Kövess minket -on és -en!

Az Egyesült Királyság kormánya bejelentette, hogy 2023-24-ben 7,1 százalékkal – a tavalyi 14 millió fontról, 15 millió fontra (kb. 6,5 milliárd forint) – növeli a zsidók védelmére szánt támogatását.

A brit kormány azt is bejelentette, hogy tervezi egy, a zsidó közösségek rendőri, bűnügyi és biztonsági ügyeivel foglalkozó munkacsoport felállítását. A többletfinanszírozást állítólag új megfigyelőrendszerekre, riasztókra és biztonsági őrökre fordítják majd.

Az „antiszemita incidensek” egy nemrégiben készült jelentés szerint 27 százalékkal csökkentek az Egyesült Királyságban, de a zsidók persze mindig az antiszemitizmus „soha korábban nem tapasztalt” növekedésére panaszkodnak. A kormány 2021-22-es „gyűlölet-bűncselekményekre” vonatkozó statisztikái szerint az Egyesült Királyságban a vallási indíttatású „gyűlölet-bűncselekmények” 23 százaléka zsidók ellen irányult, annak ellenére, hogy a zsidók a vallásos lakosság kevesebb mint 1 százalékát teszik ki, de ez valószínűleg annak is köszönhető, hogy a zsidók hagyományosan a legbuzgóbb feljelentgetők közé tartoznak.

Egy tavalyi felmérés szerint a 18 és 24 év közötti britek 34 százaléka – és a teljes lakosság 20 százaléka – jól gondolja, hogy a zsidók túlzott befolyással rendelkeznek a világ banki és pénzügyi rendszerei felett.

„Tovább kell mennünk, hogy a zsidó közösségek békéjét és biztonságát fenyegető aljas bűnözők a törvény teljes erejét megérezzék” – mondta nemrég az üggyel kapcsolatban Suella Braverman brit belügyminiszter, aki amúgy egy telivér indiai nő, és egy Rael Braverman nevű angliai illetőségű zsidó szupremácista üzletember felesége.

Kövess minket -on és -en!

A 47 éves Jonathan Abraham londoni rabbit vették őrizetbe az ír fővárosban azzal a váddal, hogy illegálisan végzett körülmetélést egy gyermeken.

„Nem engedhetjük meg, hogy a zsidókból nácikat csináljanak” – üzente a rabbi, aki büszke a garázdaságra, amit elkövetett.

A földbe épített barakk 1945 júliusában így nézett ki: a lépcsőlejárat mellett volt az ablak, amelyet nem lehetett kinyitni. Bár a nap magasan járt az égbolton, a barakkban mégis félhomály volt.

Regisztrált az X-re Ilaria Salis olasz EP-képviselő, aki Magyarországon az antifa támadások elsőszámú gyanúsítottjaként lett ismert. 

Ferenc pápa a napokban végre felrezzent sztenderd szunyókálásából és félénken megpendítette, hogy a Gázában egy éve zajló genocídium talán mégiscsak az, aminek látszik.

Egy fehér patriótát, akit Ausztráliában bűnösnek találtak abban, hogy megszegte a tavaly elfogadott elnyomó törvényt, amely megtiltja a nemzetiszocialista köszöntés nyilvános használatát, börtönbe küldenek a nézeteiért.

Ausztriában kerültem a szovjet hadsereg hatalmába 1945. május 11-én. Szörnyű utazás után – miközben a vagonlakók 25 százaléka elpusztult – lázas betegen szálltam ki a vagonból Focsaniban.

Ma 1945. május 8-át a második világháború végének és a „náci rezsim” bukásának napjaként tartják számon hivatalosan Németországban.

A szerző 1948-49-ben, a „nácitlanítás” csúcspontján egy sor titkos propaganda küldetést irányított a levert Németországba.

Az i. e. 6. században, az antik görög kultúra virágzó világában született egy különleges mestermű, amely ma is ámulatba ejti a művészet és történelem szerelmeseit, a a zsidókat és libsiket pedig zavarba.

A ma már közel 100 éves nő 1943-1945 között a stutthofi tábor parancsnokának volt a gépírónője, és a bíróság szerint „elképzelhetetlen, hogy ne vette volna észre, mi történik körülötte”.

Szovjet hadijelentések szerint 1945. április 4-én fejeződtek be Magyarországon a második világháborús harci cselekmények, amikor a Vörös Hadsereg "kiűzte" az utolsó német egységeket.

A belga főváros, Brüsszel egyik éke az Atomium, amit az 1958-as világkiállításra készítettek. Ugyanerre az expóra egy másik, teljesen őszinte, ma már elképzelhetetlen bemutatót is létrehoztak.

A 24 éves Daan C.-t, aki egy nemzetiszocialista akciócsoport vezetője volt, nyolc év börtönre ítélte kedden az antverpeni büntetőbíróság.

A propaganda, a „marketing” és az „üzenet terjesztése” szféránk egyik – ha nem a legfontosabb – küldetése. Mindig is kulcsfontosságú része volt a küzdelemnek, a Kampfzeit napjaitól mindmáig.