Kövess minket: Telegram — XVkontakte

Valószínűleg rekordot döntött az a férfikorának delén, 35 évesen fegyvert ragadó nő, aki megtestesíti a demokrata szavazó archetípusát: antifasiszta, transznemű és muszlim.

Britney Erica Austint – születési nevén Eric Austint – 17 másik társával tartóztatták le az Egyesült Államokban található Phoenix belvárosában, amint egy palesztin zászlóval a kezében állt egy Izrael-zászlón.

Austint egyébként jól ismerik a helyi rendőrök, ugyanis már fél tucat alkalommal letartóztatták különböző tüntiken, amelyek mindegyikén

arra panaszkodott, hogy nő létére férfiak motozzák meg, holott ezt a vallása tiltja.

(Csendesen megjegyeznénk, hogy mást is tilt még a vallása, de feltételezzük, azokat a fejezeteket nem olvasta a Koránból.)

De nemcsak a rendőségen, hanem a bíróságon is visszatérő vendég, ott viszont felperesként: aki él és mozog, azt beperelte már a szomszédságában, többek között a cégét, mert nem engedték neki, hogy a női mosdót használja, valamint a rendőrséget, mert a teljes testet elfedő burkája nélkül fotózták le.

A férfi egyébként nemrég konvertált muszlim hitűvé, az viszont már nem derült ki, hogy vajon a transzneműeknek is át kell-e esniük ilyenkor a szokásos körülmetélési procedúrán, vagy női péniszüket békén hagyják, mert a helyi muszlim közösség automatikusan kiutasította, miután a női körletbe jelentkezett.

Austinnak így jobb híján meg kell elégednie nevének megváltoztatásával – mármint a másodikkal, mert egyszer már megváltoztatta a nevét, amikor nemet váltott. Új neve, amelyet a közösségi médiában már használ, de a fasiszta rendszer még nem regisztrált, „Szumája Dávud” lesz. A férfi egyébként 2010-ben lett önjelölt nő, 2015-ben muszlim, 2020-ban pedig antifa, úgyhogy 2025-ig még van ideje gondolkodni a következő identitásán. Transzfóka, például?

Kövess minket: Telegram — XVkontakte

Amint azt tudjuk, a Fidesz „nemzeti és keresztény” rendszerében nincs helye annak, hogy a hazafiak közterületen megemlékezzenek az 1945-ös budavári kitörés hőseiről, ellenben a szélsőbaloldali antifasiszta csoportok a tavalyi események dacára is demonstrálhatnak a mai napon.

Egy felüljáró alatt tűnt fel egy graffiti Pesten, amely egy akasztófán lógva ábrázolta az Ilaria Salis nevezető olasz antifasiszta bandavezért, az antifa-per első számú vádlottját.

A keleti fronton zajlott pokoli harcok helyszíneiről még a mai napig is kerülnek elő emberi maradványok, harcfelszerelések és akár teljes harcjárművek is.

A közelmúltban derült ki, hogy a Pest vármegyei Szigetszentmártonban 1944 novemberében négy huszárt temettek el, akik a Csepel-sziget védelmében haltak hősi halált.

Kitiltotta a fehéreket az ünnepi vacsoráról a húzott szemű bostoni polgármester, de szerinte ez nem rasszizmus és nem is diszkrimináció.

Felülvizsgálatot kezdeményezett a franciaországi Crépol településen megkéselt, 16 éves Thomas ügyében Romans-sur-Isère polgármestere.

Bestiális kivégzését követően Olaszország fasiszta vezetőjének holtteste számos hányattatáson ment keresztül, mire állandó nyughelyére került.

Hollandiában büntetőjogi következményekkel fog járni a „holokauszttagadás”, a „rasszizmus” és a „diszkrimináció” tilalmára vonatkozó törvényt kiterjesztik más események megtörténtének tagadására is – döntött a holland ügyvivő kormány.

Egy argentin étterem az „Anna Frank” hamburgerük mellé sajtos és szalonnával bevont „Adolf” névre keresztelt sült krumplit kínált, amíg be nem támadták a helyi zsidók.

Kun András 1911-ben született Nyírbátorban. Bölcsészeti és teológiai tanulmányait Rómában folytatta. 1941-ben szentelték pappá, majd minorita szerzetesként a kézdivásárhelyi rendházba került.

A Nyilaskeresztes Párt Szálasi Ferenc nemzetvezető részvételével tartotta meg december havi Nagytanácsát, jelentette 1944 decemberében a Magyar Távirati Iroda.

„Kaptam már olyan levelet is, hogy ezeket el kellene égetni” – mutat Bácsmegi Gábor, a békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum igazgatója azokra a második világháborús tárgyakra, melyek 2019-ben egy családi ház felújításakor kerültek elő.

A rezsim intenzív pszichológiai hadviselést folytat az őshonosok ellen, nehogy olyan következtetéseket vonjanak le, amelyek megkérdőjeleznék a tömeges bevándorlást és a többrasszú társadalmat.

Mint ismert, az elmúlt napokban szörnyű esemény rázta meg Írországot: egy algériai migráns Dublinban megkéselt három kisgyereket.

A Szovjetunióba 1944 decemberében és 1945 januárjában tömegesen elhurcolt férfiak és nők között szép számban találunk papokat is. Közülük többen soha nem tértek vissza hazájukba.