szaporodjanak.

Három brit szélsőjobboldali aktivista olyan akciókat tervezett, amelynek célja mecsetek vagy zsinagógák elleni támadás lett volna, legalábbis a vádak szerint.

A fehér fajvédelmet hirdető Patriot Front csoport vonult fel Des Moines belvárosában, arcukat biztonsági okokból eltakarva és zászlókat lengetve. 

Az Európai Szovjetunióban az ultrajobboldal múzsája hasonló elbánásra számíthat a szólásszabadság kereteinek feszegetése miatt, mint amilyenre a másként gondolkodók számíthattak az egykori Szovjetunióban.

A tegnapi beiktatási ebéd utáni rendezvény első felszólalója, Elon Musk lelkes mozdulatokkal ünnepelte, hogy Trump beiktatási beszédében beszélt egy lehetséges Mars-expedícióról.

A dokumentum azt állítja, hogy a nemzetiszocialista Németország vezetősége 1944-ben az angol-amerikai erők és a Szovjetunió közötti szakításra várt, hogy az Egyesült Államokat és Nagy-Britanniát a tengely oldalára állítsa.

Számos olyan kommunista szörnyeteg volt, akik emberek kínzásáért és haláláért feleltek, ezért nem meglepő módon az ő halálukat is rengetegen kívánták. A leginkább gyűlöltebb személy a Szovjetunió kegyetlen diktátora, Sztálin volt, aki egészen rejtélyes körülmények között hunyt el.

A nemzetiszocializmus szolgálatába állt tudósok és mérnökök számos olyan új eszközt alkottak, amelyek – így köztük a sugárhajtású repülőgép, az első cirkáló, illetve ballisztikus rakéta – döntő hatást gyakoroltak az 1945 után kibontakozó hidegháború fegyverkezési versenyére. 

Archív filmfelvétel került elő a Magyarország történő német bevonulásról, ami 1944. március 19-én történt. A film tanúsága szerint a magyarok barátságosan fogadták a szövetséges csapatokat.

Egy most előkerült rendőrségi dokumentumból kiderül, hogy a több a híres német orvos, doktor Josef Mengele 1959-ben megpróbált Argentínából visszatérni Németországba – írja az MDR német televízió értesülései nyomán a világsajtó.

A rendőrség vizsgálatot indított, miután egy ausztrál nemzetiszocialista csoport a közösségi médiában posztolta, hogy tüntetést szervezett egy állítólgosan aboriginál helyszínen Új-Dél-Wales északi részén.

Korábban az athéni magyar nagykövetet támadták meg szélsőbaloldaliak, most Stuttgartban rongálták meg a magyar konzulátus épületét a Budapesten fogva tartott bűnöző, Ravi Trux elvtársai. Az esetről a Stuttgarter Nachrichten nyomán a Magyar Jelen számolt be.