Kövess minket -on és -en!

Miközben a buzik, az immár 10 naposra duzzadt ocsmánykodás sorozatukat élik, még jól meg is gyalázzák  hazánk nemzeti jelképeit.

Több szélsőliberális portál is beszámolt arról a kezdeményezésről, amelyet szintén szélsőséges liberális tumblr-felhasználók indítottak el, akik csatlakozni kívánnak az aberrált homoszexualitást propagáló szombati szégyenmenethez. Az aberrációval szimpatizáló mikrobloggerek az Alkotmány utca sarkához hirdettek találkozót, melynek plakátján egy sárga hajú, kifestett arcú, szivárvány színekben „pompázó” Horthy Miklós szerepel. 

Magyarország egykori kormányzóját a cink.hu portál egyik szerkesztője, Szily László „minden eddiginél dögösebb Horthy ‘Buzi’ Miklósnak” nevezte.

A gyalázatos buzi “alkotás”

A Rajosbebike nevű tumblr-felhasználó, az esemény egyik szervezője azt írta: „mivel feltehetőleg többen is megyünk a szombati Budapest Pride-ra, arra gondoltunk, mehetnénk akár csoportosan is, demonstrálva, hogy a magyar tumbler-szcéna bizony teljes mellszélességgel kiáll a hazai buzilobbi mellett, szóval aki magáénak érzi a kezdeményezést, az csapódjon (a megjavított horthy miklósért köszönet prolideppnek)”.

Az Alfahír több internetes fórumról úgy tudja, hogy máris többen odacsapódnának a szervezőkhöz, de nem azért, hogy a buzilobbisták közé álljanak, hanem, hogy odacsapjanak azoknak, akik meggyalázták Horthy Miklóst.

Rendezvények a buzivonaglással szemben

Az elmúlt 1-2 évben a korábbiakhoz képest visszaesést mutatott a nemzeti ellenállás a buzifertővel szemben, idén azonban úgy tűnik, ismét törődésükről biztosítják a normális, hagyományos értékrendekkel bíró hazafiak a betegségüket örvendezve mutogató homokosokat.

A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom 2014. július 5-én (szombaton) két demonstrációval is készül, mozgósítva a teljes tagságát. Egyszer 16:00 órától ún. vonulásos tüntetés keretében az Olof Palme – Hősök tere – Andrássy út – Nagymező utca – Bajcsy-Zsilinszky út – Alkotmány utca – Kossuth Lajos tér útvonalon (lezárt útszakaszon) hívják fel a figyelmet a nemzeti radikálisokat érintő megkülönböztetésekre, jogegyenlőtlenségre. A rendőrség és az ügyészség a 2010 előtt megszokott, majd 2010-től is töretlenül folytatott jogsértő munkavégzésére a fővárosban tartózkodó nagyszámú turistára is gondolva anyanyelvünk mellett angol nyelvű szórólapokon hívják fel a figyelmét.

A másik rendezvény egy családi nap lesz, melyet két órával később, 18:00 órától 21:00 óráig a budapesti Olof Palme sétány, George Washington sétány és Paál László út által közrezárt füves területen tartanak. A rendezvényükön kiemelt szerepet szentelnek a gyermekeknek, azon belül is a rájuk leselkedő veszélyek (kábítószer, devianciák stb.) megismertetésére, az azok ellen történő hatékony védekezés jegyében, megszólítva a felelős szülőket (apa és anya) is, akiknek megkerülhetetlen feladataik vannak a nevelés területén.

Július 5-én szombaton tehát buzivonulás! Ne hagyjuk őket magukra! A Betyársereg bár nem szervezetten, de ott lesz az ellenállók és a normális gondolkodók közösségében. Aki esetleg felháborodna azon, hogy a betyár harcosok miért nem állnak ki nyíltan, betyár pólóban a deviánsokkal szemben, azoknak elmondanánk: ez még mindig az a rendszer, amelyben a deviánsokat minden eszközzel és erővel megvédik. Okosan kell cselekedni és ellen kell állni, nem szabad csendben tűrni a liberális fertő terjesztését fővárosunk utcáin!

(Deres.tv, Alfahír nyomán Betyársereg)

Kövess minket -on és -en!

Körülbelül ezer aktivista – sokan feketébe öltözve és maszkot viselve – vonult végig Párizs utcáin, hogy megemlékezzenek egy nacionalista diák 1994-es haláláról.

Kedden reggel hiába várták az antifa támadások második olasz vádlottját, nem jelent meg a tárgyalóteremben, így a bíróság nem tudott érdemben továbbhaladni az ügyben. 

A belga főváros, Brüsszel egyik éke az Atomium, amit az 1958-as világkiállításra készítettek. Ugyanerre az expóra egy másik, teljesen őszinte, ma már elképzelhetetlen bemutatót is létrehoztak.

Óriási a szakadék azok között, akik politikai érdekeikhez mérten cserélgetik eszméiket - legyenek liberálisok vagy bolsevikok -, és azok között, akik, mint a nacionalisták, különösen az Arany Hajnal tagjai, hűek maradnak meggyőződéseikhez, olvasható a görög Arany Hajnal honlapján.

Egy namíbiai helyi politikus, aki a Führer nevét viseli, sorozatban ötödször is mandátumot fog szerezni, a szavazatok 85 százalékának megszámlálása után.

A brennbergbányai fogságba esés után (1945. április 1.) Focsanin keresztül nyáron érkeztünk a Középső-Ural vidékére. Két hónapon át mintegy négyszázan sátortáborba kerültünk erdőirtásra, vasúti töltés építésére.

Bár a kommunisták rémtettei közül a Magyar GULAG, azaz a recski haláltábor története viszonylag jól feltárt, ennek ellenére vannak olyan történések, amelyek bár Recskhez kötődnek, mégis alig, vagy egyáltalán nem ismertek.

Az 1945. április 5-én zalai leventeként kezdődött amerikai, majd francia fogságom sok megaláztatással és szenvedéssel járt. Az amerikai őrök azzal fogadtak, hogy elszedték ékszereinket, óráinkat, gyűrűinket, kis vagyonkáinkat. 

Sokasodnak a viharfelhők az amerikai gazdaság fölött. Az utóbbi időben már többször is foglalkoztam a témával, amely azonban globális fontossága miatt egyáltalán nem lerágott csont.

Egészen döbbenetes és felháborító dolgok történtek a Bács-Kiskun vármegyei Fajszon. A Fogaskerék új részében egy édesanya nyilatkozik arról, hogy barátnőjének a filippínó élettársa szexuálisan molesztálta hétéves kislányát.

Otto Skorzeny páratlan merészségű és kivitelezésű akcióival kiérdemelte folyamatos előléptetéseit és a Lovagkeresztet. Egyidejűleg a szövetségesek „Európa legveszélyesebb embere”-ként kezdték emlegetni.

„Magyarország egy Franciaországban menedékstátuszt kapott szír antifasiszta kiadását kéri, akit a magyar hatóságok azzal vádolnak, hogy erőszakcselekményeket követett el egy budapesti gyűlésen” – közölte a párizsi fellebbviteli bíróság.

Az Árpád-vonalban estem fogságba 1944 novemberében. Az elszállítási útvonal: Mikulics, Nedvorna, Samburg. Az utóbbi helyen lehettünk már 20-25 ezren. A halottakat hajnalonként két tevehúzta kocsival szállították ki a táborból.

Az Észak-Karolinai Egyetem (UNC) hétfőn bejelentette, hogy azonnali hatállyal fizetett kényszerszabadságra küldi Dwayne Dixont, az Ázsiai és Közel-Keleti Tanulmányok tanszék professzorát – számolt be a Fox News.

Az újrafegyverkező hitleri Nagynémet Birodalomban fejlesztették ki, és olyan jól sikerült, hogy azóta globálisan mindenki ezt használja.