Kövess minket -on és -en!

Márciusban Szálasi Ferenc halálának hetvenötödik évfordulóján a nemzetvezető fotójával fényképezkedtek hungarista aktivisták a világháborús emlékműnél, majd az erről szóló képet internetes közösségi oldalon tették közre, amin a zsidók és liberálisok már akkor is felháborodtak a közösségi médiában.

A napokban pedig Adolf Hitler egyik fennmaradt idézetével, születési dátumával, illetve horogkereszttel felfestett molinót feszítettek ki a Tiszavirág híd korlátjára. Mindkét eset pánikot keltett a közösségi médián, azonban ezúttal a megemlékezőkön rajta ütöttek a hatóságok.

A Szolnoki Zsidó Hitközség elnöke Szalay Ferenc polgármesternek intézett levele nyomán a helyi sajtó is megkereste a közösség vezetőjét. Berman Dávid „szégyenletesnek” nevezte a történteket. A városvezetőnek címzett levelében a következőképpen háborgott: „…Szégyenletes és szomorú, hogy városunkban a 21. században ilyen borzalom megtörténhet. Szolnok várossá fejlődésében meghatározó szerepet játszottak azok a zsidó családok, akik betelepülésükkel fellendítették a város kereskedelmét, elindították a polgárosodást. A „három templom” vallási közösségei jól megfértek egymással (…) A Szolnoki Zsidó Hitközség nevében és minden jóérzésű ember nevében tiltakozásunkat fejezzük ki az ilyen megnyilvánulások ellen!” - adta közre haragját a zsidó elöljáró.

Szalay Ferenc polgármester is úgy nyilatkozott, hogy „mélységesen felháborítja, hogy bárki a nácizmus jelszavaival próbál feszültséget kelteni”.

„Szolnok egy békés, nyugodt város, ahol remekül megtalálja a hangot valamennyi vallási felekezet. Nagyon örülök annak, hogy nagyon gyorsan a hatóságok látókörében került két személy, akik nagy valószínűséggel a molinók kihelyezése mögött állnak. Az ő előállításukról már intézkedtek is városunk rendőrei. A cselekedet ellen csak ezzel a határozottsággal szabad fellépni, mert ezzel is azt üzenjük zsidó honfitársainknak: itt békében, nyugalomban élhetnek, közösségünk kiveti magából a nácikat!” – keménykedett mondandójában a városvezető.

A zsidó és liberális felháborodás hatására dr. Nagy Lajos, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Főügyészség sajtószóvivője, csoportvezető ügyész is nyilatkozott a lehetséges büntetési tételekről.

„Az önkényuralmi jelkép a magyar jog szerint olyan jelkép, amelynek használatát törvény tiltja. A „Hitler molinó” kifüggesztése esetében az elkövető vagy elkövetők azért vonhatók felelősségre, mert horogkeresztet tettek közszemlére, amely az adott önkényuralmi rendszer áldozatainak emberi méltóságát, kegyeleti jogát sérti. A közszemlére tétel ez esetben egyértelműen megállapítható, hisz’ nyilvános helyen helyezték el a jelképet tartalmazó molinót, így azt sokan láthatták. Egyébként az sem szükséges, hogy valójában bárki is lássa, elég, ha ennek csupán a lehetősége adott. Az elkövetők tette azért büntetendő, mert az egészében arra utal, hogy a náci népirtó és erőszakkal kizárólagosságra törekvő ideológiával való azonosulás kifejezése és ennek propagálása volt a szándék. A „Hitler molinó” esetében az elkövetők cselekménye – a jenlegi adatok szerint – alkalmasnak mutatkozik önkényuralmi jelkép használatának megállapítására. Ez bűncselekmény, egy vétség (a Btk. 335. §-ának c) pontja szerint). A Büntető Törvénykönyv ezt a cselekményt 5-90 napi elzárás büntetéssel fenyegeti, melyet büntetés-végrehajtási intézetben kell végrehajtani. A pontos tartamot a bíró állapítja meg, a cselekmény súlyosságát mérlegelve” – fejtette a büntetőjogi szankciók menetét dr. Nagy Lajos a szoljon.hu című helyi lapnak.

Kövess minket -on és -en!

Harrisburg belvárosában a Blood Tribe fehér fajvédő, nemzetiszocialista csoport tartott demonstrációt, amelyet a zsidók és liberálisok hisztérikusan elítélték, mondván, hogy a résztvevők „gyűlöletkeltő üzenetet terjesztettek, és álarcok mögé bújtak, hogy elrejtsék kilétüket”.

A világháborús légi harcokban a légi fölényt a vadászgépek vívták ki. Azok teljesítményében pedig igen nagy szerepe volt a hajtóművek teljesítményének. A mostani cikkünkben ennek járunk utána a Luftwaffe esetében.

Amerika az úgynevezett megállított érzelmi fejlődés (Arrested Emotional Development/AED) járványszerűségében szenved. Lényegében permanens infantilizmusról van szó, és a következők valamilyen kombinációja jellemzi: függőség, kapzsiság, éretlenség, félelem, hibáztatás, szégyen, neheztelés és düh.

A tábori lelkész letörten lépett be a pasewalki kórház első világháborús sebesültekkel teli kórtermébe.

A „Hunyadi” hadosztály törzse gépkocsi-szállítással 1944. november 3-án megérkezett Zalaszentgrótra, s várta az első önkéntesek érkezését.

Az Institute for Strategic Dialogue (ISD) zsidó szupremácista „agytröszt” kutatói 200 olyan fiókot találtak, amelyeken szerintük a „nácizmust” hirdették, vagy „náci” szimbólumokat használtak. Eddig több tízmillióan nézték meg holokausztrevizionista, vagy a Führert éltető videókat.

Nem sok fotós használt színes filmet az 1930-as években, és közülük is kevesen hagytak hátra olyan nagyszerű képeket, mint Hugo Jaeger, aki tehetségét és egyéni látásmódját már jóval a háború előtt a német nemzetiszocializmus szolgálatába állította.

Amint ismert, a németországi Magdeburgban szörnyűséges események zajlottak le. A karácsonyi vásárban péntek este egy szaúd-arábiai származású, de már 2006 óta Németországban élő férfi egy bérelt BMW-vel a tömegbe hajtott.

Egy emberként hördült fel a „nyilvánvalóan nem hálózatként működő liberális média”, amikor Trump a feketék, vagy egyéb túlvédett rassz helyett a fehéreknek adott menedékjogot.

Chris Minns, az ausztrál Új-Dél-Wales szövetségi állam miniszterelnöke megfogadta, hogy határozottan fellép a jobboldali „szélsőségesekkel” szemben, mindössze azért, mert egy csoport nemzetiszocialista balaklavát viselve felszállt egy sydney-i vonatra az Ausztrália napon.

Adolf Hitler álmainak egyike Berlin nagyszabású, pénzt, időt, energiát nem sajnáló átalakítása volt, hogy az a győztes háború után a világ fővárosa lehessen.

Az elmúlt évtizedek legsúlyosabb etnikai zavargásai rázták meg az Egyesült Királyságot. Az angol társadalom megcsömörlött az illegális bevándorlás és a multikulturalizmus negatív következményeitől. A polgárháború azonban még várat magára.

Szovjet hadijelentések szerint 1945. április 4-én fejeződtek be Magyarországon a második világháborús harci cselekmények, amikor a Vörös Hadsereg "kiűzte" az utolsó német egységeket.

Hanna S., egy német antifa terrorista ellen emeltek vádat Németországban. A német ügyészek szerint a vádlott feltételezhetően ahhoz a bandához tartozott, amely erőszakos támadásokat hajtott végre Budapesten.

Egy fehér patriótát, akit Ausztráliában bűnösnek találtak abban, hogy megszegte a tavaly elfogadott elnyomó törvényt, amely megtiltja a nemzetiszocialista köszöntés nyilvános használatát, börtönbe küldenek a nézeteiért.