Kövess minket -on és -en!

A cionista német hatóságok vizsgálódnak, ugyanis egy olyan videó terjedt el, amelyben egy hazafias viseletbe öltözött férfi osztogatott léggömböket óvodásoknak.

A zsidó-liberális sajtó hátborzongva emelte ki, hogy a dolog egy nappal azután történt, hogy a legnagyobb német rendszerkritikus párt megnyerte a választást Türingia tartomány Sonneberg járásában.

A szívmelengető felvételt Katharina König-Preuss, az NDK szélsőbaloldali utódpárjának, a posztkommunista Die Linke párt tartományi képviselője készítette egy óvoda előtt. Ami az egészben a legkedvesebb, hogy a lufikat osztogató férfi pólóján egy Wehrmacht katona látható, mellette a „Wehrmacht wieder mit?” felirattal. Ez egyfajta szójáték, amely a második világháborúra utal, és valahogy úgy lehet fordítani, hogy „Ki vesz részt ismét?”. Mindezek mellett külön figyelmet érdemel, hogy a férfi egy fekete-fehér-vörös nadrágot viselt, amely színek a második német birodalomra és egyben a nemzetiszocializmus iránti nosztalgiára is utalhatnak.

Ami a zsidóknál még jobban kiverte a biztosítékot, hogy az illető autóján a következő felirat volt látható: „Önkéntes deportálássegítő”. Az AfD párt logójával és színeivel ellátott lufikat ebből az autóból osztogatta a kerítésen keresztül az óvodásoknak.

Arról egyelőre nincs információ, hogy mindezt a párt nevében tette-e, vagy magánszorgalomból, netán provokációként. A türingiai rendőrség mindenesetre vizsgálódik az ügyben. A tartomány oktatási minisztere, Helmut Holter a Twitteren „súlyos támadásnak” nevezte, hogy „egy neonáci a legkisebb gyerekeket vette célba”. Emellett a pártot arra figyelmeztette, hogy „az AfD újonnan megválasztott járási vezetője az alkotmány értelmében felelősséget visel a gyerekek biztonságos óvodai gondozásáért”.

Kövess minket -on és -en!

A kisinyovi vasúti láger udvarán mukába indulásra sorakoztunk fel 1946 januárjában az egyik reggelen. Egyszer csak kiáll a munkaelosztó tiszt, és 6 fő jelentkezőt kér vágóhídi munkára.

Ausztria 2019 óta a nemzetiszocializmus 26 ezer „áldozatának”, illetve leszármazottjaiknak adott állampolgárságot – közölte Alexander Schallenberg osztrák külügyminiszter.

Amint azt tudjuk, a Fidesz „nemzeti és keresztény” rendszerében nincs helye annak, hogy a hazafiak közterületen megemlékezzenek az 1945-ös budavári kitörés hőseiről, ellenben a szélsőbaloldali antifasiszta csoportok a tavalyi események dacára is demonstrálhatnak a mai napon.

Ezer fős antifasiszta őrjöngés kísérte Brüsszelben Jordan Bardella, a francia Nemzeti Tömörülés vezetőjének, valamint Orbán Viktor szövetségesének a látogatását, melyet a brüsszeli Magyar Házban tett.

Vasárnap ismét a demokrácia csodálatos működéséről tettek tanúbizonyságot a héber rend őrei az egykori Németországban.

Az 1936-os berlini nyári olimpia örökre beleírta magát a történelemkönyvekbe. Az eseményre a Harmadik Birodalom nagy erőkkel készült, és Hitler is engedményeket tett a nemzetközi közvélemény kedvéért.

Zsidó-liberális megbotránkoztatást váltott ki a jelenleg az Atlético Madridban futballozó Marcos Llorente és a már visszavonult spanyol labdarúgó, Ibai Gómez által promotált új spanyol kávémárka.

E történelmi visszatekintés nem lesz teljesen átfogó, csupán a Henney Árpád-féle Hungarista Mozgalom 56-os tevékenységét mutatja be.

A dokumentum azt állítja, hogy a nemzetiszocialista Németország vezetősége 1944-ben az angol-amerikai erők és a Szovjetunió közötti szakításra várt, hogy az Egyesült Államokat és Nagy-Britanniát a tengely oldalára állítsa.

Fajvédő nemzetiszocialisták jelentek meg amerikai Connecticut állambeli Ritzy Greenwich-ben, hogy a fehér emberek elleni rasszista erőszak miatt tiltakozzanak.

A nemzetiszocializmus szolgálatába állt tudósok és mérnökök számos olyan új eszközt alkottak, amelyek – így köztük a sugárhajtású repülőgép, az első cirkáló, illetve ballisztikus rakéta – döntő hatást gyakoroltak az 1945 után kibontakozó hidegháború fegyverkezési versenyére. 

A Kun (Kohn) Béla nevével fémjelzett proletárdiktatúra és vörösterror, a hírhedt 133 nap fenekestül forgatta fel az akkori magyar társadalmi és politikai életet.

Vélhetően hazafias aktivisták a kommunizmust a zsidósággal azonosító matricát ragasztottak az érdi vasútállomás egyik padjára. A címkén a következő felhívás olvasható: „Küzdj a zsidó zsarnokság ellen! Harcolj a népedért!”

A ma már közel 100 éves nő 1943-1945 között a stutthofi tábor parancsnokának volt a gépírónője, és a bíróság szerint „elképzelhetetlen, hogy ne vette volna észre, mi történik körülötte”.

Kétnapi hajóút után megérkeztünk Szevasztopolba. A kiszállás után a kikötő melletti nagy rétre tereltek bennünket. Rongyos, kiéhezett lakosság rohant meg bennünket – ruhát, cipőt és ennivalót kunyeráltak tőlünk.